Stanice č. 3613 · Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí
STK Ústí nad Orlicí, Třebovská 348
Na této stanici skončí 11,0 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,2 % – stanice je +34 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 15
- průměr dnů s provozem (1675)
- Neúspěšných
- 11,0%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- +34%
- proti očekávání, 95% interval +28 až +40 %
- Délka prohlídky
- 53min
- pravidelná, osobní auto
92. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 6. z 22 v kraji (Pardubický kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Stanice přitvrdila: v první polovině období +16 %, ve druhé +53 %. STK, které nejvíc přitvrdily
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 9,1 % | 7,7 % |
| 8/2026 | 12,4 % | 8,7 % |
| 7/2026 | 9,6 % | 8,8 % |
| 6/2026 | 16,1 % | 8,0 % |
| 5/2026 | 10,0 % | 8,0 % |
| 4/2026 | 10,8 % | 8,0 % |
| 3/2026 | 16,5 % | 8,5 % |
| 2/2026 | 14,4 % | 8,7 % |
| 1/2026 | 15,2 % | 9,4 % |
| 12/2025 | 10,4 % | 8,9 % |
| 11/2025 | 16,0 % | 9,7 % |
| 10/2025 | 15,7 % | 8,2 % |
| 9/2025 | 14,5 % | 7,8 % |
| 8/2025 | 15,4 % | 9,0 % |
| 7/2025 | 17,6 % | 8,9 % |
| 6/2025 | 11,0 % | 7,7 % |
| 5/2025 | 12,8 % | 7,5 % |
| 4/2025 | 13,3 % | 7,8 % |
| 3/2025 | 18,0 % | 9,3 % |
| 2/2025 | 19,7 % | 8,6 % |
| 1/2025 | 19,6 % | 9,0 % |
| 12/2024 | 16,8 % | 8,7 % |
| 11/2024 | 17,4 % | 8,4 % |
| 10/2024 | 13,2 % | 8,5 % |
| 9/2024 | 18,8 % | 8,7 % |
| 8/2024 | 9,2 % | 8,7 % |
| 7/2024 | 14,2 % | 8,6 % |
| 6/2024 | 13,4 % | 7,5 % |
| 5/2024 | 8,2 % | 6,2 % |
| 4/2024 | 8,1 % | 6,1 % |
| 3/2024 | 6,4 % | 6,9 % |
| 2/2024 | 10,7 % | 8,4 % |
| 1/2024 | 12,6 % | 9,3 % |
| 12/2023 | 16,2 % | 8,9 % |
| 11/2023 | 9,1 % | 8,4 % |
| 10/2023 | 8,4 % | 7,3 % |
| 9/2023 | 9,0 % | 8,2 % |
| 8/2023 | 10,1 % | 8,9 % |
| 7/2023 | 8,3 % | 8,4 % |
| 6/2023 | 7,1 % | 8,4 % |
| 5/2023 | 6,7 % | 6,7 % |
| 4/2023 | 7,3 % | 7,4 % |
| 3/2023 | 8,7 % | 8,7 % |
| 2/2023 | 11,3 % | 8,9 % |
| 1/2023 | 8,1 % | 9,2 % |
| 12/2022 | 11,7 % | 9,7 % |
| 11/2022 | 7,9 % | 8,5 % |
| 10/2022 | 10,9 % | 8,4 % |
| 9/2022 | 9,7 % | 8,2 % |
| 8/2022 | 8,5 % | 8,2 % |
| 7/2022 | 9,2 % | 9,0 % |
| 6/2022 | 10,6 % | 8,5 % |
| 5/2022 | 7,9 % | 7,6 % |
| 4/2022 | 11,3 % | 9,3 % |
| 3/2022 | 14,2 % | 8,9 % |
| 2/2022 | 14,7 % | 10,0 % |
| 1/2022 | 14,1 % | 9,8 % |
| 12/2021 | 10,9 % | 9,3 % |
| 11/2021 | 14,5 % | 8,9 % |
| 10/2021 | 8,6 % | 8,6 % |
| 9/2021 | 12,5 % | 8,6 % |
| 8/2021 | 10,0 % | 8,4 % |
| 7/2021 | 12,7 % | 9,1 % |
| 6/2021 | 8,9 % | 7,1 % |
| 5/2021 | 11,7 % | 8,5 % |
| 4/2021 | 6,4 % | 8,9 % |
| 3/2021 | 8,3 % | 8,8 % |
| 2/2021 | 16,1 % | 10,0 % |
| 1/2021 | 10,6 % | 10,6 % |
| 12/2020 | 7,4 % | 9,0 % |
| 11/2020 | 5,9 % | 9,5 % |
| 10/2020 | 10,4 % | 9,1 % |
| 9/2020 | 17,7 % | 9,2 % |
| 8/2020 | 12,0 % | 8,8 % |
| 7/2020 | 7,0 % | 8,8 % |
| 6/2020 | 6,3 % | 7,3 % |
| 5/2020 | 6,9 % | 6,9 % |
| 4/2020 | 4,6 % | 6,2 % |
| 3/2020 | 4,9 % | 6,3 % |
| 2/2020 | 12,7 % | 9,2 % |
| 1/2020 | 13,9 % | 9,8 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 675 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Třebovská 348, 562 03 Ústí nad Orlicí
- Okres
- Ústí nad Orlicí
- Provozovatel
- Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí (IČO 529842)
- Telefon
- 468 002 669
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí, ADR
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Česká Třebová 9 min
- Ústí nad Orlicí 4 min
- Lanškroun 18 min
- Letohrad 19 min
- Dolní Dobrouč 15 min
- Rudoltice 17 min
- Sloupnice 16 min
- Libchavy 9 min
- Dlouhá Třebová 4 min
- Brandýs nad Orlicí 17 min
- Němčice 15 min
- Sopotnice 18 min
- Rybník 14 min
- Třebovice 16 min
- Hnátnice 15 min
a dalších 24 obcí