Spolehlivost podle STK · 6 146 prohlídek · Střední třída · Japonsko
Nissan Primera
Při pravidelné technické kontrole má Nissan Primera vážnou nebo nebezpečnou závadu v 12,3 % případů. Auta na STK jsou v průměru 20,3 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to +20 % proti průměru.
- Neúspěšných prohlídek
- 12,3%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- +20%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 20,3let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 6 146
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Nissan Primera
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Nissan Primera | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 14 let | 15,0 % | 8,7 % |
| 15 let | 10,7 % | 8,8 % |
| 16 let | 13,5 % | 9,6 % |
| 17 let | 11,6 % | 9,5 % |
| 18 let | 10,7 % | 10,0 % |
| 19 let | 13,3 % | 10,0 % |
| 20 let | 12,5 % | 10,4 % |
| 21 let | 14,4 % | 10,5 % |
| 22 let | 12,5 % | 10,8 % |
| 23 let | 12,9 % | 10,8 % |
| 24 let | 9,2 % | 11,0 % |
| 25 let | 11,1 % | 11,3 % |
| 26 let | 13,5 % | 11,2 % |
| 27 let | 12,1 % | 11,0 % |
| 28 let | 14,6 % | 10,9 % |
| 29 let | 8,3 % | 10,6 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Primera podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Primera na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Primera na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Primera obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Nissan Primera
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Nissan Primera | Všechna auta |
|---|---|---|
| 15 let | 235 100 km | 196 600 km |
| 16 let | 238 100 km | 208 300 km |
| 17 let | 234 900 km | 215 500 km |
| 18 let | 225 400 km | 225 900 km |
| 19 let | 234 500 km | 226 200 km |
| 20 let | 231 200 km | 229 400 km |
| 21 let | 219 000 km | 227 600 km |
| 22 let | 223 100 km | 227 100 km |
| 23 let | 229 800 km | 225 400 km |
| 24 let | 222 700 km | 223 500 km |
| 25 let | 212 500 km | 218 400 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Nissan Primera? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalStřední třída
Srovnat s…
- Primera vs. Volkswagen Passat −7 % proti průměru
- Primera vs. Škoda Superb −8 % proti průměru
- Primera vs. Ford Mondeo +11 % proti průměru
- Primera vs. BMW Řada 3 −15 % proti průměru
Nissan
Další modely Nissan
- Nissan Qashqai +26 % proti průměru
- Nissan Micra na úrovni průměru
- Nissan X-Trail +23 % proti průměru
- Nissan Almera +5 % proti průměru
- Nissan Juke +36 % proti průměru
- Nissan Note +4 % proti průměru
- Nissan Pathfinder +13 % proti průměru
- Nissan Terrano +11 % proti průměru
- Nissan Patrol −23 % proti průměru
- Nissan Leaf +104 % proti průměru
- Nissan NV200 +104 % proti průměru
- Nissan Pulsar +52 % proti průměru