Stanice č. 3233 · P R P, s. r. o.

STK Čechtice, Loket 52

Na této stanici skončí 3,8 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,4 % – stanice je −54 % proti průměru.

Prohlídek denně
37
průměr dnů s provozem (1659)
Neúspěšných
3,8%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−54%
proti očekávání, 95% interval −56 až −52 %
Délka prohlídky
44min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

372. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 52. z 54 v kraji (Středočeský kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice přitvrdila: v první polovině období −65 %, ve druhé −46 %. STK, které nejvíc přitvrdily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 2,5 5,0 7,5 10 1/2020 11/2020 10/2021 9/2022 8/2023 6/2024 4/2025 2/2026 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,8 % Na této stanici: 2,7 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20262,7 %8,8 %
8/20265,0 %8,6 %
7/20264,8 %8,3 %
6/20265,4 %8,5 %
5/20263,2 %8,7 %
4/20264,2 %8,8 %
3/20262,3 %8,7 %
2/20262,9 %8,8 %
1/20264,7 %9,0 %
12/20253,2 %8,9 %
11/20254,1 %8,9 %
10/20253,4 %9,0 %
9/20252,9 %8,9 %
8/20254,4 %8,5 %
7/20255,3 %8,3 %
6/20254,8 %8,3 %
5/20254,4 %8,5 %
4/20257,2 %8,4 %
3/20254,6 %8,7 %
2/20254,7 %8,4 %
1/20255,6 %8,4 %
12/20244,1 %8,8 %
11/20245,8 %8,9 %
10/20244,4 %8,5 %
9/20244,0 %8,6 %
8/20244,9 %8,2 %
7/20244,4 %8,1 %
6/20244,0 %8,0 %
5/20246,2 %8,4 %
4/20245,5 %8,3 %
3/20244,5 %8,5 %
2/20245,1 %8,3 %
1/20244,6 %8,3 %
12/20235,3 %8,4 %
11/20234,8 %8,8 %
10/20234,3 %8,6 %
9/20235,5 %8,5 %
8/20236,8 %8,2 %
7/20238,9 %8,3 %
6/20234,9 %8,2 %
5/20232,3 %8,1 %
4/20232,9 %8,0 %
3/20233,1 %8,4 %
2/20231,9 %8,3 %
1/20232,8 %8,6 %
11/20223,5 %8,4 %
10/20222,4 %8,3 %
9/20222,0 %8,6 %
8/20223,3 %8,1 %
7/20224,0 %8,3 %
6/20222,5 %8,3 %
5/20223,2 %8,0 %
4/20226,5 %8,3 %
3/20223,6 %8,4 %
2/20223,6 %8,7 %
1/20224,0 %8,4 %
11/20214,6 %8,4 %
10/20212,8 %8,2 %
9/20212,9 %8,5 %
8/20211,6 %8,2 %
7/20211,5 %8,2 %
6/20210,6 %7,9 %
5/20211,6 %7,8 %
4/20211,9 %8,1 %
3/20212,0 %8,4 %
2/20211,3 %8,2 %
1/20212,8 %8,3 %
11/20202,4 %8,4 %
10/20202,0 %8,2 %
9/20203,2 %8,3 %
8/20202,2 %7,9 %
7/20204,1 %7,8 %
6/20202,0 %7,8 %
5/20202,3 %8,0 %
4/20202,6 %7,9 %
3/20203,2 %8,5 %
2/20206,4 %8,0 %
1/20205,7 %8,2 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 5 605 1,8 % 4,1 % −56 %
6–9 let 6 597 2,7 % 6,1 % −56 %
10–14 let 10 118 3,4 % 8,1 % −58 %
15 a více let 29 296 4,6 % 9,8 % −53 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

678910111213141516
Po
Út
St
Čt
Pá

Z časů zahájení prohlídek za 1 659 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →87,3 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 87,3 Kabina a karoserie 6.2 60,9 Mechanický stav řízení 2.1 50,2 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 35,1 Podvozek, rám a výfuk 6.1 32,8 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 20,1 Elektrická vedení 4.11 15,1 Osvětlení registrační značky 4.7 12,7

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 63 % Užitková, nákladní a autobusy 18 % Přívěsy a návěsy 10 % Motocykly, traktory a ostatní 9 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Loket 52, 257 65 Čechtice
Okres
Benešov
Provozovatel
P R P, s. r. o. (IČO 47538139)
Telefon
317 866 060
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 39 obcí