Stanice č. 6742 · Agrotest Morava s.r.o.
STK Babice, Babice 52
Na této stanici skončí 1,9 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 3,9 % – stanice je −50 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 12
- průměr dnů s provozem (668)
- Neúspěšných
- 1,9%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- −50%
- proti očekávání, 95% interval −58 až −42 %
364. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 18. z 20 v kraji (Zlínský kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Stanice polevila: v první polovině období −17 %, ve druhé −60 %. STK, které nejvíc polevily
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 0,0 % | 3,9 % |
| 8/2026 | 3,1 % | 3,8 % |
| 7/2026 | 0,0 % | 3,9 % |
| 6/2026 | 0,8 % | 4,0 % |
| 5/2026 | 0,4 % | 4,0 % |
| 4/2026 | 1,1 % | 3,8 % |
| 3/2026 | 1,9 % | 4,1 % |
| 2/2026 | 2,7 % | 4,1 % |
| 11/2025 | 1,1 % | 4,0 % |
| 10/2025 | 0,0 % | 3,8 % |
| 9/2025 | 0,0 % | 3,8 % |
| 8/2025 | 2,1 % | 3,7 % |
| 7/2025 | 0,5 % | 3,9 % |
| 6/2025 | 1,8 % | 3,8 % |
| 5/2025 | 1,6 % | 3,9 % |
| 4/2025 | 3,7 % | 3,9 % |
| 3/2025 | 1,5 % | 4,0 % |
| 2/2025 | 5,6 % | 4,0 % |
| 11/2024 | 0,0 % | 4,0 % |
| 10/2024 | 1,2 % | 3,9 % |
| 9/2024 | 0,0 % | 3,8 % |
| 8/2024 | 0,0 % | 3,5 % |
| 7/2024 | 0,0 % | 3,9 % |
| 6/2024 | 0,0 % | 3,9 % |
| 5/2024 | 1,4 % | 3,9 % |
| 4/2024 | 1,2 % | 4,0 % |
| 3/2024 | 6,9 % | 4,1 % |
| 2/2024 | 2,3 % | 4,2 % |
| 12/2023 | 0,0 % | 3,7 % |
| 11/2023 | 1,8 % | 3,7 % |
| 10/2023 | 1,7 % | 3,7 % |
| 9/2023 | 3,2 % | 3,8 % |
| 7/2023 | 2,7 % | 3,7 % |
| 6/2023 | 2,2 % | 3,9 % |
| 5/2023 | 2,3 % | 3,9 % |
| 4/2023 | 3,7 % | 3,7 % |
| 3/2023 | 3,1 % | 3,9 % |
| 2/2023 | 4,8 % | 3,9 % |
| 11/2022 | 8,8 % | 4,0 % |
| 10/2022 | 0,0 % | 3,8 % |
| 9/2022 | 4,1 % | 3,9 % |
| 8/2022 | 2,4 % | 3,7 % |
| 7/2022 | 1,5 % | 3,8 % |
| 6/2022 | 1,5 % | 3,7 % |
| 5/2022 | 3,2 % | 3,7 % |
| 4/2022 | 4,3 % | 4,0 % |
| 3/2022 | 3,2 % | 3,8 % |
| 2/2022 | 6,8 % | 4,0 % |
| 11/2021 | 3,6 % | 3,8 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 668 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Babice 52, 687 03 Babice
- Okres
- Uherské Hradiště
- Provozovatel
- Agrotest Morava s.r.o. (IČO 9438475)
- Telefon
- 733341343
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, měření emisí
- Kategorie
- C, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S, T, Z
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Říčany 10 min
- Úvaly 16 min
- Kostelec nad Černými lesy 15 min
- Mnichovice 16 min
- Mukařov 5 min
- Strančice 17 min
- Škvorec 10 min
- Květnice 12 min
- Nupaky 17 min
- Ondřejov 18 min
- Babice 1 min
- Světice 16 min
- Doubravčice 11 min
- Svojetice 9 min
- Dobřejovice 18 min
a dalších 35 obcí