Stanice č. 3636 · PRO AUTO LOUDA, s.r.o.
STK Chlumec nad Cidlinou, Pražská 782/IV
Na této stanici skončí 15,9 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,4 % – stanice je +115 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 26
- průměr dnů s provozem (1678)
- Neúspěšných
- 15,9%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- +115%
- proti očekávání, 95% interval +108 až +121 %
- Délka prohlídky
- 41min
- pravidelná, osobní auto
10. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 1. z 25 v kraji (Královéhradecký kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Přísnost je v čase zhruba stejná (první polovina období +110 %, druhá +118 %); rozdíly mezi měsíci jsou v rámci náhody.
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 15,4 % | 7,6 % |
| 8/2026 | 13,9 % | 7,2 % |
| 7/2026 | 18,5 % | 7,4 % |
| 6/2026 | 17,8 % | 7,4 % |
| 5/2026 | 14,1 % | 7,2 % |
| 4/2026 | 18,7 % | 7,8 % |
| 3/2026 | 16,3 % | 7,7 % |
| 2/2026 | 16,3 % | 7,5 % |
| 1/2026 | 15,8 % | 7,8 % |
| 12/2025 | 18,1 % | 7,8 % |
| 11/2025 | 16,9 % | 7,6 % |
| 10/2025 | 19,7 % | 7,6 % |
| 9/2025 | 18,3 % | 7,6 % |
| 8/2025 | 18,2 % | 7,4 % |
| 7/2025 | 15,7 % | 7,0 % |
| 6/2025 | 13,9 % | 7,5 % |
| 5/2025 | 17,8 % | 7,4 % |
| 4/2025 | 15,6 % | 7,3 % |
| 3/2025 | 13,0 % | 7,1 % |
| 2/2025 | 21,7 % | 7,4 % |
| 1/2025 | 18,1 % | 7,4 % |
| 12/2024 | 18,7 % | 7,6 % |
| 11/2024 | 17,9 % | 7,7 % |
| 10/2024 | 18,1 % | 7,6 % |
| 9/2024 | 15,7 % | 7,4 % |
| 8/2024 | 14,0 % | 7,2 % |
| 7/2024 | 16,9 % | 7,4 % |
| 6/2024 | 15,7 % | 7,5 % |
| 5/2024 | 15,5 % | 7,5 % |
| 4/2024 | 14,0 % | 7,5 % |
| 3/2024 | 13,6 % | 7,5 % |
| 2/2024 | 17,6 % | 7,4 % |
| 1/2024 | 18,0 % | 7,3 % |
| 12/2023 | 13,1 % | 7,3 % |
| 11/2023 | 13,6 % | 7,3 % |
| 10/2023 | 14,8 % | 7,5 % |
| 9/2023 | 18,1 % | 7,5 % |
| 8/2023 | 15,6 % | 7,2 % |
| 7/2023 | 15,2 % | 7,3 % |
| 6/2023 | 14,5 % | 7,3 % |
| 5/2023 | 13,1 % | 7,3 % |
| 4/2023 | 13,8 % | 6,9 % |
| 3/2023 | 17,1 % | 7,1 % |
| 2/2023 | 18,8 % | 7,0 % |
| 1/2023 | 14,0 % | 6,9 % |
| 12/2022 | 21,6 % | 7,2 % |
| 11/2022 | 16,5 % | 7,6 % |
| 10/2022 | 18,5 % | 7,5 % |
| 9/2022 | 15,8 % | 7,4 % |
| 8/2022 | 14,0 % | 7,0 % |
| 7/2022 | 12,7 % | 7,6 % |
| 6/2022 | 15,2 % | 7,4 % |
| 5/2022 | 14,4 % | 7,2 % |
| 4/2022 | 16,4 % | 7,2 % |
| 3/2022 | 18,5 % | 7,3 % |
| 2/2022 | 18,8 % | 7,7 % |
| 1/2022 | 19,7 % | 7,3 % |
| 12/2021 | 17,0 % | 8,1 % |
| 11/2021 | 16,4 % | 7,4 % |
| 10/2021 | 11,4 % | 7,5 % |
| 9/2021 | 15,2 % | 7,5 % |
| 8/2021 | 15,4 % | 7,7 % |
| 7/2021 | 17,0 % | 7,1 % |
| 6/2021 | 16,5 % | 7,3 % |
| 5/2021 | 12,0 % | 7,2 % |
| 4/2021 | 12,8 % | 7,1 % |
| 3/2021 | 11,2 % | 7,0 % |
| 2/2021 | 11,6 % | 7,0 % |
| 1/2021 | 15,1 % | 7,4 % |
| 12/2020 | 8,9 % | 7,3 % |
| 11/2020 | 14,3 % | 7,4 % |
| 10/2020 | 13,2 % | 7,4 % |
| 9/2020 | 15,5 % | 7,4 % |
| 8/2020 | 16,0 % | 7,2 % |
| 7/2020 | 15,5 % | 7,2 % |
| 6/2020 | 15,6 % | 7,4 % |
| 5/2020 | 16,4 % | 7,5 % |
| 4/2020 | 13,3 % | 7,3 % |
| 3/2020 | 20,4 % | 7,6 % |
| 2/2020 | 16,2 % | 7,7 % |
| 1/2020 | 15,7 % | 7,3 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 678 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Pražská 782/IV, 503 51 Chlumec nad Cidlinou
- Okres
- Hradec Králové
- Provozovatel
- PRO AUTO LOUDA, s.r.o. (IČO 64793885)
- Telefon
- 731657827
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Okolí
Další STK v okrese
- STK Hradec Králové, Na Rybárně 203/5 −35 %
- STK Hradec Králové, Bratří Štefanů 492 +54 %
- STK Smiřice, Seligerova 147 +27 %
- STK Nechanice, Sovětice 19 +35 %
- STK Nový Bydžov, Josefa Jungmanna 1736 +30 %
- STK Třebechovice pod Orebem, Pardubická 1338 −26 %
- STK Hradec Králové, Plotiště nad Labem u ČKD - par. č. 320/88, 320/83, +70 %
- STK Hlušice, Hlušice 1 +110 %
- STK Hradec Králové, Roudnice, parc. č. 161/18 a 161/1 +31 %
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Nový Bydžov 14 min
- Chlumec nad Cidlinou 2 min
- Městec Králové 16 min
- Týnec nad Labem 18 min
- Žiželice 8 min
- Libice nad Cidlinou 20 min
- Skřivany 18 min
- Lhota pod Libčany 20 min
- Nepolisy 7 min
- Krakovany 15 min
- Opolany 19 min
- Ovčáry 20 min
- Běrunice 13 min
- Roudnice 17 min
- Hlušice 19 min
a dalších 69 obcí