Stanice č. 3611 · FAMA - STK, s.r.o.
STK Rychnov nad Kněžnou, Ekologická 348
Na této stanici skončí 16,2 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,6 % – stanice je +89 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 12
- průměr dnů s provozem (1667)
- Neúspěšných
- 16,2%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- +89%
- proti očekávání, 95% interval +82 až +96 %
- Délka prohlídky
- 51min
- pravidelná, osobní auto
24. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 4. z 25 v kraji (Královéhradecký kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Stanice polevila: v první polovině období +100 %, ve druhé +78 %. STK, které nejvíc polevily
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 13,7 % | 9,1 % |
| 8/2026 | 11,9 % | 9,0 % |
| 7/2026 | 17,2 % | 8,8 % |
| 6/2026 | 12,6 % | 8,6 % |
| 5/2026 | 15,6 % | 8,6 % |
| 4/2026 | 17,6 % | 8,4 % |
| 3/2026 | 18,2 % | 8,7 % |
| 2/2026 | 20,7 % | 9,1 % |
| 1/2026 | 17,7 % | 9,1 % |
| 12/2025 | 16,6 % | 9,2 % |
| 11/2025 | 17,0 % | 9,3 % |
| 10/2025 | 20,2 % | 9,3 % |
| 9/2025 | 14,4 % | 9,3 % |
| 8/2025 | 15,6 % | 8,3 % |
| 7/2025 | 13,6 % | 7,9 % |
| 6/2025 | 17,9 % | 8,6 % |
| 5/2025 | 8,3 % | 8,1 % |
| 4/2025 | 15,3 % | 8,4 % |
| 3/2025 | 16,7 % | 9,1 % |
| 2/2025 | 24,6 % | 9,1 % |
| 1/2025 | 19,3 % | 8,8 % |
| 12/2024 | 15,5 % | 8,5 % |
| 11/2024 | 17,4 % | 9,3 % |
| 10/2024 | 12,1 % | 8,6 % |
| 9/2024 | 14,7 % | 9,1 % |
| 8/2024 | 15,1 % | 8,6 % |
| 7/2024 | 12,0 % | 8,6 % |
| 6/2024 | 17,9 % | 8,9 % |
| 5/2024 | 11,9 % | 7,9 % |
| 4/2024 | 13,9 % | 8,6 % |
| 3/2024 | 14,7 % | 8,7 % |
| 2/2024 | 12,9 % | 9,0 % |
| 1/2024 | 18,3 % | 9,2 % |
| 11/2023 | 23,5 % | 9,0 % |
| 10/2023 | 16,5 % | 8,6 % |
| 9/2023 | 10,8 % | 9,0 % |
| 8/2023 | 14,6 % | 8,6 % |
| 7/2023 | 11,6 % | 8,7 % |
| 6/2023 | 16,9 % | 8,8 % |
| 5/2023 | 11,4 % | 7,6 % |
| 4/2023 | 17,0 % | 8,2 % |
| 3/2023 | 15,3 % | 9,3 % |
| 2/2023 | 17,1 % | 9,2 % |
| 1/2023 | 23,5 % | 8,7 % |
| 11/2022 | 23,4 % | 9,0 % |
| 10/2022 | 16,5 % | 9,2 % |
| 9/2022 | 14,9 % | 9,0 % |
| 8/2022 | 16,8 % | 9,0 % |
| 7/2022 | 16,8 % | 7,8 % |
| 6/2022 | 20,6 % | 8,7 % |
| 5/2022 | 18,0 % | 8,4 % |
| 4/2022 | 18,2 % | 8,4 % |
| 3/2022 | 26,4 % | 8,6 % |
| 2/2022 | 17,3 % | 9,6 % |
| 1/2022 | 25,5 % | 8,5 % |
| 12/2021 | 18,5 % | 8,2 % |
| 11/2021 | 27,7 % | 8,9 % |
| 10/2021 | 18,2 % | 8,9 % |
| 9/2021 | 17,0 % | 8,7 % |
| 8/2021 | 13,2 % | 8,2 % |
| 7/2021 | 13,5 % | 8,0 % |
| 6/2021 | 15,6 % | 8,4 % |
| 5/2021 | 24,6 % | 8,2 % |
| 4/2021 | 27,4 % | 8,4 % |
| 3/2021 | 19,6 % | 8,3 % |
| 2/2021 | 19,1 % | 8,7 % |
| 1/2021 | 11,6 % | 8,3 % |
| 12/2020 | 10,5 % | 7,9 % |
| 11/2020 | 14,4 % | 8,5 % |
| 10/2020 | 21,6 % | 9,0 % |
| 9/2020 | 13,3 % | 8,4 % |
| 8/2020 | 12,7 % | 8,4 % |
| 7/2020 | 14,2 % | 7,9 % |
| 6/2020 | 13,0 % | 7,7 % |
| 5/2020 | 14,4 % | 7,8 % |
| 4/2020 | 13,0 % | 7,4 % |
| 3/2020 | 11,5 % | 7,6 % |
| 2/2020 | 7,8 % | 7,5 % |
| 1/2020 | 12,7 % | 7,9 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 667 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Ekologická 348, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
- Okres
- Rychnov nad Kněžnou
- Provozovatel
- FAMA - STK, s.r.o. (IČO 25252224)
- Telefon
- 494 533 867
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, měření emisí
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Rychnov nad Kněžnou 5 min
- Kostelec nad Orlicí 13 min
- Vamberk 8 min
- Solnice 9 min
- Borohrádek 20 min
- Doudleby nad Orlicí 9 min
- Kvasiny 11 min
- Častolovice 11 min
- Javornice 8 min
- Skuhrov nad Bělou 16 min
- Potštejn 12 min
- Sopotnice 17 min
- Slatina nad Zdobnicí 13 min
- Černíkovice 12 min
- Záchlumí 16 min
a dalších 32 obcí