Stanice č. 3414 · DEKRA CZ a.s.
STK Blovice, Fügnerova 404
Na této stanici skončí 15,1 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,6 % – stanice je +100 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 23
- průměr dnů s provozem (1663)
- Neúspěšných
- 15,1%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- +100%
- proti očekávání, 95% interval +94 až +107 %
- Délka prohlídky
- 42min
- pravidelná, osobní auto
16. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 2. z 24 v kraji (Plzeňský kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Stanice přitvrdila: v první polovině období +62 %, ve druhé +135 %. STK, které nejvíc přitvrdily
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 14,6 % | 8,0 % |
| 8/2026 | 14,3 % | 7,4 % |
| 7/2026 | 15,2 % | 7,6 % |
| 6/2026 | 20,0 % | 7,7 % |
| 5/2026 | 17,2 % | 7,0 % |
| 4/2026 | 14,1 % | 7,3 % |
| 3/2026 | 20,5 % | 8,0 % |
| 2/2026 | 22,9 % | 7,6 % |
| 1/2026 | 22,8 % | 8,2 % |
| 12/2025 | 19,7 % | 7,7 % |
| 11/2025 | 23,7 % | 7,9 % |
| 10/2025 | 21,1 % | 7,8 % |
| 9/2025 | 21,1 % | 8,0 % |
| 8/2025 | 16,6 % | 7,5 % |
| 7/2025 | 14,7 % | 7,3 % |
| 6/2025 | 17,5 % | 7,5 % |
| 5/2025 | 16,7 % | 7,7 % |
| 4/2025 | 17,6 % | 7,4 % |
| 3/2025 | 27,4 % | 7,4 % |
| 2/2025 | 19,2 % | 7,5 % |
| 1/2025 | 23,2 % | 7,5 % |
| 12/2024 | 24,9 % | 7,4 % |
| 11/2024 | 27,8 % | 8,1 % |
| 10/2024 | 25,7 % | 8,1 % |
| 9/2024 | 28,0 % | 7,9 % |
| 8/2024 | 16,3 % | 7,8 % |
| 7/2024 | 19,6 % | 7,3 % |
| 6/2024 | 14,7 % | 7,6 % |
| 5/2024 | 15,4 % | 7,6 % |
| 4/2024 | 16,3 % | 7,6 % |
| 3/2024 | 15,8 % | 7,8 % |
| 2/2024 | 12,2 % | 7,5 % |
| 1/2024 | 19,2 % | 7,7 % |
| 12/2023 | 15,1 % | 7,7 % |
| 11/2023 | 22,3 % | 7,9 % |
| 10/2023 | 13,6 % | 7,8 % |
| 9/2023 | 9,8 % | 7,8 % |
| 8/2023 | 13,4 % | 7,5 % |
| 7/2023 | 14,4 % | 7,3 % |
| 6/2023 | 9,6 % | 7,4 % |
| 5/2023 | 12,6 % | 7,3 % |
| 4/2023 | 13,1 % | 7,3 % |
| 3/2023 | 14,0 % | 7,4 % |
| 2/2023 | 14,8 % | 7,5 % |
| 1/2023 | 24,9 % | 7,7 % |
| 11/2022 | 21,0 % | 7,7 % |
| 10/2022 | 12,7 % | 8,0 % |
| 9/2022 | 20,5 % | 7,5 % |
| 8/2022 | 14,6 % | 7,5 % |
| 7/2022 | 17,5 % | 7,1 % |
| 6/2022 | 15,5 % | 7,1 % |
| 5/2022 | 13,7 % | 7,0 % |
| 4/2022 | 16,2 % | 7,6 % |
| 3/2022 | 15,3 % | 7,6 % |
| 2/2022 | 14,9 % | 7,5 % |
| 1/2022 | 12,1 % | 7,7 % |
| 12/2021 | 11,8 % | 7,6 % |
| 11/2021 | 9,3 % | 7,7 % |
| 10/2021 | 13,5 % | 8,0 % |
| 9/2021 | 7,0 % | 7,3 % |
| 8/2021 | 7,3 % | 7,3 % |
| 7/2021 | 10,8 % | 7,5 % |
| 6/2021 | 8,2 % | 7,3 % |
| 5/2021 | 6,0 % | 7,3 % |
| 4/2021 | 7,1 % | 7,6 % |
| 3/2021 | 8,6 % | 7,2 % |
| 2/2021 | 7,1 % | 7,4 % |
| 1/2021 | 14,0 % | 7,6 % |
| 11/2020 | 9,0 % | 7,6 % |
| 10/2020 | 12,7 % | 7,4 % |
| 9/2020 | 12,4 % | 7,8 % |
| 8/2020 | 11,0 % | 7,5 % |
| 7/2020 | 9,8 % | 7,3 % |
| 6/2020 | 9,6 % | 7,2 % |
| 5/2020 | 7,6 % | 7,5 % |
| 4/2020 | 5,8 % | 7,5 % |
| 3/2020 | 10,7 % | 7,5 % |
| 2/2020 | 15,9 % | 7,5 % |
| 1/2020 | 10,0 % | 7,6 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 663 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Fügnerova 404, 336 01 Blovice
- Okres
- Plzeň-jih
- Provozovatel
- DEKRA CZ a.s. (IČO 49240188)
- Telefon
- 371 522 649
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
- Kategorie
- L, M1, N1, O1, O2
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Starý Plzenec 19 min
- Blovice 2 min
- Nepomuk 17 min
- Spálené Poříčí 11 min
- Šťáhlavy 18 min
- Nezvěstice 11 min
- Losiná 17 min
- Řenče 13 min
- Žinkovy 18 min
- Chválenice 13 min
- Letiny 12 min
- Zdemyslice 5 min
- Čížkov 20 min
- Chocenice 6 min
- Štěnovický Borek 19 min
a dalších 32 obcí