Žebříček · segment
Nejspolehlivější malá auta
Malá auta: segment B (Fabia, Polo, Clio, Yaris). Modely řadíme podle podílu pravidelných prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou proti všem osobním autům stejného stáří – starší auto tak není znevýhodněné. Segment jako celek: na úrovni průměru.
| # | Model | Prohlídek | Průměrné stáří | Neúspěšných | Proti průměru (stejné stáří) |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fiat 850 | 560 | 30,0 roku | 4,1 % | −48 % |
| 2 | Fiat 127 | 466 | 29,9 roku | 5,4 % | −32 % |
| 3 | Fiat Uno | 823 | 29,2 roku | 6,9 % | −19 % |
| 4 | Audi A1 | 2 198 | 9,7 roku | 4,9 % | −18 % |
| 5 | Audi A2 | 3 727 | 20,6 roku | 8,6 % | −17 % |
| 6 | Mazda 2 | 21 043 | 13,8 roku | 7,1 % | −12 % |
| 7 | Toyota Yaris | 122 616 | 13,4 roku | 6,7 % | −11 % |
| 8 | Ford Fusion | 97 927 | 14,7 roku | 7,7 % | −10 % |
| 9 | Mini Cooper | 19 152 | 13,3 roku | 6,9 % | −9 % |
| 10 | Seat Ibiza | 53 885 | 15,5 roku | 8,0 % | −7 % |
| 11 | Peugeot 208 | 24 936 | 6,9 roku | 4,1 % | −7 % |
| 12 | Honda Jazz | 16 660 | 13,8 roku | 7,4 % | −6 % |
| 13 | Opel Corsa-C | 3 920 | 18,2 roku | 9,3 % | −5 % |
| 14 | Škoda Fabia | 1 670 439 | 14,9 roku | 7,9 % | −5 % |
| 15 | Volkswagen Polo | 127 131 | 16,2 roku | 8,3 % | −5 % |
| 16 | Suzuki Ignis | 22 907 | 13,8 roku | 7,5 % | −3 % |
| 17 | Škoda Felicia | 255 368 | 23,8 roku | 10,4 % | −3 % |
| 18 | Mitsubishi Colt | 13 361 | 15,9 roku | 8,7 % | ≈ průměr |
| 19 | Opel Corsa | 78 831 | 15,6 roku | 8,2 % | ≈ průměr |
| 20 | Seat Cordoba | 20 164 | 19,5 roku | 9,9 % | ≈ průměr |
| 21 | Nissan Micra | 20 764 | 16,9 roku | 9,0 % | ≈ průměr |
| 22 | Peugeot 207 | 69 526 | 13,7 roku | 8,3 % | ≈ průměr |
| 23 | Subaru Justy | 3 595 | 17,8 roku | 9,8 % | +3 % |
| 24 | Suzuki Swift | 40 604 | 13,4 roku | 7,9 % | +5 % |
| 25 | Hyundai I20 | 82 056 | 8,5 roku | 5,6 % | +6 % |
| 26 | Peugeot 206 | 143 596 | 18,8 roku | 10,5 % | +6 % |
| 27 | Fiat Punto | 75 764 | 17,4 roku | 9,8 % | +6 % |
| 28 | Citroën C3 | 115 069 | 13,2 roku | 8,1 % | +7 % |
| 29 | Citroën Saxo | 17 235 | 21,7 roku | 11,3 % | +7 % |
| 30 | Fiat Idea | 2 380 | 17,2 roku | 10,3 % | +8 % |
| 31 | Daewoo Lanos | 3 279 | 22,2 roku | 11,5 % | +8 % |
| 32 | Ford Fiesta | 110 943 | 15,3 roku | 9,2 % | +8 % |
| 33 | Renault Clio | 126 565 | 14,3 roku | 8,6 % | +9 % |
| 34 | Renault Modus | 10 055 | 15,7 roku | 10,0 % | +11 % |
| 35 | Ford B-Max | 4 392 | 8,3 roku | 5,7 % | +12 % |
| 36 | Mazda Demio | 1 444 | 21,6 roku | 12,0 % | +14 % |
| 37 | Peugeot 106 | 19 320 | 23,7 roku | 12,4 % | +16 % |
| 38 | Opel Corsa-e | 4 104 | 6,8 roku | 4,9 % | +16 % |
| 39 | Alfa Romeo MiTo | 1 804 | 12,6 roku | 8,9 % | +16 % |
| 40 | Kia Rio | 35 952 | 9,9 roku | 7,0 % | +17 % |
| 41 | Peugeot 205 | 3 388 | 28,5 roku | 10,4 % | +18 % |
| 42 | Hyundai Accent | 23 049 | 16,0 roku | 10,9 % | +21 % |
| 43 | Škoda Favorit | 26 861 | 28,9 roku | 11,0 % | +21 % |
| 44 | Ford KA | 9 049 | 14,6 roku | 9,9 % | +24 % |
| 45 | Fiat Palio | 1 137 | 21,2 roku | 13,4 % | +27 % |
| 46 | Hyundai Getz | 41 090 | 16,5 roku | 12,1 % | +30 % |
| 47 | Citroën DS3 | 1 110 | 10,6 roku | 8,5 % | +31 % |
| 48 | Dacia Sandero | 66 450 | 8,0 roku | 6,5 % | +32 % |
| 49 | Kia Soul | 6 462 | 10,3 roku | 8,4 % | +33 % |
| 50 | Renault Thalia | 79 220 | 14,7 roku | 11,5 % | +37 % |
| 51 | Chevrolet Aveo | 23 179 | 13,0 roku | 11,1 % | +41 % |
| 52 | Dacia Logan | 71 630 | 10,2 roku | 8,9 % | +44 % |
| 53 | Dacia Solenza | 439 | 17,5 roku | 14,6 % | +51 % |
| 54 | Fiat 500E | 447 | 7,7 roku | 10,5 % | +124 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zařazení do segmentů podle Wikidat, zpracoval Autometr. Jen modely s aspoň 400 prohlídkami. Metodika
Srovnání
Srovnat dva modely segmentu
- Škoda Fabia vs. Škoda Felicia
- Škoda Fabia vs. Peugeot 206
- Škoda Felicia vs. Peugeot 206
- Škoda Fabia vs. Volkswagen Polo
- Volkswagen Polo vs. Škoda Felicia
- Volkswagen Polo vs. Peugeot 206
- Škoda Fabia vs. Renault Clio
- Škoda Felicia vs. Renault Clio
- Peugeot 206 vs. Renault Clio
- Volkswagen Polo vs. Renault Clio
- Toyota Yaris vs. Škoda Fabia
- Toyota Yaris vs. Škoda Felicia