Stanice č. 6740 · ELISAR CENTRUM s.r.o.
STK Břeclav, Sovadínova 8
Na této stanici skončí 0,2 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 3,9 % – stanice je −95 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 4
- průměr dnů s provozem (963)
- Neúspěšných
- 0,2%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- −95%
- proti očekávání, 95% interval −99 až −91 %
393. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 41. z 42 v kraji (Jihomoravský kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Přísnost je v čase zhruba stejná (první polovina období −96 %, druhá −95 %); rozdíly mezi měsíci jsou v rámci náhody.
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 8/2026 | 0,0 % | 3,8 % |
| 7/2026 | 0,0 % | 3,8 % |
| 6/2026 | 0,0 % | 3,6 % |
| 5/2026 | 0,0 % | 3,9 % |
| 4/2026 | 0,0 % | 4,0 % |
| 3/2026 | 0,0 % | 3,9 % |
| 2/2026 | 0,0 % | 3,8 % |
| 9/2025 | 0,0 % | 4,1 % |
| 6/2025 | 0,0 % | 4,3 % |
| 5/2025 | 0,0 % | 4,1 % |
| 4/2025 | 0,0 % | 3,9 % |
| 3/2025 | 1,1 % | 4,0 % |
| 11/2024 | 0,0 % | 4,3 % |
| 10/2024 | 0,0 % | 3,9 % |
| 9/2024 | 0,0 % | 3,8 % |
| 8/2024 | 0,0 % | 3,8 % |
| 7/2024 | 0,0 % | 4,0 % |
| 6/2024 | 1,2 % | 4,0 % |
| 5/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 4/2024 | 0,0 % | 4,1 % |
| 3/2024 | 0,0 % | 4,0 % |
| 2/2024 | 0,0 % | 3,9 % |
| 11/2023 | 0,0 % | 3,9 % |
| 7/2023 | 0,0 % | 3,7 % |
| 6/2023 | 0,0 % | 3,7 % |
| 5/2023 | 0,0 % | 3,9 % |
| 3/2023 | 0,0 % | 4,0 % |
| 2/2023 | 0,0 % | 3,8 % |
| 10/2022 | 0,0 % | 3,9 % |
| 9/2022 | 0,0 % | 3,7 % |
| 6/2022 | 0,0 % | 3,6 % |
| 5/2022 | 0,0 % | 3,6 % |
| 4/2022 | 0,0 % | 3,9 % |
| 3/2022 | 0,0 % | 3,6 % |
| 1/2022 | 0,0 % | 3,9 % |
| 12/2021 | 0,0 % | 3,9 % |
| 9/2021 | 0,0 % | 3,7 % |
| 8/2021 | 0,0 % | 3,9 % |
| 7/2021 | 0,0 % | 3,6 % |
| 6/2021 | 0,0 % | 3,7 % |
| 5/2021 | 0,0 % | 3,8 % |
| 4/2021 | 2,4 % | 3,6 % |
| 3/2021 | 0,0 % | 3,8 % |
| 8/2020 | 0,0 % | 3,6 % |
| 7/2020 | 0,0 % | 4,1 % |
| 6/2020 | 1,1 % | 3,9 % |
| 5/2020 | 0,0 % | 3,7 % |
| 4/2020 | 0,0 % | 3,7 % |
| 3/2020 | 0,0 % | 3,6 % |
| 2/2020 | 0,0 % | 3,8 % |
| 1/2020 | 0,0 % | 3,8 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 963 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Sovadínova 8, 690 02 Břeclav
- Okres
- Břeclav
- Provozovatel
- ELISAR CENTRUM s.r.o. (IČO 6010016)
- Telefon
- 606134006
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, měření emisí
- Kategorie
- OT1, OT2, OT3, OT4, T, C, R, S, Z
Okolí
Další STK v okrese
- STK Hustopeče, Hybešova 14 +4 %
- STK Lednice, Nejdecká 719 −47 %
- STK Břeclav, Lidická 1711/3 ≈ průměr
- STK Kašnice, Kašnice 93 +44 %
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Břeclav 3 min
- Velké Bílovice 15 min
- Lanžhot 10 min
- Valtice 13 min
- Velké Pavlovice 20 min
- Podivín 12 min
- Lužice 19 min
- Moravská Nová Ves 14 min
- Rakvice 16 min
- Lednice 14 min
- Prušánky 15 min
- Tvrdonice 14 min
- Mikulčice 19 min
- Kostice 11 min
- Hrušky 11 min
a dalších 5 obcí