Značka · 34 modelů · Francie
Spolehlivost aut Renault
Auta Renault mají v pravidelných prohlídkách 9,3 % neúspěšných – +17 % proti průměru aut stejného stáří (684 289 prohlídek).
| Model | Prohlídek | Průměrné stáří | Neúspěšných | Proti průměru (stejné stáří) |
|---|---|---|---|---|
| Renault Megane | 156 528 | 14,1 roku | 9,1 % | +16 % |
| Renault Clio | 126 565 | 14,3 roku | 8,6 % | +9 % |
| Renault Scenic | 106 942 | 16,6 roku | 9,4 % | +5 % |
| Renault Thalia | 79 220 | 14,7 roku | 11,5 % | +37 % |
| Renault Laguna | 36 308 | 17,3 roku | 10,9 % | +18 % |
| Renault Trafic | 28 976 | 10,9 roku | 9,6 % | +49 % |
| Renault Kangoo | 27 528 | 14,8 roku | 10,6 % | +28 % |
| Renault Twingo | 22 469 | 18,0 roku | 10,5 % | +13 % |
| Renault Captur | 20 356 | 5,6 roku | 3,6 % | ≈ průměr |
| Renault Espace | 19 244 | 15,4 roku | 9,5 % | +13 % |
| Renault Fluence | 17 990 | 10,2 roku | 8,8 % | +42 % |
| Renault Modus | 10 055 | 15,7 roku | 10,0 % | +11 % |
| Renault Kadjar | 8 505 | 5,5 roku | 3,6 % | ≈ průměr |
| Renault Koleos | 6 431 | 10,2 roku | 6,8 % | +9 % |
| Renault Master | 4 513 | 13,7 roku | 9,2 % | +21 % |
| Renault Talisman | 2 948 | 5,7 roku | 5,4 % | +48 % |
| Renault 19 | 2 119 | 27,8 roku | 11,3 % | +18 % |
| Renault Arkana | 859 | 3,3 roku | 2,8 % | +5 % |
| Renault Megan | 833 | 12,9 roku | 6,5 % | −9 % |
| Renault Grand Espace | 741 | 21,4 roku | 11,9 % | +13 % |
| Renault Zoe | 663 | 6,0 roku | 8,0 % | +105 % |
| Renault Latitude | 516 | 10,9 roku | 8,3 % | +25 % |
| Renault Vel | 444 | 16,9 roku | 7,7 % | −19 % |
| Renault Clio-Thalia | 332 | 20,5 roku | 10,5 % | ≈ průměr |
| Renault 5 | 328 | 29,1 roku | 7,0 % | −17 % |
| Renault Safrane | 276 | 24,2 roku | 10,5 % | ≈ průměr |
| Renault Duster | 244 | 4,7 roku | 4,5 % | +36 % |
| Renault 21 | 207 | 29,3 roku | 9,2 % | +7 % |
| Renault Velsatis | 188 | 19,3 roku | 9,6 % | −5 % |
| Renault 4 | 169 | 29,9 roku | 5,9 % | −25 % |
| Renault Wind | 148 | 12,1 roku | 8,8 % | +19 % |
| Renault Avantime | 134 | 20,5 roku | 6,7 % | −35 % |
| Renault 11 | 111 | 29,1 roku | 12,6 % | +48 % |
| Renault Kango | 108 | 15,6 roku | 7,4 % | −13 % |