Značka · 37 modelů · Francie
Spolehlivost aut Peugeot
Auta Peugeot mají v pravidelných prohlídkách 8,7 % neúspěšných – +9 % proti průměru aut stejného stáří (730 658 prohlídek).
| Model | Prohlídek | Průměrné stáří | Neúspěšných | Proti průměru (stejné stáří) |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot 206 | 143 596 | 18,8 roku | 10,5 % | +6 % |
| Peugeot 307 | 97 306 | 17,9 roku | 9,5 % | ≈ průměr |
| Peugeot 207 | 69 526 | 13,7 roku | 8,3 % | ≈ průměr |
| Peugeot 308 | 67 736 | 10,1 roku | 7,3 % | +18 % |
| Peugeot Partner | 43 534 | 12,3 roku | 8,1 % | +14 % |
| Peugeot 2008 | 37 231 | 5,6 roku | 4,9 % | +33 % |
| Peugeot 5008 | 35 563 | 8,6 roku | 6,7 % | +25 % |
| Peugeot 306 | 26 571 | 23,2 roku | 11,9 % | +11 % |
| Peugeot 407 | 25 163 | 15,8 roku | 10,2 % | +12 % |
| Peugeot 208 | 24 936 | 6,9 roku | 4,1 % | −7 % |
| Peugeot 3008 | 22 986 | 8,0 roku | 5,5 % | +10 % |
| Peugeot 406 | 19 864 | 21,7 roku | 10,5 % | ≈ průměr |
| Peugeot 106 | 19 320 | 23,7 roku | 12,4 % | +16 % |
| Peugeot 508 | 15 118 | 8,9 roku | 6,6 % | +19 % |
| Peugeot Expert | 13 379 | 9,2 roku | 8,4 % | +51 % |
| Peugeot 107 | 13 326 | 14,1 roku | 8,8 % | +6 % |
| Peugeot 807 | 10 292 | 15,6 roku | 12,1 % | +35 % |
| Peugeot 301 | 7 432 | 7,7 roku | 5,9 % | +23 % |
| Peugeot Rifter | 6 773 | 4,2 roku | 5,1 % | +73 % |
| Peugeot Boxer | 6 496 | 12,7 roku | 9,3 % | +32 % |
| Peugeot 205 | 3 388 | 28,5 roku | 10,4 % | +18 % |
| Peugeot 4007 | 3 262 | 13,3 roku | 7,9 % | ≈ průměr |
| Peugeot 1007 | 3 023 | 16,5 roku | 8,0 % | −14 % |
| Peugeot 607 | 2 877 | 18,1 roku | 10,6 % | +9 % |
| Peugeot 806 | 2 091 | 22,9 roku | 12,4 % | +16 % |
| Peugeot 405 | 2 002 | 27,9 roku | 10,2 % | +7 % |
| Peugeot 108 | 1 897 | 5,7 roku | 4,1 % | +11 % |
| Peugeot 309 | 1 255 | 28,4 roku | 10,0 % | +11 % |
| Peugeot RCZ | 800 | 10,9 roku | 4,6 % | −31 % |
| Peugeot J5 | 654 | 29,4 roku | 6,9 % | −18 % |
| Peugeot 3008M | 543 | 3,9 roku | 1,8 % | −37 % |
| Peugeot Ion | 374 | 9,8 roku | 6,1 % | ≈ průměr |
| Peugeot M49 | 362 | 24,5 roku | 16,6 % | +51 % |
| Peugeot Bipper | 239 | 12,5 roku | 6,3 % | −18 % |
| Peugeot 4008 | 238 | 9,9 roku | 7,6 % | +25 % |
| Peugeot Riefter | 206 | 3,5 roku | 3,4 % | +23 % |
| Peugeot 605 | 204 | 26,9 roku | 9,8 % | ≈ průměr |