Stanice č. 3430 · RAMALE s.r.o.

STK Klatovy, K Letišti 670

Na této stanici skončí 7,9 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,4 % – stanice je −6 % proti průměru.

Prohlídek denně
38
průměr dnů s provozem (1681)
Neúspěšných
7,9%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−6%
proti očekávání, 95% interval −9 až −3 %
Délka prohlídky
39min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

213. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 17. z 24 v kraji (Plzeňský kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Přísnost je v čase zhruba stejná (první polovina období −5 %, druhá −7 %); rozdíly mezi měsíci jsou v rámci náhody.

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 1/2020 11/2020 10/2021 8/2022 7/2023 5/2024 3/2025 1/2026 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,9 % Na této stanici: 9,5 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20269,5 %8,9 %
8/20268,8 %8,9 %
7/20268,6 %8,8 %
6/20268,7 %8,8 %
5/20268,3 %9,0 %
4/20266,2 %9,1 %
3/20268,0 %9,0 %
2/20268,8 %8,8 %
1/20269,2 %9,1 %
12/20256,8 %9,0 %
11/20258,4 %9,0 %
10/20258,4 %9,1 %
9/20257,8 %8,8 %
8/202510,7 %8,8 %
7/20257,2 %8,8 %
6/20257,7 %8,6 %
5/20256,4 %8,6 %
4/20256,6 %8,5 %
3/20259,6 %8,7 %
2/202510,2 %9,2 %
1/20259,4 %8,7 %
12/202410,1 %8,7 %
11/20248,0 %8,3 %
10/20247,9 %8,6 %
9/20248,7 %8,4 %
8/20248,4 %8,3 %
7/20248,1 %8,5 %
6/20246,6 %8,0 %
5/20246,8 %8,5 %
4/20247,2 %8,4 %
3/20247,4 %8,5 %
2/20248,0 %8,4 %
1/20247,0 %8,3 %
12/20238,0 %8,0 %
11/20237,9 %8,5 %
10/20237,5 %8,3 %
9/20238,2 %8,3 %
8/20239,1 %8,3 %
7/20236,7 %8,0 %
6/20237,8 %8,1 %
5/20234,9 %7,8 %
4/20238,2 %8,1 %
3/202311,3 %8,1 %
2/202310,9 %8,1 %
1/202310,0 %8,4 %
11/202210,0 %8,3 %
10/20228,1 %8,0 %
9/20228,1 %8,2 %
8/20228,6 %8,0 %
7/20225,9 %8,0 %
6/20226,7 %7,8 %
5/20225,4 %8,1 %
4/20227,9 %7,9 %
3/20226,5 %8,0 %
2/20226,9 %8,1 %
1/20224,6 %8,1 %
12/20218,6 %7,7 %
11/20219,2 %8,3 %
10/20214,3 %8,2 %
9/20214,7 %8,3 %
8/20215,2 %8,0 %
7/20216,4 %7,8 %
6/20217,6 %7,8 %
5/20216,9 %7,9 %
4/202110,1 %7,7 %
3/20218,3 %8,0 %
2/202110,5 %8,1 %
1/20218,9 %8,1 %
11/20209,8 %8,1 %
10/20205,8 %7,9 %
9/202010,9 %8,0 %
8/202010,8 %7,6 %
7/20207,1 %7,9 %
6/20208,5 %7,7 %
5/20206,0 %7,6 %
4/20209,1 %7,7 %
3/20208,3 %7,7 %
2/20203,1 %7,9 %
1/20201,3 %7,7 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 3 493 3,2 % 3,4 % −7 %
6–9 let 6 172 5,1 % 5,0 % ≈ průměr
10–14 let 10 922 7,3 % 7,6 % −4 %
15 a více let 29 072 9,3 % 10,0 % −7 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

78910111213141516
Po
Út
St
Čt
Pá

Z časů zahájení prohlídek za 1 681 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →38,6 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 35,7 Kabina a karoserie 6.2 25,5 Podvozek, rám a výfuk 6.1 18,7 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 16,3 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 10,3 Mechanický stav řízení 2.1 7,6 Nápravy 5.1 4,7 Osvětlení registrační značky 4.7 4,0

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 81 % Užitková, nákladní a autobusy 8 % Přívěsy a návěsy 7 % Motocykly, traktory a ostatní 4 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
K Letišti 670, 339 01 Klatovy
Okres
Klatovy
Provozovatel
RAMALE s.r.o. (IČO 27915948)
Telefon
376 313 906
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 29 obcí