Stanice č. 6717 · AGRO - Měřín, a.s.

STK Žďár nad Sázavou, Hospodářské středisko Mělkovice 1

Na této stanici skončí 1,7 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 3,9 % – stanice je −55 % proti průměru.

Prohlídek denně
5
průměr dnů s provozem (1212)
Neúspěšných
1,7%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−55%
proti očekávání, 95% interval −65 až −46 %
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

375. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 26. z 29 v kraji (Vysočina) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice polevila: v první polovině období −45 %, ve druhé −66 %. STK, které nejvíc polevily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 2,0 4,0 6,0 8,0 1/2020 9/2020 11/2021 10/2022 8/2023 6/2024 6/2025 6/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 3,9 % Na této stanici: 1,1 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
6/20261,1 %3,9 %
5/20260,0 %3,8 %
4/20260,0 %3,9 %
3/20260,0 %4,0 %
2/20260,0 %4,1 %
10/20250,0 %4,2 %
8/20250,0 %3,8 %
7/20251,5 %3,8 %
6/20250,0 %3,9 %
5/20251,2 %4,0 %
3/20250,9 %4,0 %
11/20240,0 %3,9 %
9/20240,0 %3,8 %
8/20240,0 %4,4 %
7/20242,0 %4,2 %
6/20241,9 %4,0 %
5/20242,4 %3,9 %
4/20242,1 %3,9 %
3/20241,3 %3,9 %
2/20244,5 %4,0 %
11/20231,4 %3,8 %
10/20230,0 %3,5 %
8/20230,0 %3,7 %
7/20233,6 %3,6 %
6/20233,7 %3,8 %
5/20231,7 %3,8 %
4/20231,9 %3,7 %
3/20230,7 %3,9 %
11/20223,1 %3,7 %
10/20226,1 %3,7 %
7/20220,0 %3,5 %
6/20221,8 %3,8 %
5/20221,2 %3,8 %
4/20222,0 %4,1 %
3/20224,4 %3,9 %
2/20221,5 %4,0 %
11/20210,0 %4,2 %
10/20213,0 %3,6 %
8/20215,1 %3,5 %
7/20215,6 %3,7 %
6/20211,5 %3,9 %
5/20214,6 %3,9 %
3/20210,0 %3,8 %
9/20200,0 %4,1 %
7/20200,0 %4,0 %
6/20201,5 %3,7 %
5/20202,2 %3,6 %
4/20202,2 %3,8 %
3/20202,4 %4,0 %
2/20202,0 %3,9 %
1/20203,8 %4,0 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 341 0,3 % 3,6 % −92 %
6–9 let 316 0,3 % 3,7 % −91 %
10–14 let 273 1,1 % 4,3 % −75 %
15 a více let 4 129 2,0 % 3,9 % −49 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

78910111213
Po
Út
St
Čt
Pá

Z časů zahájení prohlídek za 1 212 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →101,1 na 100 Kabina a karoserie 6.2 101,1 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 78,1 Podvozek, rám a výfuk 6.1 34,5 Mechanický stav řízení 2.1 21,3 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 11,2 Elektrická vedení 4.11 10,3 Identifikační číslo vozidla (VIN) 0.2 8,0 Odrazky 4.8 6,9

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 0 % Užitková, nákladní a autobusy 0 % Přívěsy a návěsy 0 % Motocykly, traktory a ostatní 100 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Hospodářské středisko Mělkovice 1, 591 01 Žďár nad Sázavou
Okres
Žďár nad Sázavou
Provozovatel
AGRO - Měřín, a.s. (IČO 49434179)
Telefon
566 615 356
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, měření emisí

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 40 obcí