Stanice č. 3507 · R + B Auto control, spol. s r.o.
STK Lubenec, Pražská 375
Na této stanici skončí 4,2 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,2 % – stanice je −48 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 19
- průměr dnů s provozem (1763)
- Neúspěšných
- 4,2%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- −48%
- proti očekávání, 95% interval −51 až −45 %
- Délka prohlídky
- 66min
- pravidelná, osobní auto
362. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 29. z 30 v kraji (Ústecký kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Stanice přitvrdila: v první polovině období −58 %, ve druhé −39 %. STK, které nejvíc přitvrdily
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 5,5 % | 8,6 % |
| 8/2026 | 6,6 % | 8,3 % |
| 7/2026 | 4,1 % | 8,3 % |
| 6/2026 | 6,6 % | 8,3 % |
| 5/2026 | 4,8 % | 8,1 % |
| 4/2026 | 4,8 % | 8,4 % |
| 3/2026 | 6,7 % | 8,3 % |
| 2/2026 | 8,9 % | 8,9 % |
| 1/2026 | 3,9 % | 8,3 % |
| 12/2025 | 5,6 % | 8,7 % |
| 11/2025 | 5,2 % | 8,7 % |
| 10/2025 | 5,9 % | 8,7 % |
| 9/2025 | 5,0 % | 8,3 % |
| 8/2025 | 7,8 % | 8,4 % |
| 7/2025 | 7,9 % | 7,9 % |
| 6/2025 | 6,2 % | 8,4 % |
| 5/2025 | 7,7 % | 8,0 % |
| 4/2025 | 5,7 % | 8,3 % |
| 3/2025 | 2,7 % | 8,3 % |
| 2/2025 | 3,1 % | 8,8 % |
| 1/2025 | 2,3 % | 8,5 % |
| 12/2024 | 1,4 % | 8,7 % |
| 11/2024 | 6,1 % | 8,4 % |
| 10/2024 | 5,8 % | 8,7 % |
| 9/2024 | 5,0 % | 8,6 % |
| 8/2024 | 3,6 % | 8,2 % |
| 7/2024 | 4,8 % | 8,2 % |
| 6/2024 | 5,5 % | 8,1 % |
| 5/2024 | 5,6 % | 8,5 % |
| 4/2024 | 5,3 % | 8,5 % |
| 3/2024 | 6,8 % | 8,4 % |
| 2/2024 | 5,5 % | 8,3 % |
| 1/2024 | 3,3 % | 8,2 % |
| 12/2023 | 3,1 % | 8,3 % |
| 11/2023 | 4,3 % | 8,5 % |
| 10/2023 | 3,8 % | 8,3 % |
| 9/2023 | 2,2 % | 8,4 % |
| 8/2023 | 2,3 % | 8,5 % |
| 7/2023 | 3,4 % | 7,9 % |
| 6/2023 | 3,4 % | 8,1 % |
| 5/2023 | 1,8 % | 7,9 % |
| 4/2023 | 4,4 % | 8,3 % |
| 3/2023 | 3,1 % | 8,1 % |
| 2/2023 | 1,7 % | 8,1 % |
| 1/2023 | 3,0 % | 8,6 % |
| 11/2022 | 2,2 % | 7,9 % |
| 10/2022 | 3,8 % | 8,4 % |
| 9/2022 | 3,2 % | 8,2 % |
| 8/2022 | 3,1 % | 7,9 % |
| 7/2022 | 2,4 % | 7,8 % |
| 6/2022 | 3,1 % | 8,0 % |
| 5/2022 | 4,0 % | 7,7 % |
| 4/2022 | 3,2 % | 8,0 % |
| 3/2022 | 3,7 % | 8,0 % |
| 2/2022 | 5,4 % | 8,2 % |
| 1/2022 | 3,2 % | 8,0 % |
| 11/2021 | 4,2 % | 8,0 % |
| 10/2021 | 3,2 % | 8,0 % |
| 9/2021 | 4,9 % | 8,4 % |
| 8/2021 | 2,7 % | 8,0 % |
| 7/2021 | 2,4 % | 7,7 % |
| 6/2021 | 3,3 % | 7,6 % |
| 5/2021 | 2,4 % | 7,8 % |
| 4/2021 | 1,6 % | 8,0 % |
| 3/2021 | 2,5 % | 7,8 % |
| 2/2021 | 4,7 % | 8,2 % |
| 1/2021 | 1,9 % | 8,3 % |
| 11/2020 | 2,3 % | 7,5 % |
| 10/2020 | 4,4 % | 7,8 % |
| 9/2020 | 2,7 % | 7,9 % |
| 8/2020 | 2,5 % | 7,9 % |
| 7/2020 | 5,1 % | 7,7 % |
| 6/2020 | 6,3 % | 7,8 % |
| 5/2020 | 4,8 % | 7,7 % |
| 4/2020 | 1,3 % | 7,7 % |
| 3/2020 | 5,4 % | 7,8 % |
| 2/2020 | 5,8 % | 8,1 % |
| 1/2020 | 2,0 % | 7,4 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 763 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Pražská 375, 439 83 Lubenec
- Okres
- Louny
- Provozovatel
- R + B Auto control, spol. s r.o. (IČO 25205846)
- Telefon
- 415 212 296
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
- Kategorie
- C, L, M1, N1, O1, O2, T, Z, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Podbořany 18 min
- Kryry 14 min
- Žlutice 18 min
- Vroutek 9 min
- Jesenice 20 min
- Lubenec 1 min
- Petrohrad 10 min
- Chyše 10 min
- Blatno 9 min
- Hořovičky 17 min
- Verušičky 14 min
- Očihov 20 min
- Valeč 12 min
- Vrbice 8 min
- Čichalov 14 min
a dalších 5 obcí