Stanice č. 3649 · STK Světlá nad Sázavou, v.o.s.

STK Světlá nad Sázavou, Průmyslová 1208

Na této stanici skončí 14,1 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,0 % – stanice je +75 % proti průměru.

Prohlídek denně
32
průměr dnů s provozem (1692)
Neúspěšných
14,1%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
+75%
proti očekávání, 95% interval +71 až +80 %
Délka prohlídky
38min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

27. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 4. z 29 v kraji (Vysočina) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice přitvrdila: v první polovině období +65 %, ve druhé +84 %. STK, které nejvíc přitvrdily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
5,0 10 15 20 25 1/2020 11/2020 10/2021 8/2022 6/2023 4/2024 2/2025 12/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,5 % Na této stanici: 10,1 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/202610,1 %8,5 %
8/20269,0 %8,1 %
7/202610,0 %8,0 %
6/202614,7 %8,1 %
5/202613,4 %8,0 %
4/202612,3 %8,2 %
3/202611,2 %8,5 %
2/202612,1 %8,2 %
1/202613,7 %8,0 %
12/202516,7 %8,4 %
11/202517,0 %8,3 %
10/202518,4 %8,5 %
9/202516,9 %8,1 %
8/202514,5 %8,1 %
7/202521,0 %8,1 %
6/202515,6 %7,9 %
5/202511,9 %7,8 %
4/202515,5 %7,9 %
3/202514,8 %7,9 %
2/202515,6 %8,0 %
1/202522,6 %8,4 %
12/202421,2 %8,0 %
11/202419,7 %8,1 %
10/202417,2 %8,2 %
9/202412,9 %8,4 %
8/202411,0 %8,0 %
7/202411,5 %7,8 %
6/202415,7 %8,2 %
5/202414,6 %8,1 %
4/202417,3 %8,1 %
3/202415,8 %8,4 %
2/202418,7 %8,4 %
1/202416,5 %7,9 %
12/202316,9 %8,3 %
11/202314,8 %8,1 %
10/202318,3 %8,3 %
9/202315,7 %7,9 %
8/202315,7 %8,2 %
7/202314,0 %8,0 %
6/202313,9 %8,1 %
5/202311,5 %7,7 %
4/202311,1 %7,7 %
3/202315,3 %7,9 %
2/202317,3 %8,0 %
1/202316,0 %8,1 %
12/202211,9 %8,1 %
11/202218,2 %7,9 %
10/202215,4 %8,1 %
9/202212,8 %8,1 %
8/202217,5 %7,8 %
7/202213,0 %7,8 %
6/202213,8 %7,7 %
5/202212,9 %7,9 %
4/202215,0 %8,0 %
3/202218,6 %8,2 %
2/202214,7 %8,0 %
1/202215,3 %7,9 %
12/202111,8 %8,2 %
11/202116,5 %8,2 %
10/202118,4 %8,3 %
9/202114,3 %7,9 %
8/202114,6 %7,9 %
7/202112,5 %7,8 %
6/202111,8 %7,9 %
5/202110,9 %7,7 %
4/20217,9 %7,8 %
3/202110,8 %8,0 %
2/20219,1 %8,0 %
1/202111,6 %8,0 %
11/202010,0 %8,2 %
10/202010,3 %8,1 %
9/202014,4 %8,1 %
8/202010,1 %7,9 %
7/20209,4 %7,4 %
6/202011,5 %8,0 %
5/202013,9 %7,8 %
4/202012,2 %7,8 %
3/202011,4 %7,9 %
2/20206,4 %7,6 %
1/202010,7 %7,6 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 3 841 2,9 % 3,4 % −14 %
6–9 let 6 267 5,7 % 5,1 % +12 %
10–14 let 9 887 11,4 % 7,7 % +48 %
15 a více let 21 746 19,7 % 9,9 % +100 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

6789101112131415
Po
Út
St
Čt
Pá

Z časů zahájení prohlídek za 1 692 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →70,2 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 70,2 Podvozek, rám a výfuk 6.1 67,2 Kabina a karoserie 6.2 39,0 Stav skel 3.2 33,0 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 31,0 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 22,6 Tabulky registrační značky 0.1 12,7 Mechanický stav řízení 2.1 11,3

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 79 % Užitková, nákladní a autobusy 8 % Přívěsy a návěsy 8 % Motocykly, traktory a ostatní 5 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Průmyslová 1208, 582 91 Světlá nad Sázavou
Okres
Havlíčkův Brod
Provozovatel
STK Světlá nad Sázavou, v.o.s. (IČO 62025929)
Telefon
723309898
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 27 obcí