Značka · 37 modelů · Japonsko
Spolehlivost aut Nissan
Auta Nissan mají v pravidelných prohlídkách 8,7 % neúspěšných – +14 % proti průměru aut stejného stáří (151 543 prohlídek).
| Model | Prohlídek | Průměrné stáří | Neúspěšných | Proti průměru (stejné stáří) |
|---|---|---|---|---|
| Nissan Qashqai | 37 455 | 9,5 roku | 7,3 % | +26 % |
| Nissan Micra | 20 764 | 16,9 roku | 9,0 % | ≈ průměr |
| Nissan X-Trail | 18 159 | 12,8 roku | 9,0 % | +23 % |
| Nissan Almera | 16 542 | 19,9 roku | 10,7 % | +5 % |
| Nissan Juke | 11 847 | 7,7 roku | 6,6 % | +36 % |
| Nissan Note | 10 616 | 12,6 roku | 7,8 % | +4 % |
| Nissan Primera | 6 146 | 20,3 roku | 12,3 % | +20 % |
| Nissan Pathfinder | 5 373 | 14,6 roku | 9,6 % | +13 % |
| Nissan Terrano | 4 304 | 22,7 roku | 11,6 % | +11 % |
| Nissan Patrol | 3 960 | 24,3 roku | 7,8 % | −23 % |
| Nissan Leaf | 1 990 | 6,6 roku | 8,6 % | +104 % |
| Nissan NV200 | 1 899 | 8,5 roku | 10,7 % | +104 % |
| Nissan Pulsar | 1 631 | 6,8 roku | 6,5 % | +52 % |
| Nissan Murano | 1 266 | 13,8 roku | 10,8 % | +33 % |
| Nissan 350 | 949 | 17,0 roku | 4,4 % | −53 % |
| Nissan Tiida | 926 | 14,2 roku | 10,9 % | +29 % |
| Nissan Primastar | 803 | 16,0 roku | 13,2 % | +46 % |
| Nissan X - | 756 | 16,8 roku | 12,2 % | +35 % |
| Nissan 370Z | 619 | 9,4 roku | 2,6 % | −56 % |
| Nissan Sunny | 564 | 27,3 roku | 11,9 % | +26 % |
| Nissan Gt-R | 475 | 10,1 roku | 2,1 % | −66 % |
| Nissan 350Z | 337 | 19,4 roku | 5,0 % | −50 % |
| Nissan Maxima | 307 | 22,2 roku | 13,4 % | +30 % |
| Nissan 200 | 285 | 28,0 roku | 4,2 % | −54 % |
| Nissan E-NV200 | 284 | 5,3 roku | 6,3 % | +83 % |
| Nissan Qashaqi | 282 | 15,0 roku | 13,5 % | +51 % |
| Nissan Pixo | 271 | 12,7 roku | 7,0 % | −9 % |
| Nissan Qashoai | 224 | 14,8 roku | 12,1 % | +37 % |
| Nissan QASHQAI+2 | 151 | 12,2 roku | 11,3 % | +51 % |
| Nissan Infiniti | 147 | 13,5 roku | 12,9 % | +66 % |
| Nissan Qushqai | 145 | 5,0 roku | 4,8 % | +43 % |
| Nissan Serena | 144 | 23,8 roku | 11,1 % | +4 % |
| Nissan Qashaqai | 131 | 14,6 roku | 17,6 % | +103 % |
| Nissan Navara | 129 | 13,9 roku | 12,4 % | +52 % |
| Nissan 300 | 114 | 29,4 roku | 5,3 % | −38 % |
| Nissan Cube | 103 | 12,2 roku | 10,7 % | +44 % |
| Nissan Vanette | 102 | 23,6 roku | 12,7 % | +20 % |