Stanice č. 3432 · Pavel Dražka

STK Sušice, Nádražní ulice 1302

Na této stanici skončí 4,5 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,8 % – stanice je −42 % proti průměru.

Prohlídek denně
32
průměr dnů s provozem (1714)
Neúspěšných
4,5%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−42%
proti očekávání, 95% interval −45 až −40 %
Délka prohlídky
39min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

350. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 23. z 24 v kraji (Plzeňský kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice polevila: v první polovině období −37 %, ve druhé −46 %. STK, které nejvíc polevily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 1/2020 11/2020 11/2021 9/2022 8/2023 6/2024 4/2025 2/2026 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,3 % Na této stanici: 4,4 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20264,4 %8,3 %
8/20263,9 %8,0 %
7/20263,2 %7,7 %
6/20264,8 %8,1 %
5/20264,5 %7,8 %
4/20263,9 %8,0 %
3/20263,8 %8,3 %
2/20263,5 %8,2 %
1/20263,7 %8,2 %
12/20252,3 %8,2 %
11/20254,3 %8,4 %
10/20253,9 %8,3 %
9/20254,0 %8,2 %
8/20254,7 %8,0 %
7/20254,5 %8,0 %
6/20254,2 %8,0 %
5/20253,9 %7,9 %
4/20255,1 %7,9 %
3/20255,9 %7,9 %
2/20255,7 %8,0 %
1/20254,4 %8,1 %
12/20245,5 %8,0 %
11/20247,2 %8,0 %
10/20244,9 %8,2 %
9/20246,2 %8,2 %
8/20243,8 %7,6 %
7/20244,7 %7,6 %
6/20246,0 %7,9 %
5/20244,0 %7,8 %
4/20245,1 %7,7 %
3/20243,3 %8,0 %
2/20246,2 %7,8 %
1/20241,0 %8,2 %
12/20232,9 %7,9 %
11/20234,8 %8,0 %
10/20233,3 %8,1 %
9/20234,8 %7,9 %
8/20233,6 %7,7 %
7/20235,2 %7,6 %
6/20233,1 %7,9 %
5/20233,5 %7,5 %
4/20232,7 %7,7 %
3/20234,1 %7,7 %
2/20233,8 %7,3 %
1/20233,5 %8,0 %
11/20223,7 %7,8 %
10/20224,0 %7,9 %
9/20224,0 %7,8 %
8/20222,8 %7,4 %
7/20223,2 %7,3 %
6/20223,5 %7,6 %
5/20222,5 %7,4 %
4/20223,5 %7,6 %
3/20223,8 %7,4 %
2/20224,1 %7,9 %
1/20222,6 %8,0 %
12/20214,7 %8,0 %
11/20214,6 %7,8 %
10/20213,8 %7,9 %
9/20212,3 %7,7 %
8/20214,6 %7,7 %
7/20214,8 %7,3 %
6/20213,1 %7,6 %
5/20213,5 %7,5 %
4/20216,8 %7,5 %
2/20219,3 %7,4 %
1/20217,6 %8,1 %
11/20207,2 %7,7 %
10/20206,6 %7,9 %
9/20207,6 %7,8 %
8/20206,4 %7,5 %
7/20205,4 %7,4 %
6/20207,4 %7,6 %
5/20205,7 %7,6 %
4/20204,8 %7,2 %
3/20207,8 %7,5 %
2/20208,7 %7,3 %
1/202010,4 %7,6 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 3 816 1,7 % 3,5 % −52 %
6–9 let 6 045 2,1 % 4,9 % −57 %
10–14 let 9 697 3,7 % 7,4 % −51 %
15 a více let 23 676 5,9 % 9,4 % −37 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

678910111213141516
Po
Út
St
Čt
Pá
So

Z časů zahájení prohlídek za 1 714 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →65,5 na 100 Podvozek, rám a výfuk 6.1 65,5 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 48,3 Kabina a karoserie 6.2 29,4 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 22,6 Mechanický stav řízení 2.1 20,8 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 20,7 Nápravy 5.1 11,2 Tabulky registrační značky 0.1 10,7

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 75 % Užitková, nákladní a autobusy 7 % Přívěsy a návěsy 9 % Motocykly, traktory a ostatní 8 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Nádražní ulice 1302, 342 01 Sušice
Okres
Klatovy
Provozovatel
Pavel Dražka (IČO 65577825)
Telefon
376323953
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
C, L, M1, N1, O1, O2, T, Z, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 10 obcí