Stanice č. 3719 · DEKRA CZ a.s.

STK Staré Město, Luční čtvrť 1824

Na této stanici skončí 5,5 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 9,0 % – stanice je −39 % proti průměru.

Prohlídek denně
16
průměr dnů s provozem (1647)
Neúspěšných
5,5%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−39%
proti očekávání, 95% interval −42 až −36 %
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

343. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 16. z 20 v kraji (Zlínský kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Přísnost je v čase zhruba stejná (první polovina období −41 %, druhá −37 %); rozdíly mezi měsíci jsou v rámci náhody.

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 1/2020 12/2020 11/2021 10/2022 9/2023 8/2024 7/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 9,2 % Na této stanici: 3,4 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20263,4 %9,2 %
8/20265,5 %9,1 %
7/20263,9 %8,7 %
6/20264,2 %8,9 %
5/20262,9 %8,9 %
4/20263,5 %9,0 %
3/20264,7 %9,0 %
2/20267,6 %9,4 %
1/20264,1 %9,1 %
12/20253,3 %8,1 %
11/20252,2 %9,2 %
10/20255,8 %9,4 %
9/20256,6 %9,2 %
8/20255,9 %8,8 %
7/20258,7 %8,6 %
6/20256,0 %9,1 %
5/20253,3 %8,9 %
4/20256,5 %9,0 %
3/20257,3 %8,6 %
2/20256,8 %9,3 %
1/20254,4 %9,0 %
12/20247,4 %8,3 %
11/202412,2 %9,5 %
10/202411,9 %9,1 %
9/202411,9 %9,6 %
8/20244,0 %9,0 %
7/20246,9 %8,5 %
6/20241,1 %9,3 %
5/20247,0 %9,1 %
4/20246,5 %8,8 %
3/20246,3 %9,3 %
2/20243,5 %9,4 %
1/20245,7 %8,7 %
12/20233,6 %8,8 %
11/20234,3 %8,7 %
10/20235,9 %9,4 %
9/20236,5 %8,7 %
8/20236,9 %8,6 %
7/20234,8 %8,9 %
6/20234,6 %9,3 %
5/20237,1 %9,4 %
4/20235,3 %9,1 %
3/20236,1 %9,1 %
2/20237,2 %9,4 %
1/20235,0 %8,6 %
12/20224,6 %9,2 %
11/20227,2 %9,2 %
10/20224,2 %9,1 %
9/20224,8 %8,8 %
8/20223,4 %8,4 %
7/20225,7 %8,3 %
6/20225,6 %9,5 %
5/20223,9 %9,2 %
4/20225,2 %8,7 %
3/20229,0 %9,0 %
2/20225,0 %8,6 %
1/20224,7 %8,6 %
12/20213,8 %9,6 %
11/20213,9 %9,0 %
10/20213,4 %8,9 %
9/20215,8 %9,0 %
8/20216,9 %8,9 %
7/20216,0 %8,8 %
6/20214,1 %9,3 %
5/20215,9 %8,7 %
4/20217,0 %8,9 %
3/20212,7 %9,3 %
2/20214,2 %8,1 %
1/20216,5 %8,8 %
12/20202,1 %9,4 %
11/20209,4 %8,9 %
10/20206,9 %8,9 %
9/20202,5 %8,5 %
8/20204,4 %8,9 %
7/20204,0 %8,8 %
6/20204,5 %9,3 %
5/20205,8 %9,6 %
4/20204,3 %9,3 %
3/20204,2 %8,9 %
2/20207,5 %8,8 %
1/20205,7 %9,1 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 7 675 2,9 % 5,2 % −45 %
6–9 let 4 984 5,1 % 10,1 % −49 %
10–14 let 4 356 7,8 % 11,9 % −34 %
15 a více let 6 289 7,3 % 10,7 % −32 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

5678910111213
Po
Út
St
Čt
Pá

Z časů zahájení prohlídek za 1 647 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →78,1 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 78,1 Kabina a karoserie 6.2 68,2 Podvozek, rám a výfuk 6.1 55,8 Odrazky 4.8 25,1 Elektrická vedení 4.11 23,6 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 18,1 Stav skel 3.2 12,5 Mechanický stav řízení 2.1 12,4

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 0 % Užitková, nákladní a autobusy 62 % Přívěsy a návěsy 34 % Motocykly, traktory a ostatní 5 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Luční čtvrť 1824, 683 03 Staré Město
Okres
Uherské Hradiště
Provozovatel
DEKRA CZ a.s. (IČO 49240188)
Telefon
572 541 573
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
C, M2, M3, N2, N3, O1, OT4, R, S, T, Z, O2, O3, O4, OT1, OT2, OT3

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 35 obcí