Stanice č. 3764 · TZ Auto, s.r.o.
STK Okříšky, Jihlavská 595
Na této stanici skončí 15,4 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,8 % – stanice je +96 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 24
- průměr dnů s provozem (1684)
- Neúspěšných
- 15,4%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- +96%
- proti očekávání, 95% interval +91 až +102 %
- Délka prohlídky
- 51min
- pravidelná, osobní auto
17. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 2. z 29 v kraji (Vysočina) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Stanice přitvrdila: v první polovině období +83 %, ve druhé +108 %. STK, které nejvíc přitvrdily
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 14,4 % | 8,0 % |
| 8/2026 | 15,2 % | 8,1 % |
| 7/2026 | 12,1 % | 7,5 % |
| 6/2026 | 14,5 % | 7,7 % |
| 5/2026 | 10,1 % | 7,7 % |
| 4/2026 | 16,4 % | 7,7 % |
| 3/2026 | 16,9 % | 8,0 % |
| 2/2026 | 18,8 % | 8,1 % |
| 1/2026 | 18,0 % | 8,2 % |
| 12/2025 | 20,5 % | 8,4 % |
| 11/2025 | 19,0 % | 8,2 % |
| 10/2025 | 20,6 % | 8,3 % |
| 9/2025 | 18,8 % | 8,3 % |
| 8/2025 | 18,2 % | 7,9 % |
| 7/2025 | 19,9 % | 8,0 % |
| 6/2025 | 17,8 % | 7,7 % |
| 5/2025 | 16,5 % | 7,7 % |
| 4/2025 | 16,3 % | 7,5 % |
| 3/2025 | 16,9 % | 7,7 % |
| 2/2025 | 20,7 % | 8,5 % |
| 1/2025 | 22,2 % | 8,1 % |
| 12/2024 | 26,8 % | 8,2 % |
| 11/2024 | 19,6 % | 7,9 % |
| 10/2024 | 21,2 % | 8,2 % |
| 9/2024 | 16,1 % | 8,1 % |
| 8/2024 | 16,4 % | 8,2 % |
| 7/2024 | 16,1 % | 7,4 % |
| 6/2024 | 22,1 % | 8,1 % |
| 5/2024 | 15,7 % | 7,9 % |
| 4/2024 | 13,9 % | 8,1 % |
| 3/2024 | 11,7 % | 8,0 % |
| 2/2024 | 15,8 % | 7,7 % |
| 1/2024 | 17,1 % | 8,2 % |
| 12/2023 | 15,6 % | 8,2 % |
| 11/2023 | 14,4 % | 8,3 % |
| 10/2023 | 17,7 % | 8,0 % |
| 9/2023 | 11,8 % | 8,0 % |
| 8/2023 | 12,7 % | 7,7 % |
| 7/2023 | 18,7 % | 7,9 % |
| 6/2023 | 10,4 % | 7,7 % |
| 5/2023 | 14,0 % | 7,8 % |
| 4/2023 | 14,9 % | 7,6 % |
| 3/2023 | 16,9 % | 7,9 % |
| 2/2023 | 13,2 % | 8,0 % |
| 1/2023 | 16,9 % | 7,5 % |
| 12/2022 | 13,1 % | 7,9 % |
| 11/2022 | 14,4 % | 7,7 % |
| 10/2022 | 14,2 % | 7,9 % |
| 9/2022 | 12,5 % | 7,7 % |
| 8/2022 | 16,3 % | 7,6 % |
| 7/2022 | 18,1 % | 7,4 % |
| 6/2022 | 14,6 % | 7,4 % |
| 5/2022 | 15,0 % | 7,7 % |
| 4/2022 | 16,8 % | 7,7 % |
| 3/2022 | 18,7 % | 7,8 % |
| 2/2022 | 14,2 % | 7,7 % |
| 1/2022 | 16,6 % | 7,4 % |
| 12/2021 | 16,1 % | 8,4 % |
| 11/2021 | 16,0 % | 8,1 % |
| 10/2021 | 14,0 % | 7,9 % |
| 9/2021 | 13,4 % | 7,9 % |
| 8/2021 | 15,1 % | 7,7 % |
| 7/2021 | 14,9 % | 7,6 % |
| 6/2021 | 11,2 % | 7,0 % |
| 5/2021 | 10,6 % | 8,0 % |
| 4/2021 | 12,1 % | 7,7 % |
| 3/2021 | 7,0 % | 7,7 % |
| 2/2021 | 12,2 % | 8,1 % |
| 1/2021 | 10,8 % | 8,0 % |
| 11/2020 | 13,4 % | 7,8 % |
| 10/2020 | 10,7 % | 8,1 % |
| 9/2020 | 14,0 % | 7,7 % |
| 8/2020 | 15,3 % | 7,5 % |
| 7/2020 | 11,7 % | 7,4 % |
| 6/2020 | 12,0 % | 7,7 % |
| 5/2020 | 11,5 % | 7,8 % |
| 4/2020 | 16,8 % | 7,6 % |
| 3/2020 | 10,7 % | 7,8 % |
| 2/2020 | 16,0 % | 7,6 % |
| 1/2020 | 19,7 % | 7,8 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 684 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Jihlavská 595, 675 21 Okříšky
- Okres
- Třebíč
- Provozovatel
- TZ Auto, s.r.o. (IČO 26229676)
- Telefon
- 564 034 836
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
- Kategorie
- L, M1, N1, O1, O2, OT1, OT2, OT3, OT4, T
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Třebíč 13 min
- Brtnice 15 min
- Okříšky 1 min
- Stařeč 10 min
- Kněžice 10 min
- Stonařov 17 min
- Rokytnice nad Rokytnou 15 min
- Přibyslavice 5 min
- Opatov 15 min
- Předín 17 min
- Střítež 17 min
- Kožichovice 19 min
- Kojetice 20 min
- Kouty 18 min
- Římov 17 min
a dalších 24 obcí