Stanice č. 3248 · Z-REHAB s.r.o.
STK Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Karla Lípy 1678
Na této stanici skončí 11,6 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 9,1 % – stanice je +27 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 9
- průměr dnů s provozem (1156)
- Neúspěšných
- 11,6%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- +27%
- proti očekávání, 95% interval +18 až +35 %
111. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 13. z 54 v kraji (Středočeský kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Stanice polevila: v první polovině období +143 %, ve druhé ≈ průměr. STK, které nejvíc polevily
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 12,4 % | 8,8 % |
| 8/2026 | 8,8 % | 9,4 % |
| 7/2026 | 7,1 % | 8,4 % |
| 6/2026 | 4,8 % | 8,7 % |
| 5/2026 | 4,3 % | 9,6 % |
| 4/2026 | 7,2 % | 9,2 % |
| 3/2026 | 7,9 % | 9,5 % |
| 2/2026 | 7,8 % | 9,7 % |
| 1/2026 | 3,5 % | 9,6 % |
| 12/2025 | 9,5 % | 9,1 % |
| 11/2025 | 12,3 % | 9,0 % |
| 10/2025 | 14,5 % | 9,0 % |
| 9/2025 | 6,0 % | 8,9 % |
| 8/2025 | 10,4 % | 8,7 % |
| 7/2025 | 5,0 % | 9,1 % |
| 6/2025 | 9,4 % | 8,7 % |
| 5/2025 | 13,4 % | 9,6 % |
| 4/2025 | 8,3 % | 9,3 % |
| 3/2025 | 7,2 % | 10,0 % |
| 2/2025 | 11,9 % | 9,4 % |
| 1/2025 | 9,6 % | 9,6 % |
| 12/2024 | 4,7 % | 8,2 % |
| 11/2024 | 9,9 % | 9,3 % |
| 10/2024 | 6,3 % | 8,2 % |
| 9/2024 | 11,1 % | 9,4 % |
| 8/2024 | 10,2 % | 9,4 % |
| 7/2024 | 13,3 % | 8,4 % |
| 6/2024 | 9,6 % | 8,3 % |
| 5/2024 | 8,6 % | 9,2 % |
| 4/2024 | 6,9 % | 8,8 % |
| 3/2024 | 11,3 % | 9,2 % |
| 2/2024 | 8,1 % | 9,0 % |
| 1/2024 | 10,3 % | 9,1 % |
| 12/2023 | 8,0 % | 8,4 % |
| 11/2023 | 17,5 % | 8,1 % |
| 10/2023 | 16,8 % | 9,0 % |
| 9/2023 | 6,5 % | 8,9 % |
| 8/2023 | 23,5 % | 9,9 % |
| 7/2023 | 14,2 % | 9,6 % |
| 6/2023 | 10,6 % | 8,8 % |
| 5/2023 | 13,3 % | 9,0 % |
| 4/2023 | 12,6 % | 9,4 % |
| 3/2023 | 22,2 % | 9,3 % |
| 2/2023 | 17,2 % | 9,1 % |
| 1/2023 | 18,5 % | 9,1 % |
| 11/2022 | 24,4 % | 9,1 % |
| 10/2022 | 24,8 % | 9,7 % |
| 9/2022 | 32,5 % | 9,3 % |
| 8/2022 | 18,8 % | 9,6 % |
| 6/2022 | 27,0 % | 8,5 % |
| 5/2022 | 13,3 % | 8,9 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 156 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Karla Lípy 1678, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
- Okres
- Praha-východ
- Provozovatel
- Z-REHAB s.r.o. (IČO 4158547)
- Telefon
- 313 033 174
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
- Kategorie
- C, M2, M3, N2, N3, O1, OT4, R, S, T, Z, O2, O3, O4, OT1, OT2, OT3
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 3 min
- Neratovice 19 min
- Čelákovice 14 min
- Benátky nad Jizerou 17 min
- Nehvizdy 13 min
- Kostelec nad Labem 11 min
- Šestajovice 14 min
- Jirny 13 min
- Zeleneč 12 min
- Hovorčovice 20 min
- Tišice 19 min
- Přezletice 13 min
- Všetaty 18 min
- Měšice 18 min
- Horoušany 19 min
a dalších 45 obcí