Stanice č. 3629 · STK Chotěboř, s.r.o.

STK Chotěboř, U Střelnice 1724

Na této stanici skončí 7,7 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,8 % – stanice je na úrovni průměru.

Prohlídek denně
33
průměr dnů s provozem (1688)
Neúspěšných
7,7%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−1%
proti očekávání, 95% interval −4 až +2 %
Délka prohlídky
37min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

194. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 21. z 29 v kraji (Vysočina) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice přitvrdila: v první polovině období −11 %, ve druhé +6 %. STK, které nejvíc přitvrdily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 20 2/2020 2/2021 12/2021 10/2022 9/2023 7/2024 5/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,1 % Na této stanici: 6,7 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20266,7 %8,1 %
8/202610,1 %8,2 %
7/202611,0 %7,8 %
6/20268,2 %7,8 %
5/20266,8 %8,1 %
4/20266,1 %8,1 %
3/20268,8 %8,2 %
2/20269,4 %8,3 %
1/20268,1 %8,1 %
12/20256,9 %8,0 %
11/20259,0 %8,1 %
10/202510,0 %8,1 %
9/20258,8 %8,1 %
8/20259,6 %8,1 %
7/20258,8 %7,9 %
6/20255,9 %7,8 %
5/20257,1 %7,9 %
4/20257,0 %7,5 %
3/20258,1 %7,9 %
2/202511,4 %8,0 %
1/202511,6 %8,2 %
12/202410,6 %7,9 %
11/202414,3 %8,1 %
10/202411,1 %8,1 %
9/202411,7 %7,9 %
8/20247,2 %7,9 %
7/20248,0 %7,6 %
6/20246,4 %7,8 %
5/20247,4 %8,1 %
4/20246,7 %7,9 %
3/20248,1 %8,1 %
2/202410,9 %8,0 %
1/20249,8 %7,6 %
12/20237,6 %7,8 %
11/202311,3 %7,7 %
10/20237,3 %8,0 %
9/20236,6 %7,9 %
8/20236,9 %7,8 %
7/20237,9 %7,5 %
6/20235,5 %7,8 %
5/20236,5 %7,6 %
4/20238,3 %7,7 %
3/20239,9 %7,7 %
2/20237,7 %7,8 %
1/20236,4 %7,9 %
11/20228,4 %7,8 %
10/20226,4 %7,8 %
9/20226,5 %7,9 %
8/20227,5 %7,7 %
7/20226,1 %7,6 %
6/20226,9 %7,7 %
5/20228,5 %7,6 %
4/20225,7 %7,8 %
3/20226,6 %7,7 %
2/20227,7 %7,9 %
1/20226,7 %7,4 %
12/20216,1 %7,5 %
11/20216,8 %7,7 %
10/20215,7 %8,0 %
9/20215,2 %7,8 %
8/20214,5 %7,7 %
7/20216,4 %7,6 %
6/20213,7 %7,3 %
5/20214,5 %7,5 %
4/20217,1 %7,8 %
3/20215,5 %7,7 %
2/20218,5 %7,7 %
11/20207,7 %7,8 %
10/20209,7 %7,5 %
9/20204,5 %7,6 %
8/20207,0 %7,6 %
7/20208,8 %7,4 %
6/20207,0 %7,5 %
5/20206,6 %7,8 %
4/20206,9 %7,6 %
3/20207,2 %7,5 %
2/20207,0 %7,6 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 4 713 1,6 % 3,2 % −50 %
6–9 let 7 268 3,0 % 4,9 % −38 %
10–14 let 10 473 6,4 % 7,5 % −14 %
15 a více let 23 724 11,0 % 9,8 % +12 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

6789101112131415
Po
Út
St
Čt
Pá

Z časů zahájení prohlídek za 1 688 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →77,3 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 77,3 Podvozek, rám a výfuk 6.1 55,2 Kabina a karoserie 6.2 35,2 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 27,4 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 22,8 Mechanický stav řízení 2.1 20,5 Stav skel 3.2 12,6 Osvětlení registrační značky 4.7 11,6

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 78 % Užitková, nákladní a autobusy 7 % Přívěsy a návěsy 10 % Motocykly, traktory a ostatní 6 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
U Střelnice 1724, 583 01 Chotěboř
Okres
Havlíčkův Brod
Provozovatel
STK Chotěboř, s.r.o. (IČO 25936107)
Telefon
569 621 286
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 34 obcí