Stanice č. 3630 · STK Sovětice CZ s.r.o.
STK Nechanice, Sovětice 19
Na této stanici skončí 10,9 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,1 % – stanice je +35 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 49
- průměr dnů s provozem (2014)
- Neúspěšných
- 10,9%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- +35%
- proti očekávání, 95% interval +32 až +38 %
- Délka prohlídky
- 34min
- pravidelná, osobní auto
88. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 11. z 25 v kraji (Královéhradecký kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Stanice přitvrdila: v první polovině období +28 %, ve druhé +41 %. STK, které nejvíc přitvrdily
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 8,7 % | 8,3 % |
| 8/2026 | 10,7 % | 8,2 % |
| 7/2026 | 11,6 % | 8,2 % |
| 6/2026 | 9,6 % | 8,2 % |
| 5/2026 | 11,1 % | 8,1 % |
| 4/2026 | 9,6 % | 8,2 % |
| 3/2026 | 11,0 % | 8,3 % |
| 2/2026 | 11,4 % | 8,3 % |
| 1/2026 | 9,5 % | 8,2 % |
| 12/2025 | 13,0 % | 8,1 % |
| 11/2025 | 12,7 % | 8,5 % |
| 10/2025 | 9,1 % | 8,4 % |
| 9/2025 | 10,9 % | 8,2 % |
| 8/2025 | 12,2 % | 8,0 % |
| 7/2025 | 13,5 % | 8,1 % |
| 6/2025 | 10,4 % | 7,9 % |
| 5/2025 | 10,8 % | 8,0 % |
| 4/2025 | 11,9 % | 7,8 % |
| 3/2025 | 12,0 % | 8,0 % |
| 2/2025 | 12,4 % | 8,4 % |
| 1/2025 | 11,8 % | 8,2 % |
| 12/2024 | 11,9 % | 8,1 % |
| 11/2024 | 16,7 % | 8,2 % |
| 10/2024 | 16,4 % | 8,1 % |
| 9/2024 | 12,4 % | 8,2 % |
| 8/2024 | 13,4 % | 8,0 % |
| 7/2024 | 12,4 % | 8,1 % |
| 6/2024 | 10,1 % | 7,8 % |
| 5/2024 | 10,0 % | 8,1 % |
| 4/2024 | 10,6 % | 7,9 % |
| 3/2024 | 10,4 % | 8,0 % |
| 2/2024 | 11,5 % | 8,1 % |
| 1/2024 | 12,4 % | 8,1 % |
| 12/2023 | 14,9 % | 8,2 % |
| 11/2023 | 11,6 % | 8,1 % |
| 10/2023 | 12,1 % | 8,2 % |
| 9/2023 | 10,1 % | 8,0 % |
| 8/2023 | 11,6 % | 8,0 % |
| 7/2023 | 10,6 % | 7,8 % |
| 6/2023 | 10,9 % | 7,7 % |
| 5/2023 | 10,2 % | 7,6 % |
| 4/2023 | 8,3 % | 7,8 % |
| 3/2023 | 8,7 % | 7,9 % |
| 2/2023 | 11,1 % | 8,1 % |
| 1/2023 | 10,8 % | 8,1 % |
| 11/2022 | 11,4 % | 8,1 % |
| 10/2022 | 10,9 % | 8,1 % |
| 9/2022 | 12,8 % | 8,1 % |
| 8/2022 | 15,1 % | 7,8 % |
| 7/2022 | 13,7 % | 7,9 % |
| 6/2022 | 9,5 % | 7,9 % |
| 5/2022 | 8,8 % | 7,8 % |
| 4/2022 | 9,7 % | 7,9 % |
| 3/2022 | 9,2 % | 7,9 % |
| 2/2022 | 11,3 % | 8,1 % |
| 1/2022 | 10,5 % | 8,2 % |
| 12/2021 | 12,7 % | 8,0 % |
| 11/2021 | 9,7 % | 8,1 % |
| 10/2021 | 10,3 % | 8,2 % |
| 9/2021 | 10,1 % | 8,0 % |
| 8/2021 | 9,5 % | 8,0 % |
| 7/2021 | 9,5 % | 7,6 % |
| 6/2021 | 7,4 % | 7,7 % |
| 5/2021 | 7,6 % | 7,7 % |
| 4/2021 | 8,1 % | 7,8 % |
| 3/2021 | 7,6 % | 8,0 % |
| 2/2021 | 12,6 % | 8,3 % |
| 1/2021 | 10,5 % | 8,1 % |
| 11/2020 | 10,2 % | 8,3 % |
| 10/2020 | 12,1 % | 8,2 % |
| 9/2020 | 12,1 % | 8,2 % |
| 8/2020 | 9,5 % | 8,0 % |
| 7/2020 | 11,3 % | 7,9 % |
| 6/2020 | 10,5 % | 8,1 % |
| 5/2020 | 11,4 % | 8,2 % |
| 4/2020 | 8,8 % | 8,1 % |
| 3/2020 | 8,2 % | 8,0 % |
| 2/2020 | 10,3 % | 8,3 % |
| 1/2020 | 10,8 % | 8,1 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 2 014 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Sovětice 19, 503 15 Nechanice
- Okres
- Hradec Králové
- Provozovatel
- STK Sovětice CZ s.r.o. (IČO 25945386)
- Telefon
- 495446127 733523403
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Okolí
Další STK v okrese
- STK Hradec Králové, Na Rybárně 203/5 −35 %
- STK Hradec Králové, Bratří Štefanů 492 +54 %
- STK Smiřice, Seligerova 147 +27 %
- STK Chlumec nad Cidlinou, Pražská 782/IV +115 %
- STK Nový Bydžov, Josefa Jungmanna 1736 +30 %
- STK Třebechovice pod Orebem, Pardubická 1338 −26 %
- STK Hradec Králové, Plotiště nad Labem u ČKD - par. č. 320/88, 320/83, +70 %
- STK Hlušice, Hlušice 1 +110 %
- STK Hradec Králové, Roudnice, parc. č. 161/18 a 161/1 +31 %
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Hořice 14 min
- Nechanice 14 min
- Stěžery 16 min
- Předměřice nad Labem 16 min
- Všestary 8 min
- Ostroměř 18 min
- Cerekvice nad Bystřicí 5 min
- Velichovky 20 min
- Dolní Přím 13 min
- Hořiněves 7 min
- Dubenec 17 min
- Lochenice 17 min
- Dobrá Voda u Hořic 14 min
- Boharyně 20 min
- Holovousy 16 min
a dalších 48 obcí