Stanice č. 3744 · DEKRA CZ a.s.

STK Kunovice, náměstí Svobody 578

Na této stanici skončí 5,4 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,2 % – stanice je −34 % proti průměru.

Prohlídek denně
43
průměr dnů s provozem (1685)
Neúspěšných
5,4%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−34%
proti očekávání, 95% interval −36 až −31 %
Délka prohlídky
55min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

322. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 14. z 20 v kraji (Zlínský kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice polevila: v první polovině období −26 %, ve druhé −42 %. STK, které nejvíc polevily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 2,5 5,0 7,5 10 13 1/2020 12/2020 11/2021 10/2022 9/2023 8/2024 7/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,4 % Na této stanici: 4,4 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20264,4 %8,4 %
8/20263,4 %8,3 %
7/20266,7 %8,3 %
6/20264,7 %8,3 %
5/20264,4 %8,4 %
4/20263,9 %8,4 %
3/20265,1 %8,5 %
2/20263,8 %8,5 %
1/20263,7 %8,5 %
12/20255,9 %8,3 %
11/20254,5 %8,6 %
10/20255,6 %8,5 %
9/20255,4 %8,3 %
8/20255,2 %8,3 %
7/20254,2 %8,0 %
6/20253,4 %8,1 %
5/20255,7 %8,1 %
4/20253,5 %8,1 %
3/20255,5 %8,3 %
2/20254,8 %8,3 %
1/20254,0 %8,4 %
12/20249,9 %8,2 %
11/20248,4 %8,3 %
10/20246,0 %8,4 %
9/20245,5 %8,2 %
8/20243,6 %8,1 %
7/20244,6 %8,1 %
6/20244,3 %8,2 %
5/20243,7 %8,2 %
4/20244,9 %8,2 %
3/20245,1 %8,3 %
2/20244,9 %8,5 %
1/20244,7 %8,2 %
12/20232,7 %8,4 %
11/20234,1 %8,2 %
10/20233,5 %8,1 %
9/20235,4 %8,3 %
8/20236,3 %8,2 %
7/20236,1 %8,3 %
6/20234,1 %7,9 %
5/20234,4 %8,0 %
4/20234,4 %7,9 %
3/20235,0 %7,9 %
2/20234,8 %8,1 %
1/20234,4 %8,2 %
12/20225,0 %8,1 %
11/20223,8 %8,1 %
10/20225,1 %8,2 %
9/20226,0 %8,2 %
8/20226,2 %7,7 %
7/20227,0 %8,0 %
6/20223,6 %8,0 %
5/20225,6 %8,2 %
4/20225,1 %8,0 %
3/20226,5 %8,2 %
2/20228,3 %8,3 %
1/20227,5 %8,2 %
12/20215,2 %8,2 %
11/20215,7 %8,3 %
10/20214,4 %8,1 %
9/20218,2 %8,2 %
8/20218,7 %8,1 %
7/20215,3 %8,1 %
6/20215,4 %7,8 %
5/20214,1 %7,8 %
4/20215,2 %8,0 %
3/20215,5 %8,0 %
2/20215,9 %8,2 %
1/20215,9 %8,2 %
12/20209,1 %8,1 %
11/20206,8 %8,2 %
10/20207,4 %8,2 %
9/20207,4 %8,2 %
8/20206,1 %8,2 %
7/20206,6 %8,0 %
6/20207,2 %8,1 %
5/20205,9 %8,3 %
4/20205,8 %8,1 %
3/20209,3 %8,2 %
2/20209,6 %8,2 %
1/20206,7 %8,0 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 5 384 2,9 % 3,4 % −14 %
6–9 let 8 558 3,5 % 5,1 % −32 %
10–14 let 14 114 5,3 % 7,8 % −32 %
15 a více let 32 863 6,4 % 10,0 % −36 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

6789101112131415
Po
Út
St
Čt
Pá

Z časů zahájení prohlídek za 1 685 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →41,0 na 100 Podvozek, rám a výfuk 6.1 41,0 Kabina a karoserie 6.2 28,1 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 26,2 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 20,6 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 11,6 Osvětlení registrační značky 4.7 7,7 Stav skel 3.2 6,3 Mechanický stav řízení 2.1 5,2

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 81 % Užitková, nákladní a autobusy 9 % Přívěsy a návěsy 5 % Motocykly, traktory a ostatní 5 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
náměstí Svobody 578, 686 04 Kunovice
Okres
Uherské Hradiště
Provozovatel
DEKRA CZ a.s. (IČO 49240188)
Telefon
572 548 548
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 30 obcí