Stanice č. 6204 · METALTECH s.r.o.
STK Mělník, Na Průhoně 3412
Na této stanici skončí 1,5 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 3,8 % – stanice je −61 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 8
- průměr dnů s provozem (1423)
- Neúspěšných
- 1,5%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- −61%
- proti očekávání, 95% interval −67 až −55 %
382. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 54. z 54 v kraji (Středočeský kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Přísnost je v čase zhruba stejná (první polovina období −57 %, druhá −66 %); rozdíly mezi měsíci jsou v rámci náhody.
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 1,8 % | 3,6 % |
| 7/2026 | 1,1 % | 3,9 % |
| 6/2026 | 0,4 % | 3,9 % |
| 5/2026 | 0,5 % | 3,7 % |
| 4/2026 | 0,8 % | 3,8 % |
| 3/2026 | 1,0 % | 4,0 % |
| 2/2026 | 2,2 % | 3,9 % |
| 11/2025 | 0,0 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 1,1 % | 3,7 % |
| 9/2025 | 1,8 % | 3,7 % |
| 8/2025 | 1,4 % | 3,7 % |
| 7/2025 | 3,6 % | 3,9 % |
| 6/2025 | 2,1 % | 3,9 % |
| 5/2025 | 0,6 % | 3,9 % |
| 4/2025 | 0,8 % | 3,8 % |
| 3/2025 | 0,5 % | 4,0 % |
| 2/2025 | 0,0 % | 4,2 % |
| 10/2024 | 0,0 % | 3,7 % |
| 9/2024 | 1,9 % | 3,6 % |
| 7/2024 | 1,6 % | 3,7 % |
| 6/2024 | 1,3 % | 3,9 % |
| 5/2024 | 2,6 % | 4,1 % |
| 4/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 3/2024 | 0,7 % | 4,0 % |
| 2/2024 | 2,8 % | 4,1 % |
| 12/2023 | 1,2 % | 3,7 % |
| 11/2023 | 1,5 % | 3,9 % |
| 10/2023 | 0,8 % | 3,7 % |
| 9/2023 | 0,0 % | 3,7 % |
| 7/2023 | 2,5 % | 3,8 % |
| 6/2023 | 0,0 % | 3,9 % |
| 5/2023 | 0,7 % | 3,7 % |
| 4/2023 | 0,0 % | 3,7 % |
| 3/2023 | 2,3 % | 3,9 % |
| 2/2023 | 0,0 % | 3,9 % |
| 1/2023 | 2,7 % | 3,6 % |
| 11/2022 | 0,0 % | 3,8 % |
| 10/2022 | 0,0 % | 3,7 % |
| 9/2022 | 0,0 % | 3,5 % |
| 7/2022 | 1,6 % | 3,6 % |
| 6/2022 | 2,2 % | 3,8 % |
| 5/2022 | 3,1 % | 3,7 % |
| 4/2022 | 3,4 % | 3,5 % |
| 3/2022 | 1,5 % | 3,8 % |
| 2/2022 | 0,9 % | 3,9 % |
| 1/2022 | 0,0 % | 3,8 % |
| 11/2021 | 0,0 % | 3,8 % |
| 10/2021 | 1,1 % | 3,6 % |
| 9/2021 | 1,0 % | 3,7 % |
| 8/2021 | 1,6 % | 3,5 % |
| 7/2021 | 4,5 % | 3,8 % |
| 6/2021 | 0,0 % | 3,8 % |
| 5/2021 | 1,0 % | 3,7 % |
| 4/2021 | 2,5 % | 3,5 % |
| 3/2021 | 2,0 % | 3,9 % |
| 2/2021 | 0,0 % | 3,7 % |
| 11/2020 | 2,8 % | 3,8 % |
| 10/2020 | 1,2 % | 3,6 % |
| 9/2020 | 0,0 % | 3,8 % |
| 7/2020 | 3,7 % | 3,7 % |
| 6/2020 | 1,4 % | 3,7 % |
| 5/2020 | 3,7 % | 3,7 % |
| 4/2020 | 1,2 % | 3,7 % |
| 3/2020 | 1,8 % | 3,9 % |
| 2/2020 | 3,2 % | 3,8 % |
| 1/2020 | 0,0 % | 3,7 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 423 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Na Průhoně 3412, 276 01 Mělník
- Okres
- Mělník
- Provozovatel
- METALTECH s.r.o. (IČO 62968726)
- Telefon
- 602 244 910
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, měření emisí
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Mělník 5 min
- Neratovice 20 min
- Štětí 16 min
- Velvary 20 min
- Tišice 20 min
- Všetaty 20 min
- Libiš 17 min
- Kly 10 min
- Hoštka 20 min
- Obříství 17 min
- Lužec nad Vltavou 12 min
- Dolní Beřkovice 10 min
- Byšice 16 min
- Cítov 8 min
- Horní Počaply 18 min
a dalších 33 obcí