Stanice č. 3524 · STK Děčín 35.02, a.s.

STK Ústí nad Labem, Podhoří 361/2

Na této stanici skončí 4,5 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,9 % – stanice je −43 % proti průměru.

Prohlídek denně
25
průměr dnů s provozem (1627)
Neúspěšných
4,5%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−43%
proti očekávání, 95% interval −46 až −40 %
Délka prohlídky
41min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

353. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 28. z 30 v kraji (Ústecký kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice přitvrdila: v první polovině období −47 %, ve druhé −39 %. STK, které nejvíc přitvrdily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 1/2020 11/2020 9/2021 7/2022 5/2023 3/2024 2/2025 12/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,6 % Na této stanici: 4,0 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20264,0 %8,6 %
8/20265,5 %8,5 %
7/20264,4 %8,4 %
6/20264,2 %8,3 %
5/20263,8 %8,1 %
4/20264,3 %8,4 %
3/20265,7 %8,4 %
2/20266,7 %8,5 %
1/20264,8 %8,1 %
12/20256,7 %8,2 %
11/20256,1 %8,2 %
10/20256,0 %8,3 %
9/20256,6 %8,4 %
8/20258,1 %7,8 %
7/202510,3 %8,1 %
6/20255,5 %7,8 %
5/20253,7 %8,0 %
4/20253,9 %7,6 %
3/20257,1 %7,4 %
2/20258,9 %8,0 %
12/20246,2 %8,0 %
11/20245,3 %8,2 %
10/20245,1 %8,3 %
9/20243,6 %8,0 %
8/20242,2 %7,6 %
7/20242,6 %7,9 %
6/20243,3 %8,1 %
5/20245,6 %7,7 %
4/20243,5 %8,1 %
3/20244,8 %8,0 %
2/20245,7 %7,8 %
1/20242,5 %7,8 %
12/20231,5 %7,7 %
11/20237,0 %8,2 %
10/20234,0 %7,9 %
9/20233,1 %7,9 %
8/20233,6 %8,0 %
7/20232,4 %7,8 %
6/20233,0 %7,8 %
5/20232,8 %7,6 %
4/20232,5 %7,6 %
3/20236,7 %7,0 %
2/20235,9 %7,8 %
1/20237,9 %7,8 %
12/20227,4 %7,9 %
11/20226,7 %7,8 %
10/20225,0 %7,8 %
9/20223,7 %7,7 %
8/20224,5 %7,9 %
7/20223,6 %7,8 %
6/20223,2 %7,7 %
5/20223,3 %7,7 %
4/20223,5 %7,7 %
3/20223,4 %7,5 %
2/20225,0 %7,6 %
1/20225,2 %7,6 %
12/20213,0 %7,5 %
11/20217,6 %7,7 %
10/20215,5 %7,7 %
9/20216,5 %7,4 %
8/20213,7 %7,7 %
7/20213,3 %7,7 %
6/20213,9 %7,7 %
5/20214,5 %7,1 %
4/20214,0 %7,3 %
3/20212,6 %7,3 %
2/20213,4 %7,5 %
1/20214,8 %7,6 %
12/20207,1 %7,4 %
11/20204,3 %8,0 %
10/20202,0 %7,7 %
9/20201,4 %7,5 %
8/20203,3 %7,4 %
7/20201,7 %8,0 %
6/20201,7 %7,6 %
5/20201,0 %7,8 %
4/20202,2 %7,7 %
3/20202,4 %7,4 %
2/20201,5 %7,7 %
1/20203,6 %7,8 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 4 170 1,3 % 3,1 % −58 %
6–9 let 4 775 2,3 % 5,0 % −54 %
10–14 let 7 717 4,5 % 7,6 % −42 %
15 a více let 16 764 5,9 % 9,9 % −41 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

67891011121314
Po
Út
St
Čt
Pá
So

Z časů zahájení prohlídek za 1 627 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →38,6 na 100 Kabina a karoserie 6.2 20,8 Podvozek, rám a výfuk 6.1 15,2 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 9,3 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 9,0 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 8,1 Nápravy 5.1 3,1 Výfukové emise 8.2 2,0 Mechanický stav řízení 2.1 1,0

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 86 % Užitková, nákladní a autobusy 9 % Přívěsy a návěsy 3 % Motocykly, traktory a ostatní 2 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Podhoří 361/2, 400 01 Ústí nad Labem
Okres
Ústí nad Labem
Provozovatel
STK Děčín 35.02, a.s. (IČO 25006738)
Telefon
475 316 934
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 14 obcí