Stanice č. 3234 · STK - PECHA v.o.s.
STK Mladá Boleslav, Havlíčkova 1432/II
Na této stanici skončí 7,1 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 6,9 % – stanice je +3 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 77
- průměr dnů s provozem (2020)
- Neúspěšných
- 7,1%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- +3%
- proti očekávání, 95% interval +1 až +5 %
- Délka prohlídky
- 44min
- pravidelná, osobní auto
174. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 24. z 54 v kraji (Středočeský kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Stanice přitvrdila: v první polovině období −3 %, ve druhé +6 %. STK, které nejvíc přitvrdily
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 6,8 % | 7,1 % |
| 8/2026 | 6,5 % | 7,1 % |
| 7/2026 | 6,6 % | 7,1 % |
| 6/2026 | 6,4 % | 7,0 % |
| 5/2026 | 5,0 % | 7,1 % |
| 4/2026 | 5,4 % | 7,3 % |
| 3/2026 | 7,0 % | 7,3 % |
| 2/2026 | 8,7 % | 7,0 % |
| 1/2026 | 7,0 % | 7,0 % |
| 12/2025 | 8,9 % | 7,2 % |
| 11/2025 | 6,7 % | 7,2 % |
| 10/2025 | 8,3 % | 7,5 % |
| 9/2025 | 7,7 % | 7,3 % |
| 8/2025 | 7,9 % | 7,3 % |
| 7/2025 | 7,7 % | 7,1 % |
| 6/2025 | 7,3 % | 6,9 % |
| 5/2025 | 9,3 % | 7,0 % |
| 4/2025 | 7,5 % | 6,9 % |
| 3/2025 | 9,2 % | 7,0 % |
| 2/2025 | 9,4 % | 6,9 % |
| 1/2025 | 9,6 % | 6,8 % |
| 12/2024 | 14,3 % | 6,9 % |
| 11/2024 | 13,8 % | 7,1 % |
| 10/2024 | 10,7 % | 7,0 % |
| 9/2024 | 9,5 % | 7,0 % |
| 8/2024 | 6,3 % | 6,9 % |
| 7/2024 | 6,3 % | 6,8 % |
| 6/2024 | 7,8 % | 6,8 % |
| 5/2024 | 7,9 % | 7,0 % |
| 4/2024 | 4,8 % | 7,0 % |
| 3/2024 | 6,7 % | 7,2 % |
| 2/2024 | 8,0 % | 6,8 % |
| 1/2024 | 6,6 % | 6,8 % |
| 12/2023 | 5,7 % | 6,9 % |
| 11/2023 | 7,6 % | 7,0 % |
| 10/2023 | 6,8 % | 7,0 % |
| 9/2023 | 6,1 % | 6,9 % |
| 8/2023 | 6,2 % | 6,9 % |
| 7/2023 | 7,3 % | 6,7 % |
| 6/2023 | 6,0 % | 6,7 % |
| 5/2023 | 5,6 % | 6,7 % |
| 4/2023 | 5,3 % | 6,5 % |
| 3/2023 | 7,3 % | 6,6 % |
| 2/2023 | 6,0 % | 6,7 % |
| 1/2023 | 7,2 % | 6,6 % |
| 12/2022 | 8,3 % | 6,9 % |
| 11/2022 | 6,6 % | 6,9 % |
| 10/2022 | 7,7 % | 6,9 % |
| 9/2022 | 5,3 % | 6,8 % |
| 8/2022 | 6,2 % | 6,6 % |
| 7/2022 | 7,2 % | 6,8 % |
| 6/2022 | 6,8 % | 6,6 % |
| 5/2022 | 6,5 % | 6,7 % |
| 4/2022 | 8,0 % | 6,9 % |
| 3/2022 | 7,2 % | 6,7 % |
| 2/2022 | 8,8 % | 6,8 % |
| 1/2022 | 7,9 % | 6,7 % |
| 12/2021 | 6,7 % | 7,2 % |
| 11/2021 | 7,0 % | 6,8 % |
| 10/2021 | 6,2 % | 6,8 % |
| 9/2021 | 7,0 % | 6,9 % |
| 8/2021 | 7,4 % | 7,0 % |
| 7/2021 | 7,0 % | 6,7 % |
| 6/2021 | 6,4 % | 6,8 % |
| 5/2021 | 4,3 % | 6,7 % |
| 4/2021 | 4,0 % | 6,6 % |
| 3/2021 | 7,2 % | 6,6 % |
| 2/2021 | 6,6 % | 6,5 % |
| 1/2021 | 5,9 % | 6,5 % |
| 12/2020 | 7,6 % | 6,9 % |
| 11/2020 | 7,8 % | 6,9 % |
| 10/2020 | 9,5 % | 6,9 % |
| 9/2020 | 7,9 % | 6,9 % |
| 8/2020 | 4,8 % | 6,5 % |
| 7/2020 | 5,8 % | 6,8 % |
| 6/2020 | 5,4 % | 6,6 % |
| 5/2020 | 5,2 % | 6,9 % |
| 4/2020 | 5,0 % | 6,8 % |
| 3/2020 | 5,8 % | 6,6 % |
| 2/2020 | 6,6 % | 6,6 % |
| 1/2020 | 8,2 % | 6,4 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 2 020 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Havlíčkova 1432/II, 293 01 Mladá Boleslav
- Okres
- Mladá Boleslav
- Provozovatel
- STK - PECHA v.o.s. (IČO 49546546)
- Telefon
- 326 737 780
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
- Kategorie
- L, M1, N1, O1, O2
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Mladá Boleslav 7 min
- Mnichovo Hradiště 14 min
- Benátky nad Jizerou 19 min
- Kosmonosy 4 min
- Bakov nad Jizerou 10 min
- Bělá pod Bezdězem 16 min
- Dobrovice 17 min
- Luštěnice 17 min
- Kněžmost 16 min
- Žďár 18 min
- Bradlec 6 min
- Chotětov 20 min
- Příšovice 19 min
- Brodce 15 min
- Písková Lhota 12 min
a dalších 55 obcí