Kraj · 56 stanic STK
STK – Středočeský kraj
Nejpřísnější je STK Příbram, K Podlesí 539 (+73 % proti průměru), nejmírnější STK Mělník, Na Průhoně 3412 (−61 % proti průměru). Přísnost je očištěná o stáří a modely aut, která na stanici jezdí.
Vozový park – Středočeský kraj: auta, která byla na STK v kraji, jsou v průměru 15,3 roku stará, elektroaut 0,88 %, dieselů 45 %. Stáří, paliva a modely
| Stanice | Provozovatel | Prohlídek denně | Neúspěšných | Přísnost | Délka (min) |
|---|---|---|---|---|---|
| STK Benešov, Dlouhé Pole 31 | REVIT, spol. s r.o. | 109 | 7,1 % | −7 % | 76 |
| STK Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Zápská 2257 | S T K Centrum spol. s r.o. | 61 | 9,7 % | +39 % | 66 |
| STK Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Karla Lípy 1678 | Z-REHAB s.r.o. | 37 | 9,4 % | +20 % | 74 |
| STK Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Karla Lípy 1678 | Z-REHAB s.r.o. | 9 | 11,6 % | +27 % | – |
| STK Březová-Oleško, Hlavní 9 | AUTO PAŘÍZEK s.r.o. | 39 | 4,1 % | −43 % | 41 |
| STK Divišov, Benešovská 300 | STK Divišov s.r.o. | 30 | 7,1 % | −7 % | 56 |
| STK Dobrovice, Kosořická 580 | STK - PECHA v.o.s. | 47 | 9,9 % | +39 % | 29 |
| STK Dolní Břežany, Pražská 830 | Automobile Centre STK s.r.o. | 130 | 12,9 % | +70 % | 67 |
| STK Dymokury, Nouzov 82 | Karel Theer | 31 | 12,8 % | +72 % | 53 |
| STK Horoměřice, Suchdolská 682 | JISTAB,a.s. | 88 | 6,5 % | −14 % | 48 |
| STK Hořovice, Masarykova 1432/34b | STK Hořovice, spol. s r.o. | 13 | 12,6 % | +48 % | 55 |
| STK Hořovice, Masarykova 392/20 | JIKE s.r.o. | 44 | 6,9 % | −11 % | 73 |
| STK Hořovice, pozemek par. č. 1918/1 | Ekotech Hořovice, s.r.o. | 28 | 8,8 % | +18 % | 54 |
| STK Kladno, Vašíčkova 71 | AUTOŠTOL-STK, spol. s r.o. | 63 | 8,1 % | +11 % | 73 |
| STK Kladno, Železničářů 885 | TESTCAR s.r.o. | 10 | 12,9 % | +70 % | 61 |
| STK Kladno, Kročehlavská 1025 | BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o. | 63 | 7,1 % | −7 % | 76 |
| STK Kladno, 28. října 1503 | Měření 3D spol. s r.o. | 48 | 7,0 % | ≈ průměr | 69 |
| STK Kolín, Ovčárecká 509 | Stanice technické kontroly Kolín spol. s r.o. | 70 | 8,7 % | +18 % | 41 |
| STK Kosmonosy, Boleslavská 1042 | BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o. | 42 | 4,8 % | −46 % | 66 |
| STK Kostelec nad Černými lesy, nám. Smiřických 16 | ČSAD POLKOST, spol. s r.o. | 48 | 9,5 % | +26 % | 51 |
| STK Kralupy nad Vltavou, Přemyslova 431 | STK Kralupy s.r.o. | 71 | 6,6 % | −17 % | 58 |
| STK Králův Dvůr, Pod Hájem 372 | A-Z Beroun, s.r.o. | 57 | 10,1 % | +46 % | 57 |
| STK Kutná Hora, Hrnčířská 207 | UNIKOM - STK, s.r.o. | 47 | 9,3 % | +12 % | 58 |
| STK Libčice nad Vltavou, Vltavská 7 | BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o. | 71 | 4,9 % | −36 % | 50 |
| STK Lysá nad Labem, K Milovicům 1921 | STK RAPTOR s.r.o. | 73 | 5,9 % | −27 % | 59 |
| STK Líbeznice, Mělnická 1060 | BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o. | 76 | 10,1 % | +28 % | 80 |
| STK Mladá Boleslav, Havlíčkova 1432/II | STK - PECHA v.o.s. | 77 | 7,1 % | +3 % | 44 |
| STK Mladá Boleslav, Jičínská 414 | BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o. | 29 | 5,6 % | −30 % | 66 |
| STK Mníšek pod Brdy, Nádražní 439 | INTERAUTO spol. s ručením omezeným | 41 | 4,6 % | −38 % | 44 |
| STK Mělnické Vtelno, Mělnická p.č. 70/2 | Jiří Bečvář | 3 | 4,2 % | – | – |
| STK Mělník, Mladoboleslavská 2801 | STK Mělník Mladoboleslavská s.r.o. | 75 | 7,4 % | −8 % | 49 |
| STK Mělník, Na Malém Spořilově 4151 | BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o. | 37 | 10,1 % | +24 % | 76 |
| STK Mělník, Na Průhoně 3412 | METALTECH s.r.o. | 8 | 1,5 % | −61 % | – |
| STK Městec Králové, Pražská 744 | A-STK s.r.o. | 7 | 1,9 % | −53 % | – |
| STK Nové Strašecí, Průmyslová 1208 | AR auto s.r.o. | 55 | 7,4 % | −5 % | 62 |
| STK Nymburk, Maršála Koněva 660/44 | Š P Á R A, s.r.o. | 55 | 5,9 % | −25 % | 72 |
| STK Nymburk, Draho u Budiměřic 14 | Technický servis STK s.r.o. | 15 | 10,7 % | +28 % | – |
| STK Nymburk, Dopravní 2624 | BUILDING S s.r.o. | 32 | 8,4 % | +10 % | 62 |
| STK Příbram, K Podlesí 539 | BOVAS, s.r.o. | 10 | 14,5 % | +73 % | 57 |
| STK Příbram, Obecnická 323 | ASOCOM spol.s.r.o. | 43 | 11,6 % | +58 % | 87 |
| STK Příbram, Drásov 121 | AUTO PETRA, spol. s r.o. | 46 | 7,5 % | −4 % | 59 |
| STK Příbram, Brodská 633 | SeTeKoCAR s.r.o. | 59 | 6,8 % | −14 % | 66 |
| STK Rakovník, Luženská 1992 | STK AUTOFIJA s.r.o. | 45 | 5,8 % | −26 % | 57 |
| STK Roztoky, Přílepská 1909 | AUTO Holý, s.r.o. | 60 | 5,0 % | −31 % | 71 |
| STK Sedlčany, Strojírenská 741 | KASOKO s.r.o. | 29 | 10,6 % | +38 % | 79 |
| STK Sedlčany, Hermovo pole 1323 | STK 4 you s.r.o. | 6 | 10,0 % | – | – |
| STK Slaný, Netovická 350 | Terri, s.r.o. | 38 | 7,9 % | +4 % | 62 |
| STK Slaný, Pražská 244 | Petr Suchopárek | 5 | 1,6 % | −60 % | – |
| STK Tuklaty, Hlavní 182 | TRILOBIT REAL s.r.o. | 77 | 3,8 % | −54 % | 60 |
| STK Uhlířské Janovice, Kolínská 670 | STK Janovice, s.r.o. | 26 | 5,3 % | −37 % | 75 |
| STK Velim, Palackého 94 | STK Velim, a.s. | 78 | 5,2 % | −35 % | 53 |
| STK Vlašim, Průmyslová 1851 | STK Divišov s.r.o. | 40 | 8,5 % | +11 % | 83 |
| STK Zásmuky, Na Pile 611 | STK Zásmuky s.r.o. | 42 | 6,6 % | −11 % | 48 |
| STK Čechtice, Loket 52 | P R P, s. r. o. | 37 | 3,8 % | −54 % | 44 |
| STK Čáslav, Vrchovská 1760 | ABERA spol. s r.o. | 20 | 7,6 % | ≈ průměr | 77 |
| STK Říčany, Kolovratská 2020 | BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o. | 82 | 5,1 % | −36 % | 95 |
Neúspěšné = pravidelné technické prohlídky s výsledkem „dočasně způsobilé“ nebo „nezpůsobilé“ (průměr ČR 7,6 %). Přísnost = podíl neúspěšných proti očekávání podle stáří a modelů aut, která na stanici jezdí (metodika). Délka = průměrná pravidelná prohlídka osobního auta.
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.