- Neúspěšných prohlídek
- 10,0%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- +11%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 15,7let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 10 055
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Renault Modus
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Renault Modus | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 9 let | 3,7 % | 5,2 % |
| 10 let | 10,3 % | 6,4 % |
| 11 let | 9,6 % | 6,6 % |
| 12 let | 8,7 % | 7,7 % |
| 13 let | 8,4 % | 7,7 % |
| 14 let | 10,3 % | 8,7 % |
| 15 let | 9,7 % | 8,8 % |
| 16 let | 8,9 % | 9,6 % |
| 17 let | 10,4 % | 9,5 % |
| 18 let | 11,3 % | 10,0 % |
| 19 let | 11,8 % | 10,0 % |
| 20 let | 12,2 % | 10,4 % |
| 21 let | 10,8 % | 10,5 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Modus podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Modus na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Modus na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Modus obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Renault Modus
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Renault Modus | Všechna auta |
|---|---|---|
| 12 let | 104 600 km | 183 600 km |
| 13 let | 105 600 km | 185 900 km |
| 14 let | 127 400 km | 199 400 km |
| 15 let | 135 200 km | 196 600 km |
| 16 let | 143 800 km | 208 300 km |
| 17 let | 151 100 km | 215 500 km |
| 18 let | 156 900 km | 225 900 km |
| 19 let | 160 200 km | 226 200 km |
| 20 let | 162 700 km | 229 400 km |
| 21 let | 165 000 km | 227 600 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Renault Modus? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalMalá auta
Srovnat s…
- Modus vs. Škoda Fabia −5 % proti průměru
- Modus vs. Škoda Felicia −3 % proti průměru
- Modus vs. Peugeot 206 +6 % proti průměru
- Modus vs. Volkswagen Polo −5 % proti průměru
Renault
Další modely Renault
- Renault Megane +16 % proti průměru
- Renault Clio +9 % proti průměru
- Renault Scenic +5 % proti průměru
- Renault Thalia +37 % proti průměru
- Renault Laguna +18 % proti průměru
- Renault Trafic +49 % proti průměru
- Renault Kangoo +28 % proti průměru
- Renault Twingo +13 % proti průměru
- Renault Captur na úrovni průměru
- Renault Espace +13 % proti průměru
- Renault Fluence +42 % proti průměru
- Renault Kadjar na úrovni průměru