Stanice č. 3642 · STK a SME Vračovice s.r.o.

STK Vysoké Mýto, Vračovice 1

Na této stanici skončí 8,5 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,4 % – stanice je na úrovni průměru.

Prohlídek denně
38
průměr dnů s provozem (1655)
Neúspěšných
8,5%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
+2%
proti očekávání, 95% interval −1 až +5 %
Délka prohlídky
59min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

180. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 12. z 22 v kraji (Pardubický kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Přísnost je v čase zhruba stejná (první polovina období ≈ průměr, druhá ≈ průměr); rozdíly mezi měsíci jsou v rámci náhody.

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 1/2020 11/2020 10/2021 9/2022 8/2023 6/2024 4/2025 2/2026 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,8 % Na této stanici: 6,5 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20266,5 %8,8 %
8/20265,9 %8,8 %
7/20269,5 %8,8 %
6/20266,7 %8,4 %
5/20268,1 %8,7 %
4/20268,7 %8,9 %
3/20268,3 %8,9 %
2/20265,7 %9,1 %
1/20265,1 %8,6 %
12/20258,3 %9,0 %
11/20257,2 %8,7 %
10/20259,0 %9,1 %
9/20259,4 %8,8 %
8/20258,4 %8,8 %
7/20257,6 %8,6 %
6/20259,0 %8,5 %
5/20258,4 %8,6 %
4/202510,8 %8,6 %
3/202510,2 %8,3 %
2/202511,5 %9,1 %
1/202511,7 %8,6 %
12/202410,8 %8,9 %
11/202414,0 %8,3 %
10/202411,6 %8,5 %
9/202412,8 %8,7 %
8/20247,8 %8,5 %
7/20249,2 %8,5 %
6/20248,0 %8,4 %
5/20249,7 %8,5 %
4/202410,2 %8,6 %
3/20249,6 %8,4 %
2/20249,9 %8,7 %
1/20248,8 %8,2 %
12/20239,8 %8,6 %
11/20239,6 %8,4 %
10/20237,7 %8,8 %
9/20237,9 %8,4 %
8/20236,5 %8,5 %
7/20236,9 %8,3 %
6/20236,5 %8,2 %
5/20236,5 %8,1 %
4/20236,8 %8,1 %
3/202311,4 %8,3 %
2/20237,8 %8,4 %
1/20238,5 %8,3 %
11/20228,2 %8,2 %
10/20227,6 %8,3 %
9/20228,4 %8,2 %
8/20228,7 %7,9 %
7/20229,3 %8,2 %
6/20227,9 %8,0 %
5/202210,2 %8,0 %
4/20226,5 %8,2 %
3/202212,9 %8,3 %
2/202210,1 %8,3 %
1/20229,0 %8,2 %
11/20217,6 %8,3 %
10/20215,6 %8,2 %
9/20216,7 %8,1 %
8/20216,9 %8,0 %
7/20217,0 %8,0 %
6/20215,8 %7,9 %
5/20217,9 %7,9 %
4/20216,4 %8,0 %
3/20218,8 %8,1 %
2/20219,2 %8,3 %
1/20219,0 %8,1 %
11/20209,3 %8,0 %
10/20209,0 %8,2 %
9/20207,7 %8,1 %
8/20208,9 %7,8 %
7/20208,6 %7,7 %
6/20208,4 %7,9 %
5/20206,5 %8,1 %
4/20208,9 %7,9 %
3/202011,0 %8,0 %
2/202013,4 %8,2 %
1/20208,0 %8,0 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 4 210 3,5 % 3,1 % +13 %
6–9 let 6 582 5,0 % 5,0 % ≈ průměr
10–14 let 11 281 8,3 % 7,7 % +7 %
15 a více let 30 214 10,1 % 10,1 % ≈ průměr

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

6789101112131415161718
Po
Út
St
Čt
Pá
So

Z časů zahájení prohlídek za 1 655 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →63,9 na 100 Podvozek, rám a výfuk 6.1 63,9 Kabina a karoserie 6.2 55,4 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 50,2 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 48,0 Mechanický stav řízení 2.1 26,0 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 24,4 Stav skel 3.2 12,6 Osvětlení registrační značky 4.7 9,1

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 82 % Užitková, nákladní a autobusy 8 % Přívěsy a návěsy 6 % Motocykly, traktory a ostatní 4 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Vračovice 1, 566 01 Vysoké Mýto
Okres
Ústí nad Orlicí
Provozovatel
STK a SME Vračovice s.r.o. (IČO 27503747)
Telefon
465 320 634
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 47 obcí