Stanice č. 6512 · Pavlína Hanzlíková
STK Liběšice, Zimoř 8
Na této stanici skončí 9,0 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 3,8 % – stanice je +134 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 5
- průměr dnů s provozem (834)
- Neúspěšných
- 9,0%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- +134%
- proti očekávání, 95% interval +107 až +160 %
2. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 1. z 30 v kraji (Ústecký kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Přísnost je v čase zhruba stejná (první polovina období +142 %, druhá +127 %); rozdíly mezi měsíci jsou v rámci náhody.
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 7/2026 | 2,9 % | 4,0 % |
| 6/2026 | 3,4 % | 3,9 % |
| 4/2026 | 1,9 % | 3,6 % |
| 3/2026 | 5,3 % | 3,9 % |
| 2/2026 | 2,7 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 10,0 % | 3,7 % |
| 7/2025 | 7,0 % | 4,1 % |
| 6/2025 | 6,5 % | 4,1 % |
| 5/2025 | 5,2 % | 3,8 % |
| 4/2025 | 4,4 % | 3,8 % |
| 3/2025 | 19,8 % | 4,0 % |
| 7/2024 | 8,9 % | 3,9 % |
| 6/2024 | 8,9 % | 3,8 % |
| 5/2024 | 8,5 % | 3,7 % |
| 4/2024 | 7,7 % | 3,8 % |
| 3/2024 | 14,5 % | 3,9 % |
| 2/2024 | 22,9 % | 3,8 % |
| 1/2024 | 2,6 % | 4,3 % |
| 12/2023 | 6,7 % | 4,1 % |
| 11/2023 | 5,0 % | 3,9 % |
| 10/2023 | 10,3 % | 3,7 % |
| 6/2023 | 12,0 % | 4,1 % |
| 5/2023 | 3,1 % | 3,6 % |
| 4/2023 | 7,0 % | 3,9 % |
| 3/2023 | 5,2 % | 3,7 % |
| 7/2022 | 20,0 % | 3,7 % |
| 6/2022 | 3,5 % | 3,9 % |
| 5/2022 | 7,4 % | 3,9 % |
| 4/2022 | 9,6 % | 3,7 % |
| 3/2022 | 8,0 % | 3,8 % |
| 2/2022 | 8,1 % | 3,7 % |
| 7/2021 | 12,5 % | 4,0 % |
| 5/2021 | 6,8 % | 3,9 % |
| 3/2021 | 11,1 % | 3,8 % |
| 6/2020 | 9,4 % | 3,7 % |
| 5/2020 | 9,0 % | 3,7 % |
| 4/2020 | 7,8 % | 3,8 % |
| 3/2020 | 7,1 % | 3,8 % |
| 2/2020 | 13,6 % | 3,8 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 834 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Zimoř 8, 411 45 Liběšice
- Okres
- Litoměřice
- Provozovatel
- Pavlína Hanzlíková (IČO 74961250)
- Telefon
- 606962014
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, měření emisí
- Kategorie
- C, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S, T, Z
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Litoměřice 17 min
- Terezín 20 min
- Úštěk 3 min
- Hoštka 19 min
- Žitenice 17 min
- Liběšice 3 min
- Křešice 13 min
- Polepy 12 min
- Verneřice 15 min
- Kravaře 10 min
- Horní Police 20 min
- Chodouny 18 min
- Zahrádky 18 min
- Blíževedly 11 min
- Třebušín 16 min
a dalších 22 obcí