Stanice č. 3706 · STK Velké Meziříčí s.r.o.

STK Velké Meziříčí, Jestřabec 2044

Na této stanici skončí 5,5 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,8 % – stanice je −30 % proti průměru.

Prohlídek denně
57
průměr dnů s provozem (1708)
Neúspěšných
5,5%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−30%
proti očekávání, 95% interval −32 až −28 %
Délka prohlídky
58min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

308. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 24. z 29 v kraji (Vysočina) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice přitvrdila: v první polovině období −40 %, ve druhé −23 %. STK, které nejvíc přitvrdily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 2,5 5,0 7,5 10 13 1/2020 1/2021 11/2021 9/2022 7/2023 5/2024 3/2025 1/2026 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,2 % Na této stanici: 5,5 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20265,5 %8,2 %
8/20266,8 %8,3 %
7/20266,5 %8,2 %
6/20265,5 %8,2 %
5/20266,1 %8,2 %
4/20265,7 %8,2 %
3/20265,7 %8,4 %
2/20265,8 %8,5 %
1/20265,9 %8,3 %
12/20255,6 %8,3 %
11/20259,5 %8,4 %
10/20256,7 %8,5 %
9/20258,3 %8,2 %
8/20258,1 %8,0 %
7/20255,8 %8,1 %
6/20257,0 %8,0 %
5/20256,2 %8,1 %
4/20258,0 %7,9 %
3/20257,2 %7,7 %
2/20257,7 %8,3 %
1/20259,7 %7,8 %
12/20246,9 %8,2 %
11/20245,8 %8,2 %
10/20246,4 %8,1 %
9/20248,9 %8,1 %
8/20246,5 %7,9 %
7/20244,6 %7,8 %
6/20245,8 %7,8 %
5/20245,7 %8,0 %
4/20245,1 %8,1 %
3/20245,1 %8,1 %
2/20246,6 %8,2 %
1/20245,7 %7,9 %
12/20234,2 %8,0 %
11/20234,7 %8,0 %
10/20234,9 %8,1 %
9/20235,2 %7,8 %
8/20235,6 %7,7 %
7/20235,1 %7,9 %
6/20233,8 %7,6 %
5/20233,4 %7,6 %
4/20234,1 %7,6 %
3/20233,1 %7,5 %
2/20233,2 %7,7 %
1/20234,4 %7,6 %
12/20224,0 %7,8 %
11/20225,5 %7,8 %
10/20224,4 %7,6 %
9/20224,7 %7,8 %
8/20225,1 %7,5 %
7/20224,2 %7,6 %
6/20224,9 %7,5 %
5/20223,6 %7,5 %
4/20223,9 %7,7 %
3/20224,8 %7,8 %
2/20226,2 %7,8 %
1/20225,8 %7,6 %
12/20215,6 %7,4 %
11/20216,0 %7,6 %
10/20213,6 %7,7 %
9/20216,0 %7,6 %
8/20215,7 %7,7 %
7/20214,5 %7,4 %
6/20214,6 %7,1 %
5/20214,2 %7,2 %
4/20212,2 %7,1 %
3/20213,2 %7,3 %
2/20213,7 %7,3 %
1/20213,8 %7,5 %
11/20204,2 %7,0 %
10/20203,7 %7,4 %
9/20205,9 %7,1 %
8/20205,7 %7,3 %
6/20203,8 %7,2 %
5/20204,0 %7,4 %
4/20204,7 %7,2 %
3/20203,5 %6,7 %
2/20204,5 %7,2 %
1/20204,5 %7,0 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 8 420 2,6 % 3,3 % −20 %
6–9 let 11 266 3,3 % 4,8 % −32 %
10–14 let 16 271 5,1 % 7,5 % −32 %
15 a více let 38 296 6,8 % 9,8 % −30 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

6789101112131415
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne

Z časů zahájení prohlídek za 1 708 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →38,6 na 100 Kabina a karoserie 6.2 29,7 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 28,2 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 23,7 Podvozek, rám a výfuk 6.1 15,2 Osvětlení registrační značky 4.7 11,3 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 9,9 Tabulky registrační značky 0.1 9,8 Mechanický stav řízení 2.1 9,2

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 77 % Užitková, nákladní a autobusy 8 % Přívěsy a návěsy 7 % Motocykly, traktory a ostatní 7 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Jestřabec 2044, 594 01 Velké Meziříčí
Okres
Žďár nad Sázavou
Provozovatel
STK Velké Meziříčí s.r.o. (IČO 27700372)
Telefon
566 521 170
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2, OT1, OT2, OT3, OT4, T, C, Z, R, S

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 54 obcí