Stanice č. 3616 · ZDAR, a.s.

STK Svitavy, V Zahrádkách 2366/23

Na této stanici skončí 5,6 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 9,5 % – stanice je −41 % proti průměru.

Prohlídek denně
8
průměr dnů s provozem (1631)
Neúspěšných
5,6%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−41%
proti očekávání, 95% interval −46 až −36 %
Délka prohlídky
73min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

348. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 21. z 22 v kraji (Pardubický kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice přitvrdila: v první polovině období −54 %, ve druhé −29 %. STK, které nejvíc přitvrdily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 1/2020 11/2020 9/2021 7/2022 5/2023 3/2024 1/2025 11/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 9,0 % Na této stanici: 3,0 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20263,0 %9,0 %
7/20268,3 %9,3 %
6/20264,2 %8,4 %
5/20268,9 %9,7 %
4/202610,2 %9,2 %
3/20265,5 %9,3 %
2/20265,5 %9,8 %
1/20268,8 %9,9 %
12/20255,2 %9,8 %
11/20256,3 %9,8 %
10/20258,7 %10,4 %
9/202512,7 %9,8 %
8/20259,6 %10,1 %
7/20256,1 %9,4 %
6/20256,9 %9,2 %
5/20256,4 %8,9 %
4/20257,0 %9,9 %
3/20259,0 %9,5 %
2/20259,8 %9,8 %
1/20257,5 %9,4 %
12/20243,8 %9,7 %
11/20249,0 %10,2 %
10/20247,4 %10,1 %
9/202411,8 %10,4 %
8/20246,0 %10,0 %
7/20246,3 %9,5 %
6/20246,3 %9,5 %
5/20246,1 %8,7 %
4/20246,0 %9,4 %
3/20246,3 %9,3 %
2/20244,9 %9,3 %
1/20247,6 %9,1 %
12/20233,4 %9,9 %
11/20235,7 %9,1 %
10/20234,3 %9,6 %
9/20233,8 %10,0 %
8/20234,0 %9,5 %
7/20234,9 %9,4 %
6/20233,3 %9,1 %
5/20234,7 %9,4 %
4/20233,8 %9,8 %
3/20233,0 %9,5 %
2/20235,2 %9,6 %
1/20234,2 %8,8 %
12/20223,4 %9,9 %
11/20225,7 %9,4 %
10/20223,4 %9,6 %
9/20224,0 %9,9 %
8/20222,9 %9,8 %
7/20222,6 %9,9 %
6/20225,0 %9,0 %
5/20226,0 %8,9 %
4/20223,7 %9,2 %
3/20222,3 %9,1 %
2/20226,1 %9,7 %
1/20223,5 %9,7 %
12/20212,8 %9,3 %
11/20213,4 %9,3 %
10/20217,3 %9,7 %
9/20215,9 %10,1 %
8/20215,6 %9,6 %
7/20216,3 %9,3 %
6/20210,9 %9,3 %
5/20211,6 %9,1 %
4/20213,9 %9,6 %
3/20215,5 %9,3 %
2/20215,9 %9,3 %
1/20210,9 %9,3 %
12/20206,3 %9,1 %
11/20205,8 %9,2 %
10/20205,2 %9,8 %
9/20203,6 %9,7 %
8/20203,1 %9,7 %
7/20205,3 %9,2 %
6/20205,2 %9,4 %
5/20204,9 %9,2 %
4/20202,8 %9,9 %
3/20201,7 %9,1 %
2/20208,4 %9,3 %
1/20204,7 %9,1 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 2 578 4,9 % 5,8 % −16 %
6–9 let 1 917 7,4 % 10,4 % −29 %
10–14 let 1 769 7,3 % 11,9 % −39 %
15 a více let 4 328 4,5 % 10,3 % −56 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

67891011121314
Po
Út
St
Čt
Pá

Z časů zahájení prohlídek za 1 631 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →237,0 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 237,0 Kabina a karoserie 6.2 167,9 Podvozek, rám a výfuk 6.1 166,5 Odrazky 4.8 155,2 Tabulky registrační značky 0.1 66,8 Mechanický stav řízení 2.1 47,1 Stav skel 3.2 42,3 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 40,8

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 1 % Užitková, nákladní a autobusy 65 % Přívěsy a návěsy 26 % Motocykly, traktory a ostatní 8 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
V Zahrádkách 2366/23, 568 02 Svitavy
Okres
Svitavy
Provozovatel
ZDAR, a.s. (IČO 46965815)
Telefon
461 532 341
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
C, M2, M3, N2, N3, O1, OT4, R, S, T, Z, O2, O3, O4, OT1, OT2, OT3

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 16 obcí