Značka · 42 modelů · Jižní Korea
Spolehlivost aut Hyundai
Auta Hyundai mají v pravidelných prohlídkách 6,9 % neúspěšných – +23 % proti průměru aut stejného stáří (646 007 prohlídek).
| Model | Prohlídek | Průměrné stáří | Neúspěšných | Proti průměru (stejné stáří) |
|---|---|---|---|---|
| Hyundai I30 | 173 049 | 7,6 roku | 6,1 % | +29 % |
| Hyundai IX20 | 85 325 | 7,6 roku | 5,6 % | +19 % |
| Hyundai I20 | 82 056 | 8,5 roku | 5,6 % | +6 % |
| Hyundai Tucson | 63 666 | 6,4 roku | 4,7 % | +14 % |
| Hyundai Getz | 41 090 | 16,5 roku | 12,1 % | +30 % |
| Hyundai IX35 | 34 097 | 9,8 roku | 7,8 % | +31 % |
| Hyundai I10 | 30 116 | 8,5 roku | 7,0 % | +34 % |
| Hyundai Accent | 23 049 | 16,0 roku | 10,9 % | +21 % |
| Hyundai Santa Fe | 22 147 | 12,5 roku | 9,0 % | +24 % |
| Hyundai I40 | 18 266 | 7,6 roku | 6,3 % | +32 % |
| Hyundai I30CW | 9 238 | 10,9 roku | 8,4 % | +26 % |
| Hyundai Matrix | 8 175 | 15,4 roku | 12,2 % | +38 % |
| Hyundai Kona | 8 106 | 4,3 roku | 3,0 % | ≈ průměr |
| Hyundai Atos | 7 297 | 17,5 roku | 11,6 % | +22 % |
| Hyundai Elantra | 5 244 | 14,6 roku | 10,9 % | +32 % |
| Hyundai Tuscon | 4 124 | 6,3 roku | 4,5 % | +11 % |
| Hyundai Atos-Prime | 3 787 | 15,7 roku | 10,4 % | +14 % |
| Hyundai I 30CW | 3 544 | 13,7 roku | 10,4 % | +26 % |
| Hyundai H 1 | 3 189 | 11,4 roku | 10,9 % | +60 % |
| Hyundai IX55 | 2 718 | 12,2 roku | 7,6 % | ≈ průměr |
| Hyundai Sonata | 2 238 | 16,6 roku | 10,6 % | +15 % |
| Hyundai Terracan | 1 886 | 18,2 roku | 14,6 % | +48 % |
| Hyundai Bayon | 1 708 | 3,2 roku | 1,6 % | −37 % |
| Hyundai Galloper | 1 452 | 22,5 roku | 14,9 % | +39 % |
| Hyundai Grand Santa | 1 384 | 7,1 roku | 6,1 % | +37 % |
| Hyundai Lantra | 1 295 | 23,7 roku | 13,7 % | +28 % |
| Hyundai Ioniq | 1 106 | 4,7 roku | 3,8 % | +18 % |
| Hyundai 1 | 877 | 9,4 roku | 6,7 % | +17 % |
| Hyundai Trajet | 795 | 17,9 roku | 17,1 % | +75 % |
| Hyundai 130 | 726 | 7,1 roku | 4,0 % | −11 % |
| Hyundai Genesis | 695 | 8,6 roku | 5,8 % | +7 % |
| Hyundai I 30GDH | 425 | 6,0 roku | 4,0 % | +5 % |
| Hyundai 120 | 415 | 8,2 roku | 7,2 % | +42 % |
| Hyundai Tuscom | 404 | 4,0 roku | 1,2 % | −57 % |
| Hyundai Veloster | 394 | 10,7 roku | 10,7 % | +62 % |
| Hyundai Grandeur | 229 | 14,5 roku | 10,5 % | +22 % |
| Hyundai 130CW | 186 | 10,5 roku | 7,5 % | +18 % |
| Hyundai Staria | 163 | 3,1 roku | 4,3 % | +65 % |
| Hyundai IONIQ5 | 161 | 3,4 roku | 5,6 % | +109 % |
| Hyundai I20PBT | 137 | 10,4 roku | 5,1 % | −20 % |
| Hyundai FDH | 124 | 10,6 roku | 9,7 % | +50 % |
| Hyundai Pony | 113 | 27,4 roku | 11,5 % | +15 % |