Spolehlivost podle STK · 17 990 prohlídek · Nižší střední třída · Francie
Renault Fluence
Při pravidelné technické kontrole má Renault Fluence vážnou nebo nebezpečnou závadu v 8,8 % případů. Auta na STK jsou v průměru 10,2 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to +42 % proti průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 141 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 8,8%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- +42%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 10,2let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 17 990
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Renault Fluence
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Renault Fluence | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 2,6 % | 2,4 % |
| 4 roky | 7,9 % | 3,3 % |
| 5 let | 3,5 % | 2,9 % |
| 6 let | 5,1 % | 4,0 % |
| 7 let | 5,6 % | 4,0 % |
| 8 let | 7,9 % | 5,2 % |
| 9 let | 7,1 % | 5,2 % |
| 10 let | 9,6 % | 6,4 % |
| 11 let | 8,7 % | 6,6 % |
| 12 let | 11,4 % | 7,7 % |
| 13 let | 10,7 % | 7,7 % |
| 14 let | 13,7 % | 8,7 % |
| 15 let | 11,8 % | 8,8 % |
| 16 let | 11,4 % | 9,6 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Fluence podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Fluence na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Fluence na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Fluence obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Renault Fluence
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Renault Fluence | Všechna auta |
|---|---|---|
| 8 let | 141 000 km | 129 000 km |
| 9 let | 106 500 km | 146 400 km |
| 10 let | 126 200 km | 162 400 km |
| 11 let | 121 600 km | 168 800 km |
| 12 let | 137 100 km | 183 600 km |
| 13 let | 138 200 km | 185 900 km |
| 14 let | 151 700 km | 199 400 km |
| 15 let | 151 700 km | 196 600 km |
| 16 let | 164 200 km | 208 300 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Renault Fluence? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalNižší střední třída
Srovnat s…
- Fluence vs. Škoda Octavia −9 % proti průměru
- Fluence vs. Volkswagen Golf −13 % proti průměru
- Fluence vs. Ford Focus +19 % proti průměru
- Fluence vs. Škoda Rapid −22 % proti průměru
Renault
Další modely Renault
- Renault Megane +16 % proti průměru
- Renault Clio +9 % proti průměru
- Renault Scenic +5 % proti průměru
- Renault Thalia +37 % proti průměru
- Renault Laguna +18 % proti průměru
- Renault Trafic +49 % proti průměru
- Renault Kangoo +28 % proti průměru
- Renault Twingo +13 % proti průměru
- Renault Captur na úrovni průměru
- Renault Espace +13 % proti průměru
- Renault Modus +11 % proti průměru
- Renault Kadjar na úrovni průměru