Spolehlivost podle STK · 8 505 prohlídek · SUV a crossovery · Francie

Renault Kadjar

Při pravidelné technické kontrole má Renault Kadjar vážnou nebo nebezpečnou závadu v 3,6 % případů. Auta na STK jsou v průměru 5,5 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to na úrovni průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 101 000 km.

Neúspěšných prohlídek
3,6%
závada B nebo C
Proti průměru
+1%
auta stejného stáří
Průměrné stáří
5,5let
při prohlídce
Prohlídek v datech
8 505
pravidelné, osobní

Podle stáří

Kolik aut neprojde v jakém věku

První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek podle stáří auta
0,0 2,0 4,0 6,0 8,0 3 4 5 6 7 8 9 10 Stáří vozu v letech od 1. registrace → Neúspěšné prohlídky (%) → Všechna osobní auta: 6,4 % Renault Kadjar: 7,4 %
  • Renault Kadjar
  • Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
StáříRenault KadjarVšechna osobní auta
3 roky1,7 %2,4 %
4 roky3,2 %3,3 %
5 let2,8 %2,9 %
6 let4,3 %4,0 %
7 let3,8 %4,0 %
8 let6,8 %5,2 %
9 let5,7 %5,2 %
10 let7,4 %6,4 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

StáříProhlídekNeúspěšných – KadjarVšechna autaNajeto (medián)
3 roky 1 800 1,7 % 2,4 % 52 000 km
4 roky 1 064 3,2 % 3,3 % 58 000 km
5 let 1 746 2,8 % 2,9 % 72 000 km
6 let 1 125 4,3 % 4,0 % 76 000 km
7 let 1 175 3,8 % 4,0 % 91 000 km
8 let 800 6,8 % 5,2 % 101 000 km
9 let 510 5,7 % 5,2 % 124 000 km
10 let 272 7,4 % 6,4 % 129 000 km

Ročníky

Kadjar podle ročníku

Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.

Palivo

Kadjar na benzín, naftu, nebo plyn

Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.

Srovnání paliv
PalivoProhlídekPrůměrné stáříNeúspěšnýchProti průměru (stejné stáří)Ujeto za rok
Benzín 5 388 5,2 roku 3,4 % ≈ průměr 13 700 km
Nafta 3 083 6,1 roku 3,9 % ≈ průměr 18 600 km

Závady

Na co se u Kadjar na STK nejčastěji přijde

Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →52,2 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 6,4 Podvozek, rám a výfuk 6.1 2,3 Stav skel 3.2 2,2 Osvětlení registrační značky 4.7 1,6 Mechanický stav řízení 2.1 1,2 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 1,1 Kola a pneumatiky 5.2 0,9 Kabina a karoserie 6.2 0,8 Výfukové emise 8.2 0,6 Tabulky registrační značky 0.1 0,6

Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.

Nájezd

Kolik Kadjar obvykle najede

Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.

Stav tachometru podle stáří (medián)
0 50 000 100 000 150 000 200 000 3 4 5 6 7 8 9 10 Stáří vozu v letech od 1. registrace → Stav tachometru (km) → Všechna auta: 162 400 km Renault Kadjar: 128 900 km
  • Renault Kadjar
  • Všechna auta
Tabulka hodnot
StáříRenault KadjarVšechna auta
3 roky51 500 km61 900 km
4 roky58 300 km69 600 km
5 let71 500 km85 500 km
6 let75 600 km94 300 km
7 let90 800 km116 300 km
8 let100 700 km129 000 km
9 let123 600 km146 400 km
10 let128 900 km162 400 km

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu

StáříAutDolní kvartilMediánHorní kvartilRočně (medián)
3 roky27037 00052 00070 00017 200
4 roky15342 00058 00081 00014 600
5 let70450 00072 00096 00014 300
6 let38457 00076 000102 00012 600
7 let75167 00091 000125 00013 000
8 let57873 000101 000133 00012 600
9 let53594 000124 000161 00013 700
10 let295100 000129 000175 00012 900

Kupujete Renault Kadjar? Prověřte konkrétní auto.

Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.

Plná prověrka na carVertical

SUV a crossovery

Srovnat s…

Žebříček segmentu

Renault

Další modely Renault

Všechny modely