Srovnání podle STK · Kombivany
Renault Kangoo vs. Volkswagen Caddy
Renault Kangoo má na STK vážnou nebo nebezpečnou závadu o 28 % častěji než Volkswagen Caddy stejného stáří. Proti všem osobním autům stejného stáří je Kangoo +28 % proti průměru, Caddy na úrovni průměru.
| Renault Kangoo | Volkswagen Caddy | |
|---|---|---|
| Neúspěšných prohlídek | 10,6 % | 6,4 % |
| Proti průměru (stejné stáří) | +28 % | ≈ průměr |
| Průměrné stáří při prohlídce | 14,8 roku | 10,6 roku |
| Prohlídek v datech | 27 528 | 89 598 |
Neúspěšné = pravidelná technická prohlídka osobního auta s výsledkem „dočasně způsobilé“ nebo „nezpůsobilé“. Verdikt jen u rozdílu větším než zhruba dvě směrodatné chyby. Metodika
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami daného modelu.
- Renault Kangoo
- Volkswagen Caddy
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Renault Kangoo | Volkswagen Caddy | Všechna osobní auta |
|---|---|---|---|
| 1 rok | – | 2,2 % | 2,6 % |
| 2 roky | – | 0,9 % | 2,8 % |
| 3 roky | 4,9 % | 3,4 % | 2,4 % |
| 4 roky | 3,6 % | 4,9 % | 3,3 % |
| 5 let | 5,4 % | 3,7 % | 2,9 % |
| 6 let | 9,4 % | 4,4 % | 4,0 % |
| 7 let | 8,7 % | 4,1 % | 4,0 % |
| 8 let | 8,9 % | 5,2 % | 5,2 % |
| 9 let | 8,7 % | 5,9 % | 5,2 % |
| 10 let | 10,4 % | 6,1 % | 6,4 % |
| 11 let | 12,7 % | 6,8 % | 6,6 % |
| 12 let | 10,5 % | 7,3 % | 7,7 % |
| 13 let | 11,0 % | 7,3 % | 7,7 % |
| 14 let | 12,5 % | 7,4 % | 8,7 % |
| 15 let | 10,1 % | 8,2 % | 8,8 % |
| 16 let | 11,4 % | 8,4 % | 9,6 % |
| 17 let | 10,2 % | 9,1 % | 9,5 % |
| 18 let | 11,7 % | 9,9 % | 10,0 % |
| 19 let | 10,5 % | 10,8 % | 10,0 % |
| 20 let | 10,9 % | 10,4 % | 10,4 % |
| 21 let | 11,5 % | 10,8 % | 10,5 % |
| 22 let | 11,3 % | 4,9 % | 10,8 % |
| 23 let | 11,9 % | 10,8 % | 10,8 % |
| 24 let | 10,5 % | 18,6 % | 11,0 % |
| 25 let | 8,8 % | – | 11,3 % |
| 26 let | 12,6 % | – | 11,2 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Najeto = medián stavu tachometru při poslední prohlídce každého vozu daného stáří.
Závady
Na co se u nich na STK přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly. Modely mají různé stáří, starší auta mají závad víc.
Palivo
Benzín, nafta, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
| Kangoo | Prohlídek | Neúspěšných | Proti průměru |
|---|---|---|---|
| Benzín | 14 002 | 10,4 % | +20 % |
| Nafta | 12 375 | 10,5 % | +37 % |
| Plyn (LPG, CNG) | 1 227 | 12,5 % | +52 % |
| Caddy | Prohlídek | Neúspěšných | Proti průměru |
|---|---|---|---|
| Benzín | 13 716 | 5,9 % | ≈ průměr |
| Nafta | 66 021 | 6,2 % | ≈ průměr |
| Plyn (LPG, CNG) | 9 432 | 8,0 % | +16 % |
Vybíráte mezi Kangoo a Caddy? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalDetail modelů: Renault Kangoo · Volkswagen Caddy · žebříček segmentu Kombivany · další srovnání