Stanice č. 3628 · DEKRA CZ a.s.

STK Jablonné nad Orlicí, U Koupaliště 180

Na této stanici skončí 16,9 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,6 % – stanice je +121 % proti průměru.

Prohlídek denně
34
průměr dnů s provozem (1671)
Neúspěšných
16,9%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
+121%
proti očekávání, 95% interval +115 až +126 %
Délka prohlídky
52min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

8. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 2. z 22 v kraji (Pardubický kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice polevila: v první polovině období +156 %, ve druhé +88 %. STK, které nejvíc polevily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 10 20 30 1/2020 11/2020 10/2021 9/2022 8/2023 6/2024 4/2025 2/2026 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,1 % Na této stanici: 11,5 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/202611,5 %8,1 %
8/202615,0 %7,7 %
7/202611,9 %7,4 %
6/202612,8 %7,5 %
5/202613,6 %7,8 %
4/202613,0 %7,8 %
3/202611,4 %8,0 %
2/202613,3 %8,2 %
1/202611,0 %7,6 %
12/202514,8 %7,9 %
11/202515,0 %8,0 %
10/202511,8 %8,0 %
9/202513,5 %8,1 %
8/202516,5 %7,7 %
7/202514,0 %7,6 %
6/202513,0 %7,6 %
5/202515,8 %7,6 %
4/202510,3 %7,5 %
3/202515,2 %7,7 %
2/202511,6 %7,6 %
1/202520,2 %8,1 %
12/202415,7 %8,2 %
11/202418,3 %8,2 %
10/202417,8 %8,0 %
9/202418,6 %8,1 %
8/202414,8 %7,7 %
7/202415,7 %7,6 %
6/202414,9 %7,7 %
5/202415,4 %8,0 %
4/202414,3 %7,6 %
3/202413,8 %7,9 %
2/202416,9 %7,5 %
1/202415,5 %7,6 %
12/202320,7 %7,6 %
11/202314,7 %7,8 %
10/202314,9 %7,8 %
9/202315,0 %7,8 %
8/202316,7 %7,6 %
7/202316,6 %7,8 %
6/202312,7 %7,2 %
5/202316,6 %7,4 %
4/202317,3 %7,4 %
3/202317,1 %7,6 %
2/202321,0 %7,4 %
1/202320,8 %7,9 %
11/202214,8 %7,5 %
10/202221,1 %7,7 %
9/202217,9 %7,6 %
8/202219,7 %7,2 %
7/202218,8 %7,3 %
6/202220,9 %7,5 %
5/202215,4 %7,4 %
4/202217,2 %7,4 %
3/202219,2 %7,6 %
2/202219,8 %7,5 %
1/202220,8 %7,5 %
11/202121,9 %7,6 %
10/202121,6 %7,8 %
9/202121,0 %7,6 %
8/202117,7 %7,5 %
7/202115,7 %7,5 %
6/202115,7 %7,1 %
5/202113,8 %7,4 %
4/202116,1 %7,2 %
3/202118,1 %7,6 %
2/202121,0 %7,7 %
1/202117,9 %8,0 %
11/202021,7 %7,5 %
10/202017,1 %7,7 %
9/202015,3 %7,6 %
8/202016,8 %7,5 %
7/202019,5 %7,1 %
6/202023,0 %7,5 %
5/202021,7 %7,4 %
4/202024,6 %7,1 %
3/202023,3 %7,6 %
2/202025,2 %7,8 %
1/202020,3 %7,9 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 4 408 4,6 % 3,2 % +43 %
6–9 let 6 573 7,9 % 4,9 % +62 %
10–14 let 8 786 15,7 % 7,4 % +112 %
15 a více let 20 453 22,9 % 9,6 % +139 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

678910111213141516
Po
Út
St
Čt
Pá

Z časů zahájení prohlídek za 1 671 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →54,7 na 100 Kabina a karoserie 6.2 54,7 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 47,8 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 42,3 Podvozek, rám a výfuk 6.1 28,2 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 19,4 Tabulky registrační značky 0.1 11,3 Stírače 3.4 9,8 Stav skel 3.2 8,7

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 74 % Užitková, nákladní a autobusy 7 % Přívěsy a návěsy 9 % Motocykly, traktory a ostatní 10 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
U Koupaliště 180, 561 64 Jablonné nad Orlicí
Okres
Ústí nad Orlicí
Provozovatel
DEKRA CZ a.s. (IČO 49240188)
Telefon
465 642 945
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2, OT1, OT2, OT3, OT4, T

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 17 obcí