Stanice č. 3511 · IVESUR Česká republika, a.s.

STK Dubí, K Emance 291

Na této stanici skončí 11,2 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,2 % – stanice je +57 % proti průměru.

Prohlídek denně
51
průměr dnů s provozem (1742)
Neúspěšných
11,2%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
+57%
proti očekávání, 95% interval +53 až +60 %
Délka prohlídky
79min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

49. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 3. z 30 v kraji (Ústecký kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice polevila: v první polovině období +66 %, ve druhé +47 %. STK, které nejvíc polevily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
5,0 10 15 20 1/2020 11/2020 9/2021 7/2022 6/2023 4/2024 2/2025 12/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 7,3 % Na této stanici: 10,5 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/202610,5 %7,3 %
8/20269,8 %7,1 %
7/20268,6 %7,3 %
6/202611,7 %7,4 %
5/202611,3 %7,5 %
4/202611,4 %7,4 %
3/202610,9 %7,4 %
2/202615,0 %7,5 %
1/202612,0 %7,7 %
12/202512,7 %7,1 %
11/202511,9 %7,5 %
10/202511,6 %7,3 %
9/202512,0 %7,4 %
8/202510,6 %7,4 %
7/20259,7 %7,2 %
6/202510,5 %7,2 %
5/202511,7 %7,3 %
4/20258,9 %7,1 %
3/202510,3 %7,1 %
2/202512,5 %7,2 %
1/202510,3 %7,2 %
12/202410,1 %7,0 %
11/202411,8 %7,2 %
10/202414,4 %7,5 %
9/202411,1 %7,5 %
8/20248,8 %7,1 %
7/202412,2 %7,1 %
6/20247,6 %7,1 %
5/20249,8 %7,3 %
4/202410,1 %7,4 %
3/20249,4 %7,2 %
2/202411,6 %7,3 %
1/20248,7 %7,0 %
12/20237,9 %7,1 %
11/20237,7 %7,2 %
10/202310,8 %7,4 %
9/20238,5 %7,2 %
8/20239,8 %7,0 %
7/202311,7 %7,2 %
6/202312,7 %6,9 %
5/20239,7 %7,1 %
4/20239,5 %7,1 %
3/20238,9 %7,0 %
2/202313,2 %7,3 %
1/202310,2 %7,3 %
11/202211,7 %7,0 %
10/202210,8 %7,2 %
9/20228,9 %7,3 %
8/202212,2 %7,1 %
7/202210,5 %6,9 %
6/202210,7 %7,0 %
5/20228,6 %7,0 %
4/202210,4 %7,1 %
3/202210,3 %7,1 %
2/20229,0 %7,2 %
1/202210,7 %7,1 %
12/202110,1 %7,2 %
11/202110,7 %7,3 %
10/202111,0 %7,1 %
9/202110,8 %7,4 %
8/202111,6 %7,0 %
7/202114,0 %7,2 %
6/20219,9 %6,9 %
5/202111,5 %6,7 %
4/20217,5 %7,2 %
3/20218,2 %6,7 %
2/202111,0 %7,2 %
1/202114,4 %7,0 %
12/202012,9 %6,9 %
11/202015,0 %6,9 %
10/202014,5 %7,0 %
9/202013,5 %7,1 %
8/202017,0 %7,1 %
7/202015,3 %7,0 %
6/202014,9 %6,9 %
5/202015,8 %7,0 %
4/202015,9 %7,0 %
3/202014,1 %7,1 %
2/202010,9 %6,9 %
1/202013,3 %7,1 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 13 404 7,2 % 3,9 % +84 %
6–9 let 13 033 9,8 % 5,5 % +79 %
10–14 let 15 361 14,2 % 7,8 % +81 %
15 a více let 21 531 12,5 % 9,7 % +28 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

678910111213141516
Po
Út
St
Čt
Pá
So

Z časů zahájení prohlídek za 1 742 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →41,4 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 41,4 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 33,0 Podvozek, rám a výfuk 6.1 32,9 Kabina a karoserie 6.2 31,9 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 13,4 Stav skel 3.2 10,7 Osvětlení registrační značky 4.7 9,1 Tabulky registrační značky 0.1 6,2

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 71 % Užitková, nákladní a autobusy 16 % Přívěsy a návěsy 8 % Motocykly, traktory a ostatní 5 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
K Emance 291, 417 03 Dubí
Okres
Teplice
Provozovatel
IVESUR Česká republika, a.s. (IČO 27571564)
Telefon
775 776 699
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí, ADR
Kategorie
C, L, M1, M2, M3, N1, T, Z, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S, N2, N3, O1, O2, O3, O4

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 24 obcí