Kraj · 43 stanic STK
STK – Jihomoravský kraj
Nejpřísnější je STK Jiříkovice, Rohlenka 250 (+73 % proti průměru), nejmírnější STK Bořitov, Úvoz 326 (−100 % proti průměru). Přísnost je očištěná o stáří a modely aut, která na stanici jezdí.
Vozový park – Jihomoravský kraj: auta, která byla na STK v kraji, jsou v průměru 15,0 roku stará, elektroaut 0,79 %, dieselů 45 %. Stáří, paliva a modely
| Stanice | Provozovatel | Prohlídek denně | Neúspěšných | Přísnost | Délka (min) |
|---|---|---|---|---|---|
| STK Blansko, Poříčí 17 | TOP 1 spol. s r.o. | 38 | 7,3 % | ≈ průměr | 65 |
| STK Blížkovice, Blížkovice 325 | DS BYT s.r.o. | 3 | 8,7 % | – | – |
| STK Boskovice, Dřevařská 2250/33 | Auto STK spol. s r.o. | 48 | 6,3 % | −17 % | 49 |
| STK Bořitov, Úvoz 326 | STK Klvač, s.r.o. | 10 | 0,0 % | −100 % | – |
| STK Brno, Kulkova 946/30 | AZ SERVIS STK, s.r.o. | 39 | 3,6 % | −52 % | 62 |
| STK Brno, Sladkovského 2834/7 | STK Královo Pole, s.r.o. | 61 | 5,6 % | −7 % | 54 |
| STK Brno, Hájecká 1068/14 | ČSAD Brno - Černovice, a.s. | 10 | 6,9 % | −11 % | 53 |
| STK Brno, Opavská 26/8 | DEKRA CZ a.s. | 34 | 6,0 % | −16 % | 65 |
| STK Brno, Vídeňská 267/106d | STK BRNO Vídeňská s.r.o. | 112 | 6,1 % | −14 % | 37 |
| STK Brno, Jihlavská 29 | BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o. | 33 | 6,0 % | −24 % | 61 |
| STK Brno, Řípská 11e | STK SLATINA a.s. | 88 | 6,3 % | −15 % | 50 |
| STK Brno, K terminálu 700/1 | STK Heršpice s.r.o. | 61 | 3,7 % | −47 % | 45 |
| STK Brno, Trnkova 2785/144a | AMEX spol. s r.o. | 32 | 4,6 % | −37 % | 53 |
| STK Brno, Olomoucká 1283/156c | INSPEKT CAR s.r.o. | 74 | 5,2 % | −32 % | 61 |
| STK Brno, Olomoucká 1292/17a | STK Olomoucká s.r.o. | 42 | 5,5 % | −15 % | 47 |
| STK Brno, Řípská 11e | TRAKTEC s.r.o. | 6 | 1,3 % | −66 % | – |
| STK Bučovice, Ždánská 906 | AUTO SLAVKOV s.r.o. | 16 | 6,8 % | −13 % | 62 |
| STK Břeclav, Lidická 1711/3 | STK-SME Břeclav s.r.o. | 43 | 7,1 % | ≈ průměr | 41 |
| STK Břeclav, Sovadínova 8 | ELISAR CENTRUM s.r.o. | 4 | 0,2 % | −95 % | – |
| STK Hodonín, Měšťanská 4339/146a | ESTEKO s.r.o. | 101 | 6,2 % | −22 % | 49 |
| STK Hustopeče, Hybešova 14 | INTERTEC spol. s r.o. | 70 | 8,5 % | +4 % | 41 |
| STK Jiříkovice, Rohlenka 250 | STK Jiříkovice, s.r.o. | 31 | 11,4 % | +73 % | 68 |
| STK Kašnice, Kašnice 93 | SBD 23 s.r.o. | 24 | 11,8 % | +44 % | 81 |
| STK Kunštát, Palackého 154 | STK OA s.r.o. | 25 | 6,6 % | −9 % | 61 |
| STK Kuřim, Tišnovská 1968/33 | BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o. | 38 | 5,0 % | −38 % | 82 |
| STK Kuřim, Tišnovská 305 | Ing. Karel Maňas | 5 | 1,3 % | −66 % | – |
| STK Kyjov, Boršovská 2622/91 | KASPIrent s.r.o. | 71 | 6,3 % | −22 % | 35 |
| STK Lednice, Nejdecká 719 | STK AUTO Lednice, s.r.o. | 46 | 4,4 % | −47 % | 46 |
| STK Modřice, Brněnská 404 | STK MODŘICE s.r.o. | 45 | 5,5 % | −29 % | 44 |
| STK Moravský Krumlov, Okružní 399 | STK Moravský Krumlov s.r.o. | 35 | 7,6 % | ≈ průměr | 55 |
| STK Pohořelice, Brněnská 1019 | STK Kurimai s.r.o. | 36 | 4,6 % | −42 % | 70 |
| STK Rosice, Brněnská 1242 | BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o. | 53 | 3,8 % | −55 % | 65 |
| STK Skalice nad Svitavou, Skalice nad Svitavou 169 | MJM agro, a. s. | 10 | 6,7 % | −20 % | 51 |
| STK Slavkov u Brna, Československé armády 217 | DEKRA CZ a.s. | 66 | 4,6 % | −44 % | 47 |
| STK Tetčice, Palackého 381 | DAJAN spol. s r.o. | 35 | 11,3 % | +59 % | 59 |
| STK Tišnov, Za Mlýnem 5 | KORAL, s.r.o. | 50 | 5,4 % | −31 % | 59 |
| STK Veselí nad Moravou, Masarykova 1663 | ESTEKO s.r.o. | 35 | 7,5 % | −5 % | 41 |
| STK Vyškov, Průmyslová 591/1 | Stavební konstrukce Vyškov a.s. | 53 | 6,7 % | −15 % | 61 |
| STK Zbraslav, Zbraslav 448 | Stanislav Pelant | 6 | 7,5 % | ≈ průměr | 44 |
| STK Znojmo, Nádražní 389 | STK-SME Hrušovany s.r.o. | 29 | 5,0 % | −39 % | 32 |
| STK Znojmo, Dobšická 3697/6 | STK 4 you s.r.o. | 2 | 7,5 % | −15 % | – |
| STK Znojmo, Družstevní 3894/28 | STK Znojmo, s.r.o. | 106 | 6,6 % | −16 % | 38 |
| STK Znojmo, Přímětice 604 | Hájek a Peš s.r.o | 4 | 4,4 % | +15 % | – |
Neúspěšné = pravidelné technické prohlídky s výsledkem „dočasně způsobilé“ nebo „nezpůsobilé“ (průměr ČR 7,6 %). Přísnost = podíl neúspěšných proti očekávání podle stáří a modelů aut, která na stanici jezdí (metodika). Délka = průměrná pravidelná prohlídka osobního auta.
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Okresy
- Blansko 5
- Brno-město 12
- Brno-venkov 9
- Břeclav 5
- Hodonín 3
- Vyškov 3
- Znojmo 6