Stanice č. 3211 · INTERAUTO spol. s ručením omezeným

STK Mníšek pod Brdy, Nádražní 439

Na této stanici skončí 4,6 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,4 % – stanice je −38 % proti průměru.

Prohlídek denně
41
průměr dnů s provozem (1627)
Neúspěšných
4,6%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−38%
proti očekávání, 95% interval −41 až −36 %
Délka prohlídky
44min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

341. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 47. z 54 v kraji (Středočeský kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice přitvrdila: v první polovině období −41 %, ve druhé −36 %. STK, které nejvíc přitvrdily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 2,0 4,0 6,0 8,0 10 1/2020 11/2020 10/2021 9/2022 8/2023 7/2024 6/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 7,9 % Na této stanici: 2,7 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20262,7 %7,9 %
8/20262,1 %7,6 %
7/20263,3 %7,4 %
6/20262,8 %7,5 %
5/20264,5 %7,5 %
4/20264,9 %7,6 %
3/20263,7 %7,9 %
2/20263,8 %7,5 %
1/20264,3 %7,6 %
12/20254,5 %7,5 %
11/20253,9 %7,8 %
10/20254,6 %8,0 %
9/20253,7 %7,8 %
8/20255,0 %7,5 %
7/20253,9 %7,7 %
6/20253,9 %7,1 %
5/20254,3 %7,3 %
4/20254,0 %7,3 %
3/20256,4 %7,4 %
2/20256,0 %7,9 %
1/20254,7 %7,5 %
11/20247,4 %7,6 %
10/20245,9 %7,2 %
9/20247,6 %7,5 %
8/20248,0 %7,3 %
7/20245,8 %7,2 %
6/20245,2 %7,4 %
5/20245,0 %7,6 %
4/20245,0 %7,6 %
3/20248,5 %7,5 %
2/20244,9 %7,8 %
1/20245,7 %7,5 %
11/20233,2 %7,6 %
10/20235,3 %7,7 %
9/20235,2 %7,7 %
8/20235,8 %7,5 %
7/20234,8 %7,3 %
6/20234,3 %7,2 %
5/20232,0 %7,0 %
4/20233,1 %7,2 %
3/20232,2 %7,2 %
2/20233,7 %7,4 %
1/20234,4 %7,2 %
11/20224,2 %7,1 %
10/20223,1 %7,5 %
9/20223,4 %7,6 %
8/20223,7 %7,2 %
7/20224,7 %7,2 %
6/20224,3 %7,3 %
5/20223,5 %7,5 %
4/20223,4 %7,2 %
3/20222,8 %7,3 %
2/20224,6 %7,3 %
1/20225,6 %7,5 %
11/20214,1 %7,5 %
10/20216,5 %7,7 %
9/20213,8 %7,6 %
8/20215,2 %7,4 %
7/20213,7 %7,5 %
6/20215,1 %7,3 %
5/20214,5 %7,2 %
4/20215,1 %7,5 %
3/20213,8 %7,2 %
2/20215,6 %7,2 %
1/20214,3 %7,5 %
11/20204,6 %7,2 %
10/20205,6 %7,5 %
9/20205,5 %7,3 %
8/20203,7 %7,2 %
7/20206,3 %7,1 %
6/20205,6 %7,3 %
5/20204,5 %7,4 %
4/20203,8 %7,2 %
3/20205,8 %7,3 %
2/20205,3 %7,4 %
1/20204,0 %7,3 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 6 639 1,0 % 3,3 % −70 %
6–9 let 9 383 2,2 % 4,9 % −55 %
10–14 let 13 106 4,1 % 7,5 % −46 %
15 a více let 23 691 6,8 % 9,6 % −29 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

56789101112131415161718
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne

Z časů zahájení prohlídek za 1 627 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →49,1 na 100 Podvozek, rám a výfuk 6.1 49,1 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 29,7 Kabina a karoserie 6.2 22,8 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 22,3 Mechanický stav řízení 2.1 16,9 Tabulky registrační značky 0.1 10,3 Osvětlení registrační značky 4.7 5,9 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 5,4

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 77 % Užitková, nákladní a autobusy 8 % Přívěsy a návěsy 7 % Motocykly, traktory a ostatní 7 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Nádražní 439, 252 10 Mníšek pod Brdy
Okres
Praha-západ
Provozovatel
INTERAUTO spol. s ručením omezeným (IČO 12895792)
Telefon
318 592 640
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 23 obcí