Stanice č. 6732 · Ing. Karel Maňas
STK Kuřim, Tišnovská 305
Na této stanici skončí 1,3 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 3,7 % – stanice je −66 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 5
- průměr dnů s provozem (1020)
- Neúspěšných
- 1,3%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- −66%
- proti očekávání, 95% interval −76 až −56 %
385. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 39. z 42 v kraji (Jihomoravský kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Stanice přitvrdila: v první polovině období −83 %, ve druhé −47 %. STK, které nejvíc přitvrdily
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 8/2026 | 0,0 % | 3,5 % |
| 7/2026 | 1,7 % | 3,7 % |
| 6/2026 | 1,3 % | 3,8 % |
| 5/2026 | 1,9 % | 3,9 % |
| 4/2026 | 0,0 % | 3,7 % |
| 3/2026 | 1,1 % | 3,8 % |
| 2/2026 | 0,0 % | 3,5 % |
| 10/2025 | 0,0 % | 3,9 % |
| 9/2025 | 0,0 % | 3,6 % |
| 7/2025 | 3,0 % | 3,7 % |
| 6/2025 | 4,3 % | 3,7 % |
| 5/2025 | 1,7 % | 3,7 % |
| 4/2025 | 2,6 % | 3,5 % |
| 3/2025 | 11,6 % | 4,0 % |
| 9/2024 | 4,8 % | 3,5 % |
| 7/2024 | 7,0 % | 3,8 % |
| 6/2024 | 0,0 % | 3,4 % |
| 5/2024 | 1,3 % | 3,6 % |
| 4/2024 | 2,1 % | 3,5 % |
| 3/2024 | 0,0 % | 3,8 % |
| 2/2024 | 0,0 % | 3,8 % |
| 8/2023 | 2,4 % | 3,6 % |
| 7/2023 | 2,7 % | 4,0 % |
| 6/2023 | 0,0 % | 3,5 % |
| 5/2023 | 0,0 % | 3,9 % |
| 3/2023 | 0,0 % | 3,7 % |
| 2/2023 | 8,3 % | 3,9 % |
| 1/2023 | 0,0 % | 3,6 % |
| 11/2022 | 0,0 % | 3,6 % |
| 9/2022 | 0,0 % | 3,5 % |
| 7/2022 | 0,0 % | 3,9 % |
| 6/2022 | 3,0 % | 3,7 % |
| 5/2022 | 0,0 % | 3,7 % |
| 4/2022 | 0,0 % | 3,9 % |
| 3/2022 | 0,0 % | 4,0 % |
| 2/2022 | 2,1 % | 4,0 % |
| 6/2021 | 0,0 % | 3,9 % |
| 5/2021 | 2,0 % | 3,6 % |
| 4/2021 | 0,0 % | 3,8 % |
| 3/2021 | 0,0 % | 4,2 % |
| 2/2021 | 2,9 % | 3,9 % |
| 11/2020 | 0,0 % | 3,8 % |
| 8/2020 | 0,0 % | 3,5 % |
| 7/2020 | 0,0 % | 4,0 % |
| 6/2020 | 0,0 % | 3,9 % |
| 5/2020 | 1,1 % | 3,8 % |
| 4/2020 | 0,0 % | 3,5 % |
| 3/2020 | 0,0 % | 3,6 % |
| 2/2020 | 0,0 % | 3,9 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 020 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Tišnovská 305, 664 34 Kuřim
- Okres
- Brno-venkov
- Provozovatel
- Ing. Karel Maňas (IČO 65301072)
- Telefon
- +420724059122
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
- Kategorie
- OT1, OT2, OT3, OT4, T
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Brno 15 min
- Kuřim 3 min
- Tišnov 12 min
- Veverská Bítýška 10 min
- Černá Hora 18 min
- Drásov 7 min
- Lelekovice 8 min
- Čebín 4 min
- Lipůvka 9 min
- Lomnice 20 min
- Předklášteří 13 min
- Dolní Loučky 18 min
- Bořitov 19 min
- Moravské Knínice 3 min
- Deblín 17 min
a dalších 41 obcí