Stanice č. 3531 · BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o.

STK Teplice, V Lipách 3275

Na této stanici skončí 7,3 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,6 % – stanice je −3 % proti průměru.

Prohlídek denně
61
průměr dnů s provozem (1683)
Neúspěšných
7,3%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−3%
proti očekávání, 95% interval −6 až 0 %
Délka prohlídky
76min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

202. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 18. z 30 v kraji (Ústecký kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice polevila: v první polovině období +3 %, ve druhé −9 %. STK, které nejvíc polevily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
4,0 6,0 8,0 10 12 1/2020 11/2020 10/2021 8/2022 6/2023 4/2024 2/2025 12/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,0 % Na této stanici: 7,7 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20267,7 %8,0 %
8/20268,3 %7,6 %
7/20267,9 %7,4 %
6/20268,2 %7,6 %
5/20266,1 %7,5 %
4/20268,1 %7,7 %
3/20267,2 %7,7 %
2/20268,0 %7,8 %
1/20267,4 %7,5 %
12/20257,3 %7,9 %
11/20257,2 %7,9 %
10/20257,9 %7,9 %
9/20256,8 %7,8 %
8/20256,2 %7,8 %
7/20257,5 %7,6 %
6/20257,2 %7,5 %
5/20257,1 %7,5 %
4/20256,0 %7,4 %
3/20258,0 %7,5 %
2/202510,0 %7,8 %
1/20256,4 %7,8 %
12/20249,1 %7,5 %
11/20248,3 %7,7 %
10/20247,5 %7,7 %
9/20247,0 %7,7 %
8/20246,7 %7,8 %
7/20246,3 %7,5 %
6/20246,9 %7,7 %
5/20245,7 %7,9 %
4/20245,7 %7,9 %
3/20246,6 %7,8 %
2/20246,7 %7,7 %
1/20246,2 %7,2 %
12/20234,5 %7,9 %
11/20235,3 %8,0 %
10/20236,7 %7,7 %
9/20236,4 %7,8 %
8/20235,4 %7,6 %
7/20236,2 %7,5 %
6/20236,2 %7,6 %
5/20236,0 %7,3 %
4/20236,4 %7,3 %
3/20237,5 %7,1 %
2/20237,0 %7,5 %
1/20236,8 %7,5 %
12/20227,7 %7,4 %
11/20227,4 %7,7 %
10/20226,8 %7,7 %
9/20228,4 %7,7 %
8/20227,6 %7,5 %
7/20227,0 %7,6 %
6/20227,8 %7,6 %
5/20226,8 %7,4 %
4/20226,6 %7,4 %
3/20227,7 %7,5 %
2/20229,0 %7,6 %
1/20225,2 %7,4 %
12/20217,5 %7,7 %
11/20217,4 %7,9 %
10/20216,9 %7,5 %
9/20217,1 %7,6 %
8/20217,6 %7,5 %
7/20217,2 %7,6 %
6/20217,5 %7,5 %
5/20218,0 %7,3 %
4/20218,9 %7,2 %
3/20219,1 %7,5 %
2/20218,1 %7,4 %
1/202110,1 %7,4 %
11/20209,6 %7,4 %
10/20209,0 %7,7 %
9/20207,2 %7,5 %
8/20208,6 %7,4 %
7/20206,5 %7,4 %
6/20206,9 %7,4 %
5/202010,1 %7,4 %
4/20209,3 %7,4 %
3/20209,4 %7,2 %
2/20209,7 %7,2 %
1/20207,8 %7,4 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 8 135 3,6 % 3,0 % +18 %
6–9 let 11 065 5,3 % 4,8 % +10 %
10–14 let 16 749 7,5 % 7,6 % ≈ průměr
15 a více let 31 553 8,9 % 9,7 % −8 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

678910111213141516
Po
Út
St
Čt
Pá

Z časů zahájení prohlídek za 1 683 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →38,6 na 100 Kabina a karoserie 6.2 25,9 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 21,7 Podvozek, rám a výfuk 6.1 14,6 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 11,3 Osvětlení registrační značky 4.7 10,8 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 8,2 Mechanický stav řízení 2.1 6,8 Nápravy 5.1 6,7

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 85 % Užitková, nákladní a autobusy 7 % Přívěsy a návěsy 4 % Motocykly, traktory a ostatní 4 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
V Lipách 3275, 415 01 Teplice
Okres
Teplice
Provozovatel
BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o. (IČO 63991551)
Telefon
417535386
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
C, L, M1, N1, O1, O2, T, Z, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 32 obcí