Spolehlivost podle STK · 23 049 prohlídek · Malá auta · Jižní Korea
Hyundai Accent
Při pravidelné technické kontrole má Hyundai Accent vážnou nebo nebezpečnou závadu v 10,9 % případů. Auta na STK jsou v průměru 16,0 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to +21 % proti průměru.
- Neúspěšných prohlídek
- 10,9%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- +21%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 16,0let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 23 049
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Hyundai Accent
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Hyundai Accent | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 9 let | 6,4 % | 5,2 % |
| 10 let | 8,4 % | 6,4 % |
| 11 let | 9,4 % | 6,6 % |
| 12 let | 11,0 % | 7,7 % |
| 13 let | 9,1 % | 7,7 % |
| 14 let | 10,6 % | 8,7 % |
| 15 let | 9,5 % | 8,8 % |
| 16 let | 11,9 % | 9,6 % |
| 17 let | 10,8 % | 9,5 % |
| 18 let | 11,9 % | 10,0 % |
| 19 let | 12,0 % | 10,0 % |
| 20 let | 13,1 % | 10,4 % |
| 21 let | 15,9 % | 10,5 % |
| 22 let | 13,2 % | 10,8 % |
| 23 let | 11,4 % | 10,8 % |
| 24 let | 13,1 % | 11,0 % |
| 25 let | 8,9 % | 11,3 % |
| 26 let | 9,5 % | 11,2 % |
| 27 let | 11,9 % | 11,0 % |
| 28 let | 8,1 % | 10,9 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Accent podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Accent na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Accent na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Accent obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Hyundai Accent
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Hyundai Accent | Všechna auta |
|---|---|---|
| 12 let | 150 200 km | 183 600 km |
| 13 let | 163 700 km | 185 900 km |
| 14 let | 147 500 km | 199 400 km |
| 15 let | 134 600 km | 196 600 km |
| 16 let | 146 100 km | 208 300 km |
| 17 let | 146 100 km | 215 500 km |
| 18 let | 150 600 km | 225 900 km |
| 19 let | 141 100 km | 226 200 km |
| 20 let | 141 700 km | 229 400 km |
| 21 let | 142 000 km | 227 600 km |
| 22 let | 143 000 km | 227 100 km |
| 23 let | 151 700 km | 225 400 km |
| 24 let | 157 800 km | 223 500 km |
| 25 let | 158 100 km | 218 400 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Hyundai Accent? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalMalá auta
Srovnat s…
- Accent vs. Škoda Fabia −5 % proti průměru
- Accent vs. Škoda Felicia −3 % proti průměru
- Accent vs. Peugeot 206 +6 % proti průměru
- Accent vs. Volkswagen Polo −5 % proti průměru
Hyundai
Další modely Hyundai
- Hyundai I30 +29 % proti průměru
- Hyundai IX20 +19 % proti průměru
- Hyundai I20 +6 % proti průměru
- Hyundai Tucson +14 % proti průměru
- Hyundai Getz +30 % proti průměru
- Hyundai IX35 +31 % proti průměru
- Hyundai I10 +34 % proti průměru
- Hyundai Santa Fe +24 % proti průměru
- Hyundai I40 +32 % proti průměru
- Hyundai I30CW +26 % proti průměru
- Hyundai Matrix +38 % proti průměru
- Hyundai Kona na úrovni průměru