Stanice č. 3226 · BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o.
STK Libčice nad Vltavou, Vltavská 7
Na této stanici skončí 4,9 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,6 % – stanice je −36 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 71
- průměr dnů s provozem (1165)
- Neúspěšných
- 4,9%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- −36%
- proti očekávání, 95% interval −38 až −33 %
- Délka prohlídky
- 50min
- pravidelná, osobní auto
330. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 44. z 54 v kraji (Středočeský kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Stanice polevila: v první polovině období −34 %, ve druhé −39 %. STK, které nejvíc polevily
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 8/2024 | 8,4 % | 8,1 % |
| 7/2024 | 10,2 % | 7,8 % |
| 6/2024 | 7,4 % | 7,8 % |
| 5/2024 | 4,7 % | 8,0 % |
| 4/2024 | 3,9 % | 7,8 % |
| 3/2024 | 5,0 % | 8,2 % |
| 2/2024 | 7,2 % | 7,9 % |
| 1/2024 | 2,8 % | 7,6 % |
| 12/2023 | 1,2 % | 7,8 % |
| 11/2023 | 2,2 % | 7,9 % |
| 10/2023 | 3,5 % | 8,0 % |
| 9/2023 | 3,1 % | 7,8 % |
| 8/2023 | 5,1 % | 7,7 % |
| 7/2023 | 4,1 % | 7,5 % |
| 6/2023 | 3,0 % | 7,5 % |
| 5/2023 | 2,8 % | 7,4 % |
| 4/2023 | 3,7 % | 7,3 % |
| 3/2023 | 3,0 % | 7,2 % |
| 2/2023 | 4,7 % | 7,5 % |
| 1/2023 | 2,3 % | 7,5 % |
| 12/2022 | 2,9 % | 7,6 % |
| 11/2022 | 3,4 % | 7,7 % |
| 10/2022 | 2,9 % | 7,7 % |
| 9/2022 | 3,2 % | 7,5 % |
| 8/2022 | 4,3 % | 7,4 % |
| 7/2022 | 4,2 % | 7,4 % |
| 6/2022 | 3,4 % | 7,3 % |
| 5/2022 | 3,1 % | 7,4 % |
| 4/2022 | 2,4 % | 7,5 % |
| 3/2022 | 4,0 % | 7,5 % |
| 2/2022 | 2,9 % | 7,6 % |
| 1/2022 | 6,6 % | 7,4 % |
| 12/2021 | 7,4 % | 7,7 % |
| 11/2021 | 5,4 % | 7,7 % |
| 10/2021 | 5,4 % | 7,5 % |
| 9/2021 | 5,9 % | 7,6 % |
| 8/2021 | 6,1 % | 7,5 % |
| 7/2021 | 4,8 % | 7,4 % |
| 6/2021 | 5,0 % | 7,3 % |
| 5/2021 | 5,6 % | 7,1 % |
| 4/2021 | 7,4 % | 7,4 % |
| 3/2021 | 7,4 % | 7,1 % |
| 2/2021 | 6,0 % | 7,1 % |
| 1/2021 | 5,9 % | 7,5 % |
| 11/2020 | 4,5 % | 7,4 % |
| 10/2020 | 5,3 % | 7,3 % |
| 9/2020 | 6,5 % | 7,3 % |
| 8/2020 | 6,6 % | 7,5 % |
| 7/2020 | 5,9 % | 7,3 % |
| 6/2020 | 6,1 % | 7,3 % |
| 5/2020 | 7,2 % | 7,4 % |
| 4/2020 | 7,3 % | 7,3 % |
| 3/2020 | 6,9 % | 7,3 % |
| 2/2020 | 8,1 % | 7,4 % |
| 1/2020 | 4,3 % | 7,4 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 165 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Vltavská 7, 252 66 Libčice nad Vltavou
- Okres
- Praha-západ
- Provozovatel
- BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o. (IČO 63991551)
- Telefon
- 735732177
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
- Kategorie
- L, M1, N1, O1, O2, OT1, S, Z, OT2, OT3, OT4, T, C, R
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Kralupy nad Vltavou 10 min
- Roztoky 15 min
- Horoměřice 17 min
- Velké Přílepy 12 min
- Libčice nad Vltavou 2 min
- Velvary 16 min
- Veltrusy 15 min
- Nelahozeves 15 min
- Holubice 10 min
- Postřižín 18 min
- Tuchoměřice 18 min
- Statenice 15 min
- Úžice 19 min
- Nová Ves 18 min
- Tursko 7 min
a dalších 20 obcí