Spolehlivost aut · 160 značek
Spolehlivost aut podle značek
Podíl pravidelných technických prohlídek osobních aut s vážnou (B) nebo nebezpečnou (C) závadou. Srovnání proti průměru je očištěné o stáří: starší auta propadají častěji, takže značku porovnáváme s průměrem aut stejného věku.
| Značka | Modelů | Prohlídek | Neúspěšných | Proti průměru (stejné stáří) |
|---|---|---|---|---|
| Škoda | 43 | 5 104 561 | 6,9 % | −8 % |
| Volkswagen | 57 | 1 762 617 | 7,0 % | −9 % |
| Ford | 42 | 1 078 783 | 8,7 % | +13 % |
| Peugeot | 37 | 730 658 | 8,7 % | +9 % |
| Renault | 34 | 684 289 | 9,3 % | +17 % |
| Hyundai | 42 | 646 007 | 6,9 % | +23 % |
| Citroën | 48 | 539 884 | 8,9 % | +14 % |
| Opel | 43 | 486 274 | 8,4 % | +10 % |
| BMW | 63 | 419 166 | 5,9 % | −20 % |
| Toyota | 34 | 401 604 | 6,5 % | −6 % |
| Mercedes - Benz | 76 | 359 689 | 6,3 % | −10 % |
| Audi | 40 | 356 013 | 6,0 % | −22 % |
| Kia | 25 | 326 299 | 7,3 % | +24 % |
| Dacia | 9 | 288 263 | 7,1 % | +46 % |
| Fiat | 48 | 287 483 | 9,1 % | +10 % |
| Seat | 14 | 236 177 | 7,5 % | −6 % |
| Suzuki | 19 | 225 298 | 6,9 % | −3 % |
| Mazda | 27 | 202 055 | 7,7 % | +10 % |
| Volvo | 25 | 194 866 | 6,1 % | −11 % |
| Honda | 21 | 158 865 | 7,1 % | −7 % |
| Nissan | 37 | 151 543 | 8,7 % | +14 % |
| Mitsubishi | 19 | 116 351 | 6,6 % | ≈ průměr |
| Chevrolet | 22 | 85 710 | 10,7 % | +39 % |
| Subaru | 15 | 70 488 | 6,5 % | −6 % |
| Jeep | 11 | 50 951 | 7,4 % | +3 % |
| Land Rover | 10 | 50 624 | 6,6 % | −8 % |
| Alfa Romeo | 24 | 43 033 | 8,7 % | ≈ průměr |
| Mini | 12 | 31 890 | 7,0 % | −6 % |
| Chrysler | 18 | 23 699 | 9,6 % | +4 % |
| Porsche | 14 | 22 107 | 3,3 % | −49 % |
| Daewoo | 10 | 19 935 | 12,4 % | +20 % |
| Smart | 16 | 16 474 | 7,9 % | −11 % |
| Jaguar | 17 | 14 913 | 5,3 % | −24 % |
| Lexus | 18 | 13 753 | 4,9 % | −18 % |
| Saab | 6 | 12 819 | 8,0 % | −16 % |
| Dodge | 13 | 10 719 | 8,7 % | +25 % |
| Lancia | 15 | 9 735 | 8,3 % | −6 % |
| VAZ | 16 | 9 654 | 7,5 % | −11 % |
| SsangYong | 7 | 7 319 | 8,4 % | +49 % |
| Trabant | 1 | 6 537 | 6,6 % | −16 % |
| Daihatsu | 8 | 6 192 | 11,5 % | +20 % |
| Tesla | 4 | 5 002 | 6,6 % | +88 % |
| Lada | 8 | 4 441 | 8,9 % | +29 % |
| Rover | 10 | 3 915 | 9,4 % | −9 % |
| Tatra | 6 | 3 093 | 2,8 % | −66 % |
| Capron | 5 | 2 349 | 4,1 % | ≈ průměr |
| Ferrari | 7 | 2 324 | 1,8 % | −74 % |
| GM Daewoo | 2 | 2 286 | 14,4 % | +40 % |
| Mercedes-AMG | 4 | 2 207 | 2,6 % | −45 % |
| Maserati | 5 | 2 130 | 3,2 % | −43 % |
| Wartburg | 3 | 2 126 | 6,1 % | −23 % |
| Adria | 4 | 2 066 | 2,9 % | −34 % |
| Infiniti | 6 | 2 036 | 6,2 % | ≈ průměr |
| Cadillac | 5 | 1 971 | 10,3 % | +40 % |
| Hymer | 1 | 1 931 | 4,9 % | −19 % |
| Buerstner | 2 | 1 815 | 3,1 % | −44 % |
| Knaus | 4 | 1 733 | 3,9 % | −26 % |
| Micro | 2 | 1 549 | 8,1 % | −24 % |
| Cupra | 1 | 1 523 | 3,5 % | +28 % |
| Lada - Vaz | 1 | 1 485 | 10,9 % | +24 % |
| Bentley | 2 | 1 476 | 2,8 % | −53 % |
| MG | 4 | 1 457 | 6,5 % | −19 % |
| Dethleffs | 3 | 1 372 | 4,7 % | −26 % |
| DS | 4 | 1 169 | 5,4 % | +47 % |
| Rimor | 2 | 1 121 | 4,1 % | −26 % |
| Iveco | 1 | 1 077 | 9,7 % | +20 % |
| Weinsberg | 3 | 1 068 | 3,6 % | −19 % |
| Laika Caravans Spa | 2 | 1 048 | 3,3 % | −32 % |
| Aero | 2 | 917 | 2,3 % | −71 % |
| GAZ | 1 | 786 | 5,6 % | −29 % |
| Eura Mobil | 2 | 771 | 3,0 % | −28 % |
| Roller Team | 4 | 763 | 3,5 % | −12 % |
| Hummer | 2 | 744 | 9,5 % | +3 % |
| Micro Compact Car Smart | 1 | 714 | 9,2 % | −14 % |
| Lincoln | 2 | 705 | 8,5 % | ≈ průměr |
| Carthago | 3 | 672 | 4,0 % | +5 % |
| Benimar | 2 | 638 | 4,2 % | +17 % |
| Moskvič | 2 | 627 | 3,5 % | −56 % |
| Mc Louis | 1 | 611 | 2,5 % | −55 % |
| Poessl | 1 | 593 | 3,4 % | −31 % |
| UAZ | 1 | 565 | 9,6 % | +24 % |
| CI | 2 | 563 | 3,6 % | +4 % |
| Trigano | 1 | 555 | 5,6 % | −28 % |
| Pontiac | 1 | 552 | 5,4 % | −40 % |
| Aston Martin | 1 | 551 | 2,5 % | −64 % |
| Mobilvetta | 0 | 536 | 4,9 % | −16 % |
| Bürstner Gmbh | 0 | 525 | 3,0 % | −46 % |
| Elnagh | 0 | 524 | 4,6 % | −31 % |
| Rolls Royce | 2 | 512 | 1,4 % | −76 % |
| Kaipan | 2 | 483 | 5,2 % | −36 % |
| LMC | 1 | 474 | 3,8 % | −35 % |
| Simca | 1 | 456 | 6,8 % | −13 % |
| Alpina | 1 | 436 | 3,0 % | −43 % |
| Santana | 1 | 426 | 13,8 % | +34 % |
| Lamborghini | 1 | 406 | 2,0 % | −65 % |
| Hobby | 0 | 402 | 5,0 % | −29 % |
| ARO | 2 | 389 | 9,5 % | +18 % |
| PLA | 0 | 375 | 5,6 % | +13 % |
| GMC | 1 | 375 | 9,1 % | +14 % |
| Volha | 1 | 367 | 4,4 % | −45 % |
| Chausson | 0 | 351 | 4,0 % | −20 % |
| Challenger | 0 | 351 | 2,8 % | −32 % |
| Volkswagen/Fd Servis | 1 | 348 | 1,1 % | −53 % |
| Daimler Chrysler | 0 | 327 | 11,9 % | +19 % |
| Sicar | 2 | 324 | 3,4 % | +26 % |
| Ford-Cng-Technik | 1 | 314 | 6,1 % | +49 % |
| Rapido | 0 | 305 | 3,9 % | −31 % |
| Triumph | 1 | 290 | 3,1 % | −60 % |
| Barkas | 1 | 288 | 8,0 % | ≈ průměr |
| Austin | 1 | 265 | 4,9 % | −39 % |
| Praga | 1 | 238 | 1,7 % | −79 % |
| Micro Compact Car | 1 | 237 | 9,7 % | −10 % |
| Burstner | 0 | 235 | 5,5 % | −8 % |
| Daimler Benz | 0 | 230 | 6,1 % | −25 % |
| Isuzu | 1 | 220 | 9,5 % | +3 % |
| Lotus | 0 | 219 | 1,4 % | −79 % |
| Karmann Mobil | 0 | 202 | 4,0 % | −17 % |
| Etrusco | 0 | 195 | 4,1 % | +47 % |
| Jiná | 1 | 192 | 4,2 % | −25 % |
| Capron Gmbh | 0 | 190 | 2,6 % | −38 % |
| Avia | 0 | 190 | 7,9 % | −7 % |
| Quattro | 1 | 188 | 1,6 % | −82 % |
| Frankia | 0 | 188 | 2,7 % | −40 % |
| Volga | 0 | 186 | 5,4 % | −32 % |
| Caterham | 0 | 181 | 6,6 % | −10 % |
| SAM | 0 | 180 | 1,1 % | −85 % |
| MAN | 0 | 180 | 3,9 % | −34 % |
| Buick | 0 | 179 | 8,4 % | ≈ průměr |
| Pilote | 0 | 174 | 6,3 % | +50 % |
| Fiat/Adria Mobil | 0 | 169 | 10,7 % | +12 % |
| Itineo | 0 | 166 | 5,4 % | +31 % |
| Sun Living | 0 | 164 | 4,3 % | ≈ průměr |
| SEA | 0 | 163 | 7,4 % | −19 % |
| XGO | 1 | 163 | 0,6 % | −82 % |
| MCC | 1 | 152 | 9,9 % | −10 % |
| Ahorn | 0 | 146 | 6,2 % | +84 % |
| Mobilvetta Design | 0 | 146 | 9,6 % | +84 % |
| Morgan | 0 | 141 | 1,4 % | −80 % |
| Oltcit | 1 | 141 | 8,5 % | +8 % |
| Westfalia | 0 | 140 | 5,7 % | +34 % |
| Concorde | 0 | 138 | 4,3 % | −22 % |
| Volkswagen/Prossan Cz | 1 | 136 | 2,9 % | +12 % |
| Karosa | 0 | 134 | 5,2 % | −44 % |
| Zastava | 0 | 132 | 4,5 % | −42 % |
| Mclaren | 0 | 132 | 1,5 % | −63 % |
| KDF | 0 | 130 | 5,4 % | −31 % |
| Daimler | 0 | 126 | 4,0 % | −58 % |
| Volkswagen/Sicar | 0 | 125 | 1,6 % | −29 % |
| Toth Es Fiai | 1 | 123 | 1,6 % | −48 % |
| Genios / Mb Sprinter | 1 | 120 | 7,5 % | +67 % |
| Nobel Art | 0 | 119 | 3,4 % | −16 % |
| MTX | 0 | 118 | 10,2 % | +6 % |
| Hymermobil | 0 | 115 | 6,1 % | −36 % |
| Automobili Lamborghini Spa | 0 | 115 | 1,7 % | −46 % |
| Mclouis | 0 | 108 | 5,6 % | +6 % |
| Hymercamp | 0 | 108 | 5,6 % | −47 % |
| Vauxhall | 0 | 107 | 12,1 % | +47 % |
| Niesmann + Bischoff | 0 | 104 | 5,8 % | +29 % |
| Jeep Willys | 0 | 101 | 4,0 % | −49 % |
| Dangel | 0 | 100 | 4,0 % | −17 % |
Všechny modely v jedné tabulceSrovnání modelů stejného segmentu
Zdroj: Ministerstvo dopravy, výsledky prohlídek ISTP 1. 1. 2020–11. 10. 2026. Jen osobní auta (M1) a pravidelné prohlídky.