Spolehlivost podle STK · 27 528 prohlídek · Kombivany · Francie
Renault Kangoo
Při pravidelné technické kontrole má Renault Kangoo vážnou nebo nebezpečnou závadu v 10,6 % případů. Auta na STK jsou v průměru 14,8 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to +28 % proti průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 160 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 10,6%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- +28%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 14,8let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 27 528
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Renault Kangoo
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Renault Kangoo | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 4,9 % | 2,4 % |
| 4 roky | 3,6 % | 3,3 % |
| 5 let | 5,4 % | 2,9 % |
| 6 let | 9,4 % | 4,0 % |
| 7 let | 8,7 % | 4,0 % |
| 8 let | 8,9 % | 5,2 % |
| 9 let | 8,7 % | 5,2 % |
| 10 let | 10,4 % | 6,4 % |
| 11 let | 12,7 % | 6,6 % |
| 12 let | 10,5 % | 7,7 % |
| 13 let | 11,0 % | 7,7 % |
| 14 let | 12,5 % | 8,7 % |
| 15 let | 10,1 % | 8,8 % |
| 16 let | 11,4 % | 9,6 % |
| 17 let | 10,2 % | 9,5 % |
| 18 let | 11,7 % | 10,0 % |
| 19 let | 10,5 % | 10,0 % |
| 20 let | 10,9 % | 10,4 % |
| 21 let | 11,5 % | 10,5 % |
| 22 let | 11,3 % | 10,8 % |
| 23 let | 11,9 % | 10,8 % |
| 24 let | 10,5 % | 11,0 % |
| 25 let | 8,8 % | 11,3 % |
| 26 let | 12,6 % | 11,2 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Kangoo podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Kangoo na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Kangoo na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Kangoo obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Renault Kangoo
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Renault Kangoo | Všechna auta |
|---|---|---|
| 1 rok | 14 600 km | 17 700 km |
| 2 roky | 27 200 km | 38 500 km |
| 3 roky | 91 400 km | 61 900 km |
| 4 roky | 91 500 km | 69 600 km |
| 5 let | 99 100 km | 85 500 km |
| 6 let | 101 300 km | 94 300 km |
| 7 let | 150 500 km | 116 300 km |
| 8 let | 159 800 km | 129 000 km |
| 9 let | 184 000 km | 146 400 km |
| 10 let | 197 100 km | 162 400 km |
| 11 let | 182 900 km | 168 800 km |
| 12 let | 193 300 km | 183 600 km |
| 13 let | 193 900 km | 185 900 km |
| 14 let | 212 700 km | 199 400 km |
| 15 let | 216 600 km | 196 600 km |
| 16 let | 222 000 km | 208 300 km |
| 17 let | 217 200 km | 215 500 km |
| 18 let | 226 500 km | 225 900 km |
| 19 let | 215 700 km | 226 200 km |
| 20 let | 225 900 km | 229 400 km |
| 21 let | 225 400 km | 227 600 km |
| 22 let | 223 200 km | 227 100 km |
| 23 let | 217 900 km | 225 400 km |
| 24 let | 210 500 km | 223 500 km |
| 25 let | 203 700 km | 218 400 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Renault Kangoo? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalKombivany
Srovnat s…
- Kangoo vs. Škoda Roomster −5 % proti průměru
- Kangoo vs. Citroën Berlingo +17 % proti průměru
- Kangoo vs. Volkswagen Caddy na úrovni průměru
- Kangoo vs. Peugeot Partner +14 % proti průměru
Renault
Další modely Renault
- Renault Megane +16 % proti průměru
- Renault Clio +9 % proti průměru
- Renault Scenic +5 % proti průměru
- Renault Thalia +37 % proti průměru
- Renault Laguna +18 % proti průměru
- Renault Trafic +49 % proti průměru
- Renault Twingo +13 % proti průměru
- Renault Captur na úrovni průměru
- Renault Espace +13 % proti průměru
- Renault Fluence +42 % proti průměru
- Renault Modus +11 % proti průměru
- Renault Kadjar na úrovni průměru