Žebříček stanic
Nejmírnější STK
Neporovnáváme prostý podíl neúspěšných: stanice, kam jezdí stará auta, by vypadala přísně. Počítáme, kolik neúspěšných prohlídek by stanice měla při průměrné přísnosti pro svá auta (model × stáří), a ukazujeme rozdíl. Jen stanice s aspoň 300 pravidelnými prohlídkami.
| # | Stanice | Okres | Prohlídek | Neúspěšných | Očekáváno | Přísnost | 95% interval |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | STK Bořitov, Úvoz 326 | Blansko | 3 882 | 0,0 % | 3,9 % | −100 % | −100 až −99 % |
| 2 | STK Břeclav, Sovadínova 8 | Břeclav | 3 694 | 0,2 % | 3,9 % | −95 % | −99 až −91 % |
| 3 | STK Olomouc, Pode Mlýnem 763/11 | Olomouc | 3 932 | 0,7 % | 3,9 % | −83 % | −89 až −76 % |
| 4 | STK Dolní Cerekev, Dolní Cerekev 276 | Jihlava | 14 904 | 0,6 % | 3,6 % | −82 % | −86 až −79 % |
| 5 | STK Dubicko, Družstevní 5 | Šumperk | 4 464 | 0,9 % | 3,7 % | −77 % | −84 až −69 % |
| 6 | STK Tábor, Stojslavice 4 | Tábor | 4 618 | 0,9 % | 3,7 % | −76 % | −83 až −68 % |
| 7 | STK Třebíč, Ždárského 183 | Třebíč | 1 088 | 0,9 % | 3,5 % | −74 % | −90 až −58 % |
| 8 | STK Velké Meziříčí, Horní Radslavice 51 | Žďár nad Sázavou | 8 365 | 1,2 % | 3,6 % | −67 % | −73 až −60 % |
| 9 | STK Brno, Řípská 11e | Brno-město | 6 591 | 1,3 % | 3,7 % | −66 % | −73 až −59 % |
| 10 | STK Kuřim, Tišnovská 305 | Brno-venkov | 3 377 | 1,3 % | 3,7 % | −66 % | −76 až −56 % |
| 11 | STK Lukov, Pod Kaštany 499 | Zlín | 993 | 1,4 % | 3,9 % | −64 % | −83 až −44 % |
| 12 | STK České Budějovice, Rudolfovská 17 | České Budějovice | 86 087 | 3,0 % | 8,1 % | −63 % | −64 až −61 % |
| 13 | STK Mělník, Na Průhoně 3412 | Mělník | 9 963 | 1,5 % | 3,8 % | −61 % | −67 až −55 % |
| 14 | STK Slaný, Pražská 244 | Kladno | 4 573 | 1,6 % | 3,9 % | −60 % | −69 až −51 % |
| 15 | STK Praha, Dobronická 635 | Hlavní město Praha | 21 990 | 3,6 % | 8,7 % | −58 % | −61 až −56 % |
| 16 | STK Praha, K Třebonicům 100/34 | Hlavní město Praha | 123 179 | 3,3 % | 7,8 % | −58 % | −59 až −57 % |
| 17 | STK Sušice, Čímice 77 | Klatovy | 42 823 | 3,7 % | 8,7 % | −57 % | −59 až −55 % |
| 18 | STK Praha, Dopraváků 723/1 | Hlavní město Praha | 13 777 | 3,5 % | 8,1 % | −57 % | −60 až −53 % |
| 19 | STK Krásný Dvůr, Krásný Dvůr 9 | Louny | 1 685 | 1,7 % | 3,9 % | −56 % | −72 až −39 % |
| 20 | STK Žďár nad Sázavou, Hospodářské středisko Mělkovice 1 | Žďár nad Sázavou | 5 059 | 1,7 % | 3,9 % | −55 % | −65 až −46 % |
| 21 | STK Zlín, třída 3. května 850 | Zlín | 162 233 | 3,8 % | 8,4 % | −55 % | −56 až −54 % |
| 22 | STK Rosice, Brněnská 1242 | Brno-venkov | 75 297 | 3,8 % | 8,5 % | −55 % | −57 až −53 % |
| 23 | STK Čechtice, Loket 52 | Benešov | 51 616 | 3,8 % | 8,4 % | −54 % | −56 až −52 % |
| 24 | STK Tuklaty, Hlavní 182 | Kolín | 103 345 | 3,8 % | 8,4 % | −54 % | −56 až −53 % |
| 25 | STK Městec Králové, Pražská 744 | Nymburk | 316 | 1,9 % | 4,1 % | −53 % | −91 až −16 % |
| 26 | STK Praha, Podleská 1545/1 | Hlavní město Praha | 43 145 | 3,3 % | 6,9 % | −53 % | −55 až −50 % |
| 27 | STK Bruntál, Ruská 1449/10 | Bruntál | 54 376 | 4,0 % | 8,3 % | −52 % | −54 až −50 % |
| 28 | STK Olomouc, Lazecká 552 | Olomouc | 92 285 | 3,6 % | 7,5 % | −52 % | −53 až −50 % |
| 29 | STK Brno, Kulkova 946/30 | Brno-město | 54 505 | 3,6 % | 7,5 % | −52 % | −54 až −49 % |
| 30 | STK Slatiňany, Kunčí 55 | Chrudim | 4 109 | 1,8 % | 3,6 % | −50 % | −62 až −39 % |
| 31 | STK Babice, Babice 52 | Uherské Hradiště | 7 082 | 1,9 % | 3,9 % | −50 % | −58 až −42 % |
| 32 | STK České Budějovice, Okružní 647 | České Budějovice | 4 817 | 3,9 % | 7,7 % | −49 % | −56 až −42 % |
| 33 | STK Lubenec, Pražská 375 | Louny | 28 860 | 4,2 % | 8,2 % | −48 % | −51 až −45 % |
| 34 | STK Brno, K terminálu 700/1 | Brno-město | 64 859 | 3,7 % | 7,0 % | −47 % | −50 až −45 % |
| 35 | STK Lednice, Nejdecká 719 | Břeclav | 78 735 | 4,4 % | 8,2 % | −47 % | −49 až −45 % |
| 36 | STK Liberec, Tanvaldská 1106 | Liberec | 111 979 | 4,2 % | 7,9 % | −46 % | −48 až −44 % |
| 37 | STK Kosmonosy, Boleslavská 1042 | Mladá Boleslav | 58 664 | 4,8 % | 8,8 % | −46 % | −48 až −44 % |
| 38 | STK Jenišov, Daimlerova 271 | Karlovy Vary | 118 714 | 4,0 % | 7,3 % | −45 % | −46 až −43 % |
| 39 | STK Praha, Nad Vršovskou horou 88/4 | Hlavní město Praha | 93 851 | 3,7 % | 6,6 % | −45 % | −47 až −43 % |
| 40 | STK Slavkov u Brna, Československé armády 217 | Vyškov | 89 738 | 4,6 % | 8,2 % | −44 % | −46 až −42 % |
| 41 | STK Valašské Meziříčí, Palackého 220 | Vsetín | 7 601 | 5,6 % | 9,9 % | −43 % | −49 až −38 % |
| 42 | STK Ústí nad Labem, Podhoří 361/2 | Ústí nad Labem | 33 426 | 4,5 % | 7,9 % | −43 % | −46 až −40 % |
| 43 | STK Březová-Oleško, Hlavní 9 | Praha-západ | 56 296 | 4,1 % | 7,2 % | −43 % | −45 až −40 % |
| 44 | STK Ostrava, Vítkovická 3258/9 | Ostrava-město | 38 417 | 5,1 % | 8,9 % | −42 % | −45 až −40 % |
| 45 | STK Sušice, Nádražní ulice 1302 | Klatovy | 43 234 | 4,5 % | 7,8 % | −42 % | −45 až −40 % |
| 46 | STK Pohořelice, Brněnská 1019 | Brno-venkov | 45 282 | 4,6 % | 7,9 % | −42 % | −44 až −39 % |
| 47 | STK Svitavy, V Zahrádkách 2366/23 | Svitavy | 10 592 | 5,6 % | 9,5 % | −41 % | −46 až −36 % |
| 48 | STK Zábřeh, Na Křtaltě 2219/37 | Šumperk | 44 930 | 4,9 % | 8,2 % | −41 % | −43 až −38 % |
| 49 | STK Strážek, Strážek 172 | Žďár nad Sázavou | 307 | 2,3 % | 3,8 % | −40 % | −84 až +4 % |
| 50 | STK Chornice, Trnavská 50 | Svitavy | 2 951 | 2,3 % | 3,8 % | −40 % | −54 až −26 % |
Průměr ČR 7,6 % neúspěšných pravidelných prohlídek. Přísnost není hodnocení kvality stanice: přísnější stanice může jen důsledněji odhalovat závady. Metodika