Stanice č. 3718 · MJM agro, a. s.

STK Skalice nad Svitavou, Skalice nad Svitavou 169

Na této stanici skončí 6,7 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,4 % – stanice je −20 % proti průměru.

Prohlídek denně
10
průměr dnů s provozem (1602)
Neúspěšných
6,7%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−20%
proti očekávání, 95% interval −25 až −15 %
Délka prohlídky
51min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

270. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 23. z 42 v kraji (Jihomoravský kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Přísnost je v čase zhruba stejná (první polovina období −24 %, druhá −17 %); rozdíly mezi měsíci jsou v rámci náhody.

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 1/2020 11/2020 9/2021 8/2022 6/2023 4/2024 2/2025 12/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,6 % Na této stanici: 9,4 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20269,4 %8,6 %
8/20266,2 %8,8 %
7/20267,6 %8,7 %
6/20269,0 %8,7 %
5/20268,7 %9,0 %
4/20268,5 %8,4 %
3/20267,2 %8,3 %
2/20268,5 %9,0 %
1/20269,3 %8,9 %
12/20258,2 %8,1 %
11/20255,5 %8,4 %
10/20259,3 %8,5 %
9/20253,5 %8,9 %
8/20253,0 %7,5 %
7/20257,5 %7,6 %
6/20255,3 %8,2 %
5/20256,4 %8,3 %
4/20258,5 %8,4 %
3/20258,7 %8,6 %
2/20256,5 %8,4 %
1/20257,5 %9,4 %
12/20243,4 %8,4 %
11/20244,9 %8,7 %
10/202411,1 %8,5 %
9/20248,0 %8,7 %
8/202412,3 %8,1 %
7/20246,3 %8,2 %
6/20245,9 %8,3 %
5/20249,5 %7,8 %
4/20249,6 %8,5 %
3/20249,1 %7,3 %
2/20246,9 %7,8 %
1/20244,7 %8,8 %
12/20232,1 %7,9 %
11/20230,0 %8,3 %
10/20234,6 %8,4 %
9/20236,1 %8,9 %
8/20235,6 %8,6 %
7/20234,3 %8,3 %
6/20235,1 %7,8 %
5/20234,4 %8,0 %
4/20238,3 %8,2 %
3/20233,0 %8,4 %
2/20234,6 %8,1 %
1/20231,7 %8,7 %
12/20227,3 %8,2 %
11/20225,8 %8,3 %
10/20227,6 %9,1 %
9/20226,1 %8,7 %
8/20225,5 %8,7 %
6/20225,4 %7,5 %
5/20226,4 %8,4 %
4/20226,6 %8,4 %
3/20225,6 %8,6 %
2/20225,1 %7,7 %
1/20227,1 %8,6 %
12/20216,3 %7,8 %
11/202112,4 %8,7 %
10/20216,9 %8,7 %
9/20216,8 %8,7 %
8/20218,3 %8,7 %
7/20218,8 %7,6 %
6/20216,2 %8,6 %
5/20216,2 %9,0 %
4/20214,0 %9,0 %
3/20212,5 %7,7 %
2/20214,4 %8,4 %
1/20218,7 %8,1 %
12/20204,8 %8,7 %
11/20208,3 %9,2 %
10/20208,1 %8,8 %
9/20202,9 %8,7 %
8/20204,8 %8,3 %
7/20207,8 %8,0 %
6/20205,9 %8,7 %
5/20209,0 %8,7 %
4/20208,3 %7,5 %
3/20205,6 %7,3 %
2/20204,2 %7,3 %
1/20209,9 %8,0 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 4 406 3,6 % 5,4 % −33 %
6–9 let 2 597 7,1 % 9,8 % −27 %
10–14 let 1 917 7,4 % 10,9 % −32 %
15 a více let 5 019 8,8 % 9,3 % −5 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

678910111213
Po
Út
St
Čt
Pá

Z časů zahájení prohlídek za 1 602 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →38,6 na 100 Podvozek, rám a výfuk 6.1 32,8 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 32,2 Kabina a karoserie 6.2 28,3 Odrazky 4.8 11,4 Mechanický stav řízení 2.1 8,9 Elektrická vedení 4.11 8,0 Stav skel 3.2 6,7 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 4,9

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 3 % Užitková, nákladní a autobusy 59 % Přívěsy a návěsy 25 % Motocykly, traktory a ostatní 13 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Skalice nad Svitavou 169, 679 01 Skalice nad Svitavou
Okres
Blansko
Provozovatel
MJM agro, a. s. (IČO 6642331)
Telefon
723570215
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, měření emisí
Kategorie
C, M2, M3, N2, N3, O1, OT4, R, S, T, Z, O2, O3, O4, OT1, OT2, OT3

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 52 obcí