Žebříček stanic
Nejpřísnější STK
Neporovnáváme prostý podíl neúspěšných: stanice, kam jezdí stará auta, by vypadala přísně. Počítáme, kolik neúspěšných prohlídek by stanice měla při průměrné přísnosti pro svá auta (model × stáří), a ukazujeme rozdíl. Jen stanice s aspoň 300 pravidelnými prohlídkami.
| # | Stanice | Okres | Prohlídek | Neúspěšných | Očekáváno | Přísnost | 95% interval |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | STK Praha, Přípotoční 300/12 | Hlavní město Praha | 11 910 | 11,7 % | 4,7 % | +149 % | +136 až +162 % |
| 2 | STK Liběšice, Zimoř 8 | Litoměřice | 3 372 | 9,0 % | 3,8 % | +134 % | +107 až +160 % |
| 3 | STK Třebíč, Brněnská 123 | Třebíč | 36 317 | 17,8 % | 7,6 % | +134 % | +128 až +139 % |
| 4 | STK Třinec, Frýdecká 272 | Frýdek-Místek | 46 841 | 14,6 % | 6,3 % | +132 % | +127 až +138 % |
| 5 | STK Česká Třebová, Podbranská 2047 | Ústí nad Orlicí | 44 949 | 17,9 % | 7,7 % | +131 % | +126 až +136 % |
| 6 | STK Jeseník, U Bělidla 3/926 | Jeseník | 5 537 | 20,7 % | 9,0 % | +130 % | +117 až +143 % |
| 7 | STK Brniště, Jáchymov 1 | Česká Lípa | 950 | 8,7 % | 3,9 % | +122 % | +74 až +170 % |
| 8 | STK Jablonné nad Orlicí, U Koupaliště 180 | Ústí nad Orlicí | 40 220 | 16,9 % | 7,6 % | +121 % | +115 až +126 % |
| 9 | STK Dobrná, Dobrná 130 | Děčín | 1 149 | 8,8 % | 4,0 % | +117 % | +75 až +160 % |
| 10 | STK Chlumec nad Cidlinou, Pražská 782/IV | Hradec Králové | 29 532 | 15,9 % | 7,4 % | +115 % | +108 až +121 % |
| 11 | STK Hlušice, Hlušice 1 | Hradec Králové | 526 | 8,2 % | 3,9 % | +110 % | +47 až +173 % |
| 12 | STK Mariánské Lázně, Tepelská 551/5 | Cheb | 45 931 | 14,5 % | 7,1 % | +105 % | +100 až +110 % |
| 13 | STK Vodňany, Číčenická 1192 | Strakonice | 11 044 | 15,7 % | 7,7 % | +104 % | +94 až +113 % |
| 14 | STK Karviná, Za Splavem 884 | Karviná | 26 787 | 14,3 % | 7,0 % | +104 % | +97 až +110 % |
| 15 | STK Blovice, Jarov č.p. 162 | Plzeň-jih | 735 | 7,6 % | 3,8 % | +100 % | +48 až +153 % |
| 16 | STK Blovice, Fügnerova 404 | Plzeň-jih | 25 542 | 15,1 % | 7,6 % | +100 % | +94 až +107 % |
| 17 | STK Okříšky, Jihlavská 595 | Třebíč | 27 761 | 15,4 % | 7,8 % | +96 % | +91 až +102 % |
| 18 | STK Trutnov, Mladobucká 483 | Trutnov | 52 020 | 16,0 % | 8,3 % | +94 % | +90 až +98 % |
| 19 | STK Ústí nad Orlicí, Letohradská 100 | Ústí nad Orlicí | 64 019 | 15,0 % | 7,7 % | +94 % | +90 až +97 % |
| 20 | STK Tachov, Oldřichovská 2336 | Tachov | 35 381 | 13,6 % | 7,0 % | +93 % | +88 až +99 % |
| 21 | STK Šumperk, Žerotínova 3403/44 | Šumperk | 17 189 | 13,0 % | 6,8 % | +92 % | +84 až +100 % |
| 22 | STK Vejprnice, Sokolská 705 | Plzeň-sever | 24 987 | 13,3 % | 7,0 % | +91 % | +85 až +98 % |
| 23 | STK Havlíčkův Brod, Lidická 3974 | Havlíčkův Brod | 41 759 | 14,0 % | 7,4 % | +89 % | +84 až +94 % |
| 24 | STK Rychnov nad Kněžnou, Ekologická 348 | Rychnov nad Kněžnou | 16 267 | 16,2 % | 8,6 % | +89 % | +82 až +96 % |
| 25 | STK Liberec, Mrštíkova 2 | Liberec | 39 418 | 10,0 % | 5,4 % | +87 % | +81 až +93 % |
| 26 | STK Jetřichov, Jetřichov 227 | Náchod | 32 716 | 14,7 % | 8,2 % | +79 % | +74 až +84 % |
| 27 | STK Světlá nad Sázavou, Průmyslová 1208 | Havlíčkův Brod | 41 741 | 14,1 % | 8,0 % | +75 % | +71 až +80 % |
| 28 | STK Třebíč, Na Nivkách 305 | Třebíč | 37 914 | 12,4 % | 7,1 % | +73 % | +69 až +78 % |
| 29 | STK Jiříkovice, Rohlenka 250 | Brno-venkov | 45 592 | 11,4 % | 6,5 % | +73 % | +69 až +78 % |
| 30 | STK Příbram, K Podlesí 539 | Příbram | 13 042 | 14,5 % | 8,4 % | +73 % | +65 až +81 % |
| 31 | STK Praha, Výpadová 1559 | Hlavní město Praha | 43 068 | 10,7 % | 6,2 % | +72 % | +67 až +77 % |
| 32 | STK Dymokury, Nouzov 82 | Nymburk | 38 095 | 12,8 % | 7,4 % | +72 % | +67 až +77 % |
| 33 | STK Kladno, Železničářů 885 | Kladno | 14 353 | 12,9 % | 7,6 % | +70 % | +62 až +78 % |
| 34 | STK Hradec Králové, Plotiště nad Labem u ČKD - par. č. 320/88, 320/83, | Hradec Králové | 7 869 | 13,6 % | 8,0 % | +70 % | +60 až +80 % |
| 35 | STK Dolní Břežany, Pražská 830 | Praha-západ | 146 705 | 12,9 % | 7,6 % | +70 % | +68 až +72 % |
| 36 | STK Svitavy, Petrusova 1658/2 | Svitavy | 75 275 | 13,6 % | 8,0 % | +69 % | +66 až +72 % |
| 37 | STK Havlíčkův Brod, Baštínov 126 | Havlíčkův Brod | 59 427 | 12,8 % | 7,6 % | +68 % | +65 až +72 % |
| 38 | STK Blatná, Vrbenská 1526 | Strakonice | 52 258 | 13,4 % | 8,1 % | +65 % | +61 až +69 % |
| 39 | STK Praha, Brigádníků 3067/6 | Hlavní město Praha | 44 896 | 9,8 % | 6,2 % | +60 % | +55 až +65 % |
| 40 | STK Mýto, Plzeňská 569 | Rokycany | 34 494 | 11,7 % | 7,3 % | +60 % | +55 až +65 % |
| 41 | STK Žďár nad Sázavou, Jihlavská 759/4 | Žďár nad Sázavou | 11 818 | 14,1 % | 8,8 % | +60 % | +52 až +67 % |
| 42 | STK Hranice, Hranická 505 | Přerov | 45 884 | 11,4 % | 7,1 % | +60 % | +55 až +64 % |
| 43 | STK Plzeň, Koterovská 156a | Plzeň-město | 392 031 | 12,4 % | 7,8 % | +59 % | +58 až +61 % |
| 44 | STK Tetčice, Palackého 381 | Brno-venkov | 42 565 | 11,3 % | 7,1 % | +59 % | +55 až +64 % |
| 45 | STK Příbram, Obecnická 323 | Příbram | 49 089 | 11,6 % | 7,3 % | +58 % | +54 až +62 % |
| 46 | STK Milevsko, Sažinova 1438 | Písek | 24 162 | 12,4 % | 7,8 % | +58 % | +52 až +63 % |
| 47 | STK Stříbro, Třída 5. května 1579 | Tachov | 29 795 | 12,6 % | 8,0 % | +57 % | +52 až +62 % |
| 48 | STK Praha, Skorkovská 1537 | Hlavní město Praha | 99 553 | 9,4 % | 6,0 % | +57 % | +53 až +60 % |
| 49 | STK Dubí, K Emance 291 | Teplice | 63 329 | 11,2 % | 7,2 % | +57 % | +53 až +60 % |
| 50 | STK Nové Město nad Metují, Krátká 487 | Náchod | 23 896 | 12,0 % | 7,7 % | +56 % | +50 až +61 % |
Průměr ČR 7,6 % neúspěšných pravidelných prohlídek. Přísnost není hodnocení kvality stanice: přísnější stanice může jen důsledněji odhalovat závady. Metodika