Stanice č. 3759 · DAJAN spol. s r.o.
STK Tetčice, Palackého 381
Na této stanici skončí 11,3 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,1 % – stanice je +59 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 35
- průměr dnů s provozem (1687)
- Neúspěšných
- 11,3%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- +59%
- proti očekávání, 95% interval +55 až +64 %
- Délka prohlídky
- 59min
- pravidelná, osobní auto
44. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 2. z 42 v kraji (Jihomoravský kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Stanice polevila: v první polovině období +79 %, ve druhé +42 %. STK, které nejvíc polevily
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 7,1 % | 7,3 % |
| 8/2026 | 10,9 % | 7,1 % |
| 7/2026 | 11,3 % | 7,1 % |
| 6/2026 | 8,8 % | 6,9 % |
| 5/2026 | 10,9 % | 7,2 % |
| 4/2026 | 9,3 % | 7,4 % |
| 3/2026 | 12,6 % | 7,5 % |
| 2/2026 | 10,3 % | 7,5 % |
| 1/2026 | 8,5 % | 7,1 % |
| 12/2025 | 10,7 % | 7,0 % |
| 11/2025 | 12,7 % | 7,3 % |
| 10/2025 | 7,9 % | 7,3 % |
| 9/2025 | 8,5 % | 7,5 % |
| 8/2025 | 10,2 % | 7,3 % |
| 7/2025 | 9,7 % | 7,0 % |
| 6/2025 | 10,2 % | 7,0 % |
| 5/2025 | 8,4 % | 7,2 % |
| 4/2025 | 9,9 % | 6,8 % |
| 3/2025 | 8,1 % | 7,0 % |
| 2/2025 | 8,7 % | 7,4 % |
| 1/2025 | 9,2 % | 7,3 % |
| 12/2024 | 14,7 % | 7,1 % |
| 11/2024 | 8,3 % | 7,3 % |
| 10/2024 | 10,9 % | 7,2 % |
| 9/2024 | 8,5 % | 7,1 % |
| 8/2024 | 10,7 % | 6,8 % |
| 7/2024 | 9,8 % | 6,9 % |
| 6/2024 | 10,1 % | 7,0 % |
| 5/2024 | 9,0 % | 7,1 % |
| 4/2024 | 9,6 % | 7,0 % |
| 3/2024 | 10,5 % | 7,2 % |
| 2/2024 | 11,9 % | 7,5 % |
| 1/2024 | 10,3 % | 7,0 % |
| 12/2023 | 6,0 % | 7,1 % |
| 11/2023 | 11,5 % | 7,0 % |
| 10/2023 | 12,1 % | 7,4 % |
| 9/2023 | 11,2 % | 7,1 % |
| 8/2023 | 12,2 % | 6,7 % |
| 7/2023 | 12,1 % | 6,9 % |
| 6/2023 | 10,6 % | 7,0 % |
| 5/2023 | 9,7 % | 6,9 % |
| 4/2023 | 8,4 % | 6,8 % |
| 3/2023 | 8,2 % | 6,9 % |
| 2/2023 | 11,4 % | 6,9 % |
| 1/2023 | 10,8 % | 6,9 % |
| 12/2022 | 12,7 % | 6,7 % |
| 11/2022 | 9,5 % | 7,0 % |
| 10/2022 | 14,8 % | 7,0 % |
| 9/2022 | 14,0 % | 7,1 % |
| 8/2022 | 15,2 % | 6,8 % |
| 7/2022 | 12,4 % | 7,1 % |
| 6/2022 | 11,6 % | 6,7 % |
| 5/2022 | 11,8 % | 7,2 % |
| 4/2022 | 15,2 % | 7,0 % |
| 3/2022 | 14,8 % | 7,0 % |
| 2/2022 | 10,6 % | 7,4 % |
| 1/2022 | 13,7 % | 6,9 % |
| 12/2021 | 10,8 % | 7,0 % |
| 11/2021 | 10,2 % | 7,4 % |
| 10/2021 | 11,8 % | 7,4 % |
| 9/2021 | 9,5 % | 7,2 % |
| 8/2021 | 14,7 % | 7,1 % |
| 7/2021 | 14,4 % | 7,1 % |
| 6/2021 | 11,9 % | 7,0 % |
| 5/2021 | 13,6 % | 7,0 % |
| 4/2021 | 12,4 % | 7,0 % |
| 3/2021 | 12,1 % | 7,1 % |
| 2/2021 | 13,4 % | 7,1 % |
| 1/2021 | 11,1 % | 7,1 % |
| 11/2020 | 14,5 % | 7,2 % |
| 10/2020 | 14,6 % | 7,1 % |
| 9/2020 | 12,4 % | 7,1 % |
| 8/2020 | 17,0 % | 7,0 % |
| 7/2020 | 10,6 % | 7,0 % |
| 6/2020 | 12,9 % | 7,0 % |
| 5/2020 | 14,2 % | 7,2 % |
| 4/2020 | 13,6 % | 7,0 % |
| 3/2020 | 12,0 % | 7,1 % |
| 2/2020 | 15,6 % | 7,4 % |
| 1/2020 | 11,8 % | 7,2 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 687 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Palackého 381, 664 17 Tetčice
- Okres
- Brno-venkov
- Provozovatel
- DAJAN spol. s r.o. (IČO 25329057)
- Telefon
- 546 213 856
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
- Kategorie
- L, M1, N1, O1, O2
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Brno 20 min
- Ivančice 11 min
- Rosice 5 min
- Modřice 18 min
- Velká Bíteš 20 min
- Oslavany 12 min
- Rajhrad 20 min
- Zbýšov 10 min
- Moravany 17 min
- Veverská Bítýška 17 min
- Střelice 9 min
- Ořechov 16 min
- Dolní Kounice 17 min
- Zastávka 7 min
- Troubsko 13 min
a dalších 45 obcí